Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортзал “Прогрес” закрили на ремонт чи продали?

Time Додано: вівторок, 01 лип. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Юлія Крук, кореспондент: “Не працює. На ремонті - ось таке оголошення з тиждень тому з'явилося на вході у спортзал “Прогрес”. Серед працівників заводу і мешканців міста поширюються чутки, що спортзал продали під супермаркет і з нього вже вивозять обладнання”.

Спортзал “Прогрес” закрили на ремонт чи продали?

Правда покрита темрявою. Голова правління підприємства відмовчується — це справа акціонерів. Голова спостережної ради на цю тему розмовляти також не хоче.

Артем Зайцев, голова спостережної ради ВАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”: “Мне так надоели эти разговоры про спортзал. Перестаньте мне звонить”.

Якщо мовчанка — це знак згоди, тоді місто і справді може залишитися без спортзалу. Останні перемовини про нього міська влада і керівництво “Прогресу” вели у квітні. Тоді мав відбутися аукціон з продажу спортзалу. Стартова ціна сягнула 4 мільйонів гривень. Депутати міської ради вирішили брати участь у торгах і змагатися з 5 претендентами. Своїм рішенням вони також заборонили перепрофілювання об'єкта соціально-культурного призначення.

У день проведення аукціон таки відмінили. Продавці це рішення не коментували. Про те, що відбувалося за стінами заводу, розповів Василь Толочко.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Там було засідання спостережної ради, на ньому прийнято рішення не проводити аукціон. Будуть переговори міської влади із спостережною радою, бо конфлікт у місті нікому не потрібен. Ми завжди цінували завод «Прогрес», так само, я думаю, гарно відноситься «Прогрес» до міста. Я думаю, буде прийняте нормальне консолідуюче рішення».

Здавалося, перемога. Та де там. Переговори так і не відбулися. Натомість поповзли чутки, що спортзал завод продав сам собі. Отак і перепрофілювали об'єкт. Нині питання обговорюють лише у кулуарах.

Петро Калитинець, депутат Бердичівської міської ради: “Ми ініціювали питання про передачу у власність громади цього спортзалу. Але підприємцю було вигідно його продати за великі кошти і таким чином позбавити нашу молодь, дітей цього спортзалу”.

У битві за спортзал зробили все можливе, аби він залишився громаді, вважає більшість депутатів і міський голова.

Олександр Підгорчук, депутат Бердичівської міської ради: “Міська влада, депутати старалися викупити його і готували кошти із міського бюджету, останні кошти. Мені дуже прикро, що керівництво заводу припинило переговори про продаж спортзалу міській владі. Перш за все постраждають діти, які півроку проводять у спортзалі. Деякі депутати кажуть, що “Прогрес” - ефективний менеджер. Менеджер — це той, хто робить добре для себе і людей”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова : “На жаль, міська влада працює в таких умовах, що не завжди знає, що відбувається в тому чи іншому акціонерному товаристві. Там статут визначає голова спостережної ради і члени. Ви бачили, що ми зробили усе можливе, щоб заклад був міським. Ми відкладали кошти, щоб взяти участь у аукціоні. Я нічого не можу сказати, бо не володію інформацією, що там відбувається. Я знаю лише, що спортзал закрили. Я сподіваюся, що власники помірковано підійдуть до вирішення цього питання”.

Склавши руки влада не сидить, - переконує міський голова. Питання будівництва нової спортивної бази вивчають. Але говорити конкретно Василь Мазур не поспішає.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я думаю, ми знайдемо можливість для того, щоб наші діти мали змогу готуватися і мали базу. Ми розглядаємо питання будівництва нових спортивних закладів. Маємо досвід із автовокзалом. Таким чином підемо по створенні спортивної бази”.

Коли спорткомплекс мали продати з аукціону, першими до стін “Прогресу” вийшли діти. Хоча вони, менше ніж дорослі, розуміли, що втратять, якщо у спортзалі буде супермаркет.

Олександр Підгорчук, депутат Бердичівської міської ради: “По власній школі понад 400 дітей займаються футболом у спортзалі. Зриваються змагання з футзалу серед міських команд, Змагання Чемпіонату України з футзалу”.

Якщо спортзал продали насправді, наше місто може втратити також проведення чемпіонату України з баскетболу, карате і десятки інших змагань. А нещодавно постановою Кабінету Міністрів Бердичів внесли у базу олімпійського резерву. Такий статус в Житомирській області має лише одне місто.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0