Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі

Time Додано: п'ятниця, 20 жовт. 2017, 18:30 ( 8 міс. назад )

Справжнім святом для усього учнівсько-вчительського колективу НВК №10 стало відкриття спортивного майданчика у дворі школи. Вуличне спортивне обладнання – кільця для стритболу, різнорівневі турніки, орбитреки, змійка, тенісні столи, а ще із десяток лавок для відпочинку – вдалось придбати завдяки виграшному проекту Бюджету участі.

Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі

Аби виграти для школи на спільну мрію із міського бюджету 100 тис. грн., потрібно було не тільки грамотно і вчасно оформити й подати проектну пропозицію, але й отримати найбільшу підтримку під час голосування. Мрію дітей мати у школі спортивний майданчик підтримали батьки, жителі мікрорайону, прихильники того, аби діти займалися спортом і вели здоровий спосіб життя.

У голосування за власний проект, який подали на Бюджет участі, були активістами старшокласники, ті, у кого уже є паспорт, а молодші учні заохочували батьків, сусідів, родичів.

Такий спортивний подарунок, здається, простимулював учнів 10-ої бути кращими у спортивних заходах, організованих управлінням освіти. Так, цьогорічним переможцям «Козацького гарту-2017» на відкритті майданчику вручили новенькі спортивні форми, у яких юні спортсмени захищатимуть честь міста на обласному етапі змагань.

Реалізувати проект Бюджету участі було не так просто, як здається, адже у 100 тис. грн входить лише вартість спортивного обладнання, насправді коштів, зусиль і активності докладено більше.

Колектив цієї школи активно бере участь у різноманітних грантах і проектах. І цього разу зупинятись на досягнутому вони не збираються, адже успіх, кажуть впевнено, залежить насамперед від власної активності і колективного бажання.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0