Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві

Time Додано: середа, 04 жовт. 2017, 16:42 ( 4 міс. назад )

Футбольні дуелі на бердичівському «Шкірянику» виступили першим етапом спартакіади на Кубок від міського центру «Спорт для всіх». Ці змагання організація, очолювана Олегом Рудніцьким, традиційно проводить серед учнів місцевих профтехучилищ, і на стадіоні свою футбольну майстерність демонстрували представники трьох закладів – ПТУ № 4, 12-го ПТУ та професійного будівельного ліцею. У прем’єрній зустрічі футболісти з 4-го ПТУ добряче «познущалися» з колег із 12-го, вколотивши тим 12 голів без відповіді. У другому матчі з представниками закладу на Житомирській розібралися вже майбутні будівельники – більш скромно, з рахунком 3:0. Аби у фіналі вийти проти учнів ПТУ № 4. Затишшя, що обернулося, зрештою, п’ятьма забитими м’ячами у ворота будліцею… Тож можна занотовувати: командою-переможницею першого етапу спартакіади стали юні любителі футболу з 4-го ПТУ.

Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві Спартакіада серед профтехучилищ на Кубок від «Спорту для всіх» стартувала у Бердичеві

Чому, власне, лише першого етапу? Тому що на учасників спартакіади чекає ще чимало змагальних днів: «Спорт для всіх» збере їх знову усіх разом (уже за участі представників Бердичівського вищого професійного училища) за шаховими дошками, столами для настільного тенісу, на волейбольному майданчику та на змаганнях із пауерліфтингу. Визначатимуть як кращих з кожного виду спартакіади, так і володарів загальнокомандних І, ІІ та ІІІ місць. Планується, що до свого фіналу спартакіада підійде вже у листопаді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0