Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Співочий конкурс “Перша нота” шукав таланти у Бердичеві

Time Додано: неділя, 03 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Проект, як і у минулому році, відвідає більшість міст Житомирської області. Аби стати учасником “Першої ноти” потрібно мати від 6 до 16 років і уміти гарно співати.

Співочий конкурс “Перша нота” шукав таланти у Бердичеві

Валерій Нужда, генеральний продюсер конкурсу “Перша нота”: “У нас в Україні дуже мало проводиться дитячих конкурсів та фестивалів. Принаймні, в Житомирській області не було років 20. Ми їздимо по районних центрах і відбираємо творчу молодь, яка не має змоги потрапити до Поплавського чи на караоке”.

На відбірковий тур конкурсу записалася 31 дитина. У першому етапі учасники співали акапельно, у другому- під фонограму. Для Олени Заблоцької — це перше серйозне прослуховування. У черзі на виступ — вона найменша учасниця. Дівчинці лише п'ять, але вона вже мріє про велику сцену. Майбутня артистка сьогодні виконуватиме хіт про зайчика.

Олена Заблоцька, учасниця конкурсу: “Я співами займаюся у театрі “Краплинки”.

Тетяна Заблоцька, мама Олени: “Вдома вона співає скрізь, і перше, що бере до рук - це мікрофон. Але сьогодні дещо хвилюється”.

Свого шансу не пропускають і більш досвідчені співаки. На прослуховування записалися солістки міського палацу культури та вихованці будинку творчості імені Олександра Разумкова. Старшокласниця Роза ходить у колектив “Веселка”. Членів журі вирішила взяти піснями на англійській мові. Із ними вона вже успішно виступала закордоном.

Роза Маркарян, учасниця конкурсу “Перша нота”: “Я виступала Миколаєві, там посіла 2 місце, на міжнародному конкурсі у Греції — 3, а в Росії — 2”.

На прослуховування до Бердичева приїхали діти також із інших районів Житомирщини, де цього року конкурс не проходитиме. Артур Огонян - зірка села Червоне із Андрушівського району. Він мріє про українську фабрику зірок та знайомство із Борисом Апрєлєм. Продюсер Валерій Нужда пообіцяв школяреві привезти фабриканта у Бердичів з концертом.

Артур Огонян, учасник конкурсу:”Там у нас лише “Крок до зірок”, я вже його виграв, то сюди приїхав. Мені Володя Дантес подобається, і Олійник, і Ані Лорак. Усі зірки української естради — супер”.

Хоч би якими талановитими не були бердичівські діти, журі конкурсу відібрало лише четверо. Боротьбу продовжать солістки палацу культури — Тетяна Ігнатенко, Олена Мазунова, учениця 5 школи —Ганна Тимюк та школи-інтернату Вікторія Кравчук. Після того, як конкурс відшукає таланти у інших містах області, на дівчат чекає фінал та заключний концерт у Житомирі.

Валерій Нужда, генеральний продюсер конкурсу “Перша нота”: “Переможців оберуть семеро, як сім нот”.

Переможцям конкурсу обіцяють ротацію на радіо “Житомирська хвиля”. Але свій крок до слави зробили усі учасники “Першої ноти”, вважають організатори. Виступи дітей покажуть в ефірі одразу двох телеканалів.

Артур Самарцев, шеф-редактор радіо “Житомирська хвиля”: “Перспективи залежать від дітей та їхніх батьків. Я думаю, вони зробили важливий крок і показали, на що спроможні. Якщо в тебе виходить співати — перспектива завжди буде. Ми будемо підтримувати виконавців на радіо і просувати на телебачення”.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0