Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Співачка Олена Мазунова: якщо вже демонструвати свій талант — то всій Україні

Time Додано: п'ятниця, 18 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Про талант цієї дівчини добре знають у Бердичеві, де без її участі не обходиться практично жоден загальноміський захід, теплий оксамитовий альт юної артистки неодноразово приносив їй перемогу на обласних співочих фестивалях й конкурсах. Та, здається, їй цього замало: не так давно дівчина вирішила — ім’я Олени Мазунової має прогриміти усією країною. А де, як не на шоу “Україна має талант” можна голосно заявити про себе та втілити у життя задумане?

Співачка Олена Мазунова: якщо вже демонструвати свій талант — то всій Україні

Олена Мазунова, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “Після перегляду першої програми “Україна має талант”, побачивши там наших бердичівлян, я вирішила довести усім, що у нас є не тільки чудові гімнасти й акробати, але й гарні співачки. Сподвигли мене на це рішення батьки і моя вчителька Інна Книжник. Вона сказала: “Іди. У тебе все попереду. Тебе побачать — і все буде добре”.

До найзаповітнішої мрії — стати співачкою — Олена Мазунова йде крок за кроком. Розповідає, що пісні почали лунати з її вуст ще у дитинстві. Ще у школі вона знала: буде вступати до педагогічного коледжу. У тринадцять років, відбулася подія, що стала особливою у житті Олени — вона стала артисткою міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Паралельно із навчанням та роботою у МПК дівчина встигає виступати на різного роду пісенних форумах, останні здобутки — Гран-Прі на фестивалі “Великодні дзвони” та вхід до числа кращих у пісенному проекті “Перша нота”.

На питання, чи правда те, що артисти співають будь-де і будь-коли, Олена відповідає: “Правда”. Меншою мірою вона саме так і робить.

Олена Мазунова, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “Не тільки днем, але й зранку співаю... Вже мої сусіди знають: Оленка співає. Але не скаржаться поки. А взагалі, музика для мене — найголовніше. Мені здається, піснею потрібно дарувати свої відчуття глядачеві. Якщо шкірою “пішли мурашки”, значить співачка правильно передала свої емоції і вдало презентувала свою пісню.”

Щодо теле-шоу “Україна має таланти”, то дуже хочеться перемогти, зізнається Олена. Разом із тим, потрапляння не до 10-ки а припустимо, до 50-ки кращих, невдачею вважати не буде. У неї є талант і є бажання, підводить підсумок дівчина, отже вона буде штурмувати високу сцену доти, доки не здобуде успіху.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0