Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спартакіада з плавання серед бердичівських школярів пройшла під диктовку 10-ї школи й НВК № 4

Time Додано: четвер, 27 січ. 2011, 06:00 ( майже 8 років назад )

Протягом двох днів борознили плавальні доріжки міського басейну учні бердичівських шкіл, прагнучи здобути перемогу у міській спартакіаді школярів з плавання. Програма змагань – досить різноманітна й насичена. Першого дня учасники спартакіади – і дівчата, і хлопці – розправлялися з «п’ятдесятками»: вільним стилем, «брасом», на спині та «батерфляєм» долали дистанцію у 50 метрів. Окрім того, на них чекала естафета 4 х 50 м. Результати виступів дівчат виявилися доволі передбачуваними: першими у різних стилях стали вихованки секції з плавання Бердичівської ДЮСШ Олександра Кузик (НВК № 4) та Кристина Шляхтич (ЗОШ № 1). Першість у «дівочій» естафеті вибороли представниці 10-ї школи.

Спартакіада з плавання серед бердичівських школярів пройшла під диктовку 10-ї школи й НВК № 4

Кристина Шляхтич, переможниця міської спартакіади школярів з плавання (ЗОШ № 1): «Все, як завжди, виступила добре… Знала, на що здатна, проти кого плаватиму…Ну, звісно, у Бердичеві і в області,я , може, й перша, але коли їдеш на Україну, розумієш, що це все не все, на що ти здатна.»

За 0,32 хв. подолав на спині 50 метрів учень 10-ї школи Олександр Шепелєв, що дозволило йому стати кращим у цьому виді змагань. Віктора Лапінського – теж учня «десятки» – ніхто не перевершив у плаванні «брасом»: відстань у два басейни він подолав за 0,35 хв. Стилем «батерфляй» першим досягнув фінішу учень НВК № 4 Микола Буба. Першість у хлопчачій естафеті 4 х 50 м. знову дісталася представникам школи № 10.

Ті ж самі прізвища – Кузик, Шляхтич, Буба, Лапінський – фігурували у грамотах за І місце наступного дня, коли учасники спартакіади різними стилями долали стометрівку.

Микола Буба, переможець міської спартакіади школярів з плавання (НВК № 4): «Я задоволений своїм виступом, хоча, звісно, хотілося б кращого… Взагалі, набагато учасників було, хотілося б з більшою кількістю позмагатися. Можливо, наступного разу вдасться.»

Віктор Лапінський, переможець міської спартакіади школярів з плавання (ЕЗОШ № 10): «Я не дуже задоволений своїм результатом, адже трохи погіршив його. Буду старатися зробити їх кращими. Велика вдячність нашому тренерові Людмилі Антоновій: наші перемоги – то її заслуга. А я буду працювати над технікою, над стартом, поворотом…»

Змішані відчуття від проведеного заходу в організаторів: з одного боку, чимало дітей на «ти» з водою, дружать із фізичною культурою, показують непогані результати – і це добре. З боку іншого, виходить так, що змагання нагадують такий собі «міжсобойчик» – жодної інтриги. Між собою змагаються вихованці ДЮСШ – діти, які вже добре знають можливості свої й одне одного. 3-тя, 8-ма, 17-та і ще кілька шкіл взагалі не виставили на спартакіаду своїх представників.

Людмила Антонова, тренер-викладач з плавання Бердичівської ДЮСШ: «Бажано, щоби більше дітей ходили до нашого плавального басейну: на цих змаганнях було чітко видно, хто займається плаванням, а хто – ні. Тому я би хотіла, аби учні записувалися до нашої школи. Це не лише принесе їм здоров’я, а й допоможе у майбутньому.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0