Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі

Time Додано: п'ятниця, 20 жовт. 2017, 18:30 ( близько 1 місяця назад )

Справжнім святом для усього учнівсько-вчительського колективу НВК №10 стало відкриття спортивного майданчика у дворі школи. Вуличне спортивне обладнання – кільця для стритболу, різнорівневі турніки, орбитреки, змійка, тенісні столи, а ще із десяток лавок для відпочинку – вдалось придбати завдяки виграшному проекту Бюджету участі.

Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі

Аби виграти для школи на спільну мрію із міського бюджету 100 тис. грн., потрібно було не тільки грамотно і вчасно оформити й подати проектну пропозицію, але й отримати найбільшу підтримку під час голосування. Мрію дітей мати у школі спортивний майданчик підтримали батьки, жителі мікрорайону, прихильники того, аби діти займалися спортом і вели здоровий спосіб життя.

У голосування за власний проект, який подали на Бюджет участі, були активістами старшокласники, ті, у кого уже є паспорт, а молодші учні заохочували батьків, сусідів, родичів.

Такий спортивний подарунок, здається, простимулював учнів 10-ої бути кращими у спортивних заходах, організованих управлінням освіти. Так, цьогорічним переможцям «Козацького гарту-2017» на відкритті майданчику вручили новенькі спортивні форми, у яких юні спортсмени захищатимуть честь міста на обласному етапі змагань.

Реалізувати проект Бюджету участі було не так просто, як здається, адже у 100 тис. грн входить лише вартість спортивного обладнання, насправді коштів, зусиль і активності докладено більше.

Колектив цієї школи активно бере участь у різноманітних грантах і проектах. І цього разу зупинятись на досягнутому вони не збираються, адже успіх, кажуть впевнено, залежить насамперед від власної активності і колективного бажання.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0