Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві

Time Додано: середа, 04 жовт. 2017, 16:42 ( 7 міс. назад )

Футбольні дуелі на бердичівському «Шкірянику» виступили першим етапом спартакіади на Кубок від міського центру «Спорт для всіх». Ці змагання організація, очолювана Олегом Рудніцьким, традиційно проводить серед учнів місцевих профтехучилищ, і на стадіоні свою футбольну майстерність демонстрували представники трьох закладів – ПТУ № 4, 12-го ПТУ та професійного будівельного ліцею. У прем’єрній зустрічі футболісти з 4-го ПТУ добряче «познущалися» з колег із 12-го, вколотивши тим 12 голів без відповіді. У другому матчі з представниками закладу на Житомирській розібралися вже майбутні будівельники – більш скромно, з рахунком 3:0. Аби у фіналі вийти проти учнів ПТУ № 4. Затишшя, що обернулося, зрештою, п’ятьма забитими м’ячами у ворота будліцею… Тож можна занотовувати: командою-переможницею першого етапу спартакіади стали юні любителі футболу з 4-го ПТУ.

Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві

Чому, власне, лише першого етапу? Тому що на учасників спартакіади чекає ще чимало змагальних днів: «Спорт для всіх» збере їх знову усіх разом (уже за участі представників Бердичівського вищого професійного училища) за шаховими дошками, столами для настільного тенісу, на волейбольному майданчику та на змаганнях із пауерліфтингу. Визначатимуть як кращих з кожного виду спартакіади, так і володарів загальнокомандних І, ІІ та ІІІ місць. Планується, що до свого фіналу спартакіада підійде вже у листопаді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0