Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортсменка Наталія Гапчук демонструє бердичівлянам приклад декларування доходів

Time Додано: п'ятниця, 05 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як відомо, найкраща агітація — то власний приклад. Знаючи це, працівники Бердичівської ОДПІ під час цьогорічної кампанії з декларування доходів запросили відому спортсменку Наталію Гапчук, аби вона публічно задекларувала свої доходи. Сплата податків має стати для бердичівлян не тягарем, а нормою життя.

Спортсменка Наталія Гапчук демонструє бердичівлянам приклад декларування доходів

Наталія Гапчук, член збірної команди України, майстер спорту міжнародного класу: «Я сплачую податки і декларую доходи. Роблю це публічно з метою закликати всіх своїх земляків не приховувати свого успіху».

Хоч поки і не масово, але все ж звертаються до інспекції і звичайні городяни. Зокрема бердичівлянин Василь Ільніцький прийшов, тому що в минулому році отримав спадщину. Декларуючи її, каже чоловік, він виконує соціальне завдання.

Василь Ільніцький, приватний підприємець: «Ми повинні платити податки, бо за нами, як кажуть, ідуть пенсіонери та діти. З якихось фондів їм треба платити гроші. І коли я піду на пенсію, мені теж треба буде, щоб хтось мені платив. А звідки взяти гроші, якщо не платити податки?»

За підсумками кампанії минулого року, декларації подали майже дві тисячі громадян, один з них задекларував доходи у понад мільйон гривень. На думку начальника податкової інспекції Ірини Самборської, декларування є важливими процесом, який поєднує інтереси держави та суспільства.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: «Податок з доходу фізичних осіб від декларування доходів надходить до місцевого бюджету і є важливою складовою його формування. Невиконання власних надходжень бюджету може спричинити соціальну напругу в нашому регіоні».

Особливість цьогорічної кампанії полягає у тому, що вона підсумовує кризовий рік. Податківці поки не роблять прогнозів щодо її перебігу, лише нагадують: декларацію слід подати усім, хто отримав будь-який інший доход, крім зарплати. Наприклад, тим людям, котрі надавали послуги з репетиторства, прибирання, догляду, будівництва.

Наталія Заславська, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб: «Це доходи, які громадяни отримали протягом 2009-го року від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна, від об’єктів спадщини і дарування, доходи, отримані від продажу корпоративних прав, від виграшів та призів, доходи, отримані від здачі квартир у найм, від заробітків поза межами України».

Відповіді на питання щодо декларування доходів можна отримати у відділі масово-роз’яснювальної роботи, від волонтерів та зі спеціального стенду. Там вказані порядок та строки подання декларації, а також зразок її заповнення. Податкова інспекція працює за подовженим графіком — з 9-ої до 19.30-ти у будні та до 13-ої години у вихідні.

Наталія Заславська, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб: «Для зручності жителів Бердичівського району ми створили виїзні бригади з прийому декларацій. В кожній сільській раді працюватиме наш податківець».

Про кожного, хто отримав доход, а отже, зобов’язаний подати декларацію, податківці знають з бази даних. Тому закликають громадян не зволікати із виконанням свого обов’язку і зробити це до першого квітня поточного року.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0