Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортзал “Прогрес” закрили на ремонт чи продали?

Time Додано: вівторок, 01 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Юлія Крук, кореспондент: “Не працює. На ремонті - ось таке оголошення з тиждень тому з'явилося на вході у спортзал “Прогрес”. Серед працівників заводу і мешканців міста поширюються чутки, що спортзал продали під супермаркет і з нього вже вивозять обладнання”.

Спортзал “Прогрес” закрили на ремонт чи продали?

Правда покрита темрявою. Голова правління підприємства відмовчується — це справа акціонерів. Голова спостережної ради на цю тему розмовляти також не хоче.

Артем Зайцев, голова спостережної ради ВАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”: “Мне так надоели эти разговоры про спортзал. Перестаньте мне звонить”.

Якщо мовчанка — це знак згоди, тоді місто і справді може залишитися без спортзалу. Останні перемовини про нього міська влада і керівництво “Прогресу” вели у квітні. Тоді мав відбутися аукціон з продажу спортзалу. Стартова ціна сягнула 4 мільйонів гривень. Депутати міської ради вирішили брати участь у торгах і змагатися з 5 претендентами. Своїм рішенням вони також заборонили перепрофілювання об'єкта соціально-культурного призначення.

У день проведення аукціон таки відмінили. Продавці це рішення не коментували. Про те, що відбувалося за стінами заводу, розповів Василь Толочко.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Там було засідання спостережної ради, на ньому прийнято рішення не проводити аукціон. Будуть переговори міської влади із спостережною радою, бо конфлікт у місті нікому не потрібен. Ми завжди цінували завод «Прогрес», так само, я думаю, гарно відноситься «Прогрес» до міста. Я думаю, буде прийняте нормальне консолідуюче рішення».

Здавалося, перемога. Та де там. Переговори так і не відбулися. Натомість поповзли чутки, що спортзал завод продав сам собі. Отак і перепрофілювали об'єкт. Нині питання обговорюють лише у кулуарах.

Петро Калитинець, депутат Бердичівської міської ради: “Ми ініціювали питання про передачу у власність громади цього спортзалу. Але підприємцю було вигідно його продати за великі кошти і таким чином позбавити нашу молодь, дітей цього спортзалу”.

У битві за спортзал зробили все можливе, аби він залишився громаді, вважає більшість депутатів і міський голова.

Олександр Підгорчук, депутат Бердичівської міської ради: “Міська влада, депутати старалися викупити його і готували кошти із міського бюджету, останні кошти. Мені дуже прикро, що керівництво заводу припинило переговори про продаж спортзалу міській владі. Перш за все постраждають діти, які півроку проводять у спортзалі. Деякі депутати кажуть, що “Прогрес” - ефективний менеджер. Менеджер — це той, хто робить добре для себе і людей”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова : “На жаль, міська влада працює в таких умовах, що не завжди знає, що відбувається в тому чи іншому акціонерному товаристві. Там статут визначає голова спостережної ради і члени. Ви бачили, що ми зробили усе можливе, щоб заклад був міським. Ми відкладали кошти, щоб взяти участь у аукціоні. Я нічого не можу сказати, бо не володію інформацією, що там відбувається. Я знаю лише, що спортзал закрили. Я сподіваюся, що власники помірковано підійдуть до вирішення цього питання”.

Склавши руки влада не сидить, - переконує міський голова. Питання будівництва нової спортивної бази вивчають. Але говорити конкретно Василь Мазур не поспішає.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я думаю, ми знайдемо можливість для того, щоб наші діти мали змогу готуватися і мали базу. Ми розглядаємо питання будівництва нових спортивних закладів. Маємо досвід із автовокзалом. Таким чином підемо по створенні спортивної бази”.

Коли спорткомплекс мали продати з аукціону, першими до стін “Прогресу” вийшли діти. Хоча вони, менше ніж дорослі, розуміли, що втратять, якщо у спортзалі буде супермаркет.

Олександр Підгорчук, депутат Бердичівської міської ради: “По власній школі понад 400 дітей займаються футболом у спортзалі. Зриваються змагання з футзалу серед міських команд, Змагання Чемпіонату України з футзалу”.

Якщо спортзал продали насправді, наше місто може втратити також проведення чемпіонату України з баскетболу, карате і десятки інших змагань. А нещодавно постановою Кабінету Міністрів Бердичів внесли у базу олімпійського резерву. Такий статус в Житомирській області має лише одне місто.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0