Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортсменка Наталія Гапчук демонструє бердичівлянам приклад декларування доходів

Time Додано: п'ятниця, 05 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Як відомо, найкраща агітація — то власний приклад. Знаючи це, працівники Бердичівської ОДПІ під час цьогорічної кампанії з декларування доходів запросили відому спортсменку Наталію Гапчук, аби вона публічно задекларувала свої доходи. Сплата податків має стати для бердичівлян не тягарем, а нормою життя.

Спортсменка Наталія Гапчук демонструє бердичівлянам приклад декларування доходів

Наталія Гапчук, член збірної команди України, майстер спорту міжнародного класу: «Я сплачую податки і декларую доходи. Роблю це публічно з метою закликати всіх своїх земляків не приховувати свого успіху».

Хоч поки і не масово, але все ж звертаються до інспекції і звичайні городяни. Зокрема бердичівлянин Василь Ільніцький прийшов, тому що в минулому році отримав спадщину. Декларуючи її, каже чоловік, він виконує соціальне завдання.

Василь Ільніцький, приватний підприємець: «Ми повинні платити податки, бо за нами, як кажуть, ідуть пенсіонери та діти. З якихось фондів їм треба платити гроші. І коли я піду на пенсію, мені теж треба буде, щоб хтось мені платив. А звідки взяти гроші, якщо не платити податки?»

За підсумками кампанії минулого року, декларації подали майже дві тисячі громадян, один з них задекларував доходи у понад мільйон гривень. На думку начальника податкової інспекції Ірини Самборської, декларування є важливими процесом, який поєднує інтереси держави та суспільства.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: «Податок з доходу фізичних осіб від декларування доходів надходить до місцевого бюджету і є важливою складовою його формування. Невиконання власних надходжень бюджету може спричинити соціальну напругу в нашому регіоні».

Особливість цьогорічної кампанії полягає у тому, що вона підсумовує кризовий рік. Податківці поки не роблять прогнозів щодо її перебігу, лише нагадують: декларацію слід подати усім, хто отримав будь-який інший доход, крім зарплати. Наприклад, тим людям, котрі надавали послуги з репетиторства, прибирання, догляду, будівництва.

Наталія Заславська, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб: «Це доходи, які громадяни отримали протягом 2009-го року від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна, від об’єктів спадщини і дарування, доходи, отримані від продажу корпоративних прав, від виграшів та призів, доходи, отримані від здачі квартир у найм, від заробітків поза межами України».

Відповіді на питання щодо декларування доходів можна отримати у відділі масово-роз’яснювальної роботи, від волонтерів та зі спеціального стенду. Там вказані порядок та строки подання декларації, а також зразок її заповнення. Податкова інспекція працює за подовженим графіком — з 9-ої до 19.30-ти у будні та до 13-ої години у вихідні.

Наталія Заславська, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб: «Для зручності жителів Бердичівського району ми створили виїзні бригади з прийому декларацій. В кожній сільській раді працюватиме наш податківець».

Про кожного, хто отримав доход, а отже, зобов’язаний подати декларацію, податківці знають з бази даних. Тому закликають громадян не зволікати із виконанням свого обов’язку і зробити це до першого квітня поточного року.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0