Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортивний клуб “Віктор” влаштував чемпіонат з рукопашного бою серед своїх вихованців

Time Додано: середа, 12 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

У Бердичівському спортивному клубі “Віктор” відбувся чемпіонат із рукопашного бою серед вихованців закладу. До нього бійці готувалися не один день, ретельно відпрацьовуючи на тренуваннях техніку ударів, каже президент клубу Віктор Азізов.

Спортивний клуб “Віктор” влаштував чемпіонат з рукопашного бою серед своїх вихованців

Віктор Азізов президент БМСДМКРБ “Віктор”: “Ми проводимо цей чемпіонат для того, щоб визначити резерв, який через тиждень поїде на чемпіонат області та захищатиме честь Бердичева. Ці змагання також проводяться з нагоди Дня збройних сил України, тому що хлопці захищатимуть нашу Батьківщину.”

Участь у чемпіонаті взяли спортсмени різних вагових та вікових категорій. Наймолодшому, Олександру Березюку, лише 5,5 років, та боротися налаштований він був до останнього і одразу ж вступив у бій. Його супернику, Олексію Хитричу, приходилося несолодко, але він переміг за кількістю очок . Вони нараховувалися за влучні удари руками і ногами по спині та по голові, найбільшу кількість очок бійці отримували за серію таких ударів. Поки відбувалися бої серед молодших за віком спортсменів, із нетерпінням чекали моменту виходу на ринг більш дорослі. Деякі з них вперше будуть битися на таких відповідальних змаганнях.

Богдан Квас вихованець БМСДМКРБ “Віктор”: “У цьому клубі я займаюся рік, це — мої перші змагання. У них я намагатимуся виступити якнайкраще. Хочу, щоб мій виступ сподобався тренеру та глядачам.”

Чимало вихованців Віктора Азізова мають багатий досвід успішних виступів у престижних змаганнях: Ернест Мардоянц — чемпіон України з рукопашного бою 2007-го року, Назар Лужецький здобував на Всеукраїнських чемпіонатах “срібло” та “бронзу”. Сергій Ковальчук у подібних заходах теж не новачок.

Сергій Ковальчук вихованець БМСДМКРБ “Віктор”: “Я здобув 2-ге місце на обласних змаганнях, 7-ме — на Всеукраїнських... Ці тренування знадобляться мені як для служби у ЗСУ, так і в особистому житті, я завжди зможу захистити себе і своїх близьких.”

В результаті запеклих двобоїв визначилися переможці чемпіонату. Ними у різних категоріях стали Олексій Хитрич, Євген Берладін, Віктор Козлюк, Дмитро Поперечний, Сергій Ковальчук, Денис Морозов та Назар Лужецький. Серед дівчат кращими визнано Яну Рогацьку, Яну Боришевську та Інну Ішмуратову. Вони, а також володарі 2-х та 3-х місць, будуть нагороджені дипломами та медалями.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0