Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Співачка Олена Мазунова: якщо вже демонструвати свій талант — то всій Україні

Time Додано: п'ятниця, 18 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Про талант цієї дівчини добре знають у Бердичеві, де без її участі не обходиться практично жоден загальноміський захід, теплий оксамитовий альт юної артистки неодноразово приносив їй перемогу на обласних співочих фестивалях й конкурсах. Та, здається, їй цього замало: не так давно дівчина вирішила — ім’я Олени Мазунової має прогриміти усією країною. А де, як не на шоу “Україна має талант” можна голосно заявити про себе та втілити у життя задумане?

Співачка Олена Мазунова: якщо вже демонструвати свій талант — то всій Україні

Олена Мазунова, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “Після перегляду першої програми “Україна має талант”, побачивши там наших бердичівлян, я вирішила довести усім, що у нас є не тільки чудові гімнасти й акробати, але й гарні співачки. Сподвигли мене на це рішення батьки і моя вчителька Інна Книжник. Вона сказала: “Іди. У тебе все попереду. Тебе побачать — і все буде добре”.

До найзаповітнішої мрії — стати співачкою — Олена Мазунова йде крок за кроком. Розповідає, що пісні почали лунати з її вуст ще у дитинстві. Ще у школі вона знала: буде вступати до педагогічного коледжу. У тринадцять років, відбулася подія, що стала особливою у житті Олени — вона стала артисткою міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Паралельно із навчанням та роботою у МПК дівчина встигає виступати на різного роду пісенних форумах, останні здобутки — Гран-Прі на фестивалі “Великодні дзвони” та вхід до числа кращих у пісенному проекті “Перша нота”.

На питання, чи правда те, що артисти співають будь-де і будь-коли, Олена відповідає: “Правда”. Меншою мірою вона саме так і робить.

Олена Мазунова, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “Не тільки днем, але й зранку співаю... Вже мої сусіди знають: Оленка співає. Але не скаржаться поки. А взагалі, музика для мене — найголовніше. Мені здається, піснею потрібно дарувати свої відчуття глядачеві. Якщо шкірою “пішли мурашки”, значить співачка правильно передала свої емоції і вдало презентувала свою пісню.”

Щодо теле-шоу “Україна має таланти”, то дуже хочеться перемогти, зізнається Олена. Разом із тим, потрапляння не до 10-ки а припустимо, до 50-ки кращих, невдачею вважати не буде. У неї є талант і є бажання, підводить підсумок дівчина, отже вона буде штурмувати високу сцену доти, доки не здобуде успіху.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0