Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі

Time Додано: п'ятниця, 20 жовт. 2017, 18:30 ( 11 міс. назад )

Справжнім святом для усього учнівсько-вчительського колективу НВК №10 стало відкриття спортивного майданчика у дворі школи. Вуличне спортивне обладнання – кільця для стритболу, різнорівневі турніки, орбитреки, змійка, тенісні столи, а ще із десяток лавок для відпочинку – вдалось придбати завдяки виграшному проекту Бюджету участі.

Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі Спортмайданчик НВК №10 – успішно зреалізований проект Бюджету участі

Аби виграти для школи на спільну мрію із міського бюджету 100 тис. грн., потрібно було не тільки грамотно і вчасно оформити й подати проектну пропозицію, але й отримати найбільшу підтримку під час голосування. Мрію дітей мати у школі спортивний майданчик підтримали батьки, жителі мікрорайону, прихильники того, аби діти займалися спортом і вели здоровий спосіб життя.

У голосування за власний проект, який подали на Бюджет участі, були активістами старшокласники, ті, у кого уже є паспорт, а молодші учні заохочували батьків, сусідів, родичів.

Такий спортивний подарунок, здається, простимулював учнів 10-ої бути кращими у спортивних заходах, організованих управлінням освіти. Так, цьогорічним переможцям «Козацького гарту-2017» на відкритті майданчику вручили новенькі спортивні форми, у яких юні спортсмени захищатимуть честь міста на обласному етапі змагань.

Реалізувати проект Бюджету участі було не так просто, як здається, адже у 100 тис. грн входить лише вартість спортивного обладнання, насправді коштів, зусиль і активності докладено більше.

Колектив цієї школи активно бере участь у різноманітних грантах і проектах. І цього разу зупинятись на досягнутому вони не збираються, адже успіх, кажуть впевнено, залежить насамперед від власної активності і колективного бажання.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0