Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві

Time Додано: середа, 04 жовт. 2017, 16:42 ( 11 міс. назад )

Футбольні дуелі на бердичівському «Шкірянику» виступили першим етапом спартакіади на Кубок від міського центру «Спорт для всіх». Ці змагання організація, очолювана Олегом Рудніцьким, традиційно проводить серед учнів місцевих профтехучилищ, і на стадіоні свою футбольну майстерність демонстрували представники трьох закладів – ПТУ № 4, 12-го ПТУ та професійного будівельного ліцею. У прем’єрній зустрічі футболісти з 4-го ПТУ добряче «познущалися» з колег із 12-го, вколотивши тим 12 голів без відповіді. У другому матчі з представниками закладу на Житомирській розібралися вже майбутні будівельники – більш скромно, з рахунком 3:0. Аби у фіналі вийти проти учнів ПТУ № 4. Затишшя, що обернулося, зрештою, п’ятьма забитими м’ячами у ворота будліцею… Тож можна занотовувати: командою-переможницею першого етапу спартакіади стали юні любителі футболу з 4-го ПТУ.

Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві

Чому, власне, лише першого етапу? Тому що на учасників спартакіади чекає ще чимало змагальних днів: «Спорт для всіх» збере їх знову усіх разом (уже за участі представників Бердичівського вищого професійного училища) за шаховими дошками, столами для настільного тенісу, на волейбольному майданчику та на змаганнях із пауерліфтингу. Визначатимуть як кращих з кожного виду спартакіади, так і володарів загальнокомандних І, ІІ та ІІІ місць. Планується, що до свого фіналу спартакіада підійде вже у листопаді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0