Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Сонячні діти» Бердичева потребують допомоги у реалізації масштабного проекту

Time Додано: субота, 23 бер. 2019, 19:08 ( 7 міс. назад )

Коли у 21-й парі хромосом не дві, як повинно бути у людини, а три хромосоми… Іншими словами, 21 і 3… 21 березня… Свого часу саме цього дня у всьому світі вирішили відзначати День «Сонячних Дітей» – тих, хто народився й живе з так званим синдромом Дауна. Уже втретє привернути увагу до цих людей, намагалися й у Бердичеві, на Центральній площі міста. Не замовчувати проблему, не замикатися у собі, виходити на загал, спілкуватися, ділитися, розповідати. Таким чином, на думку організаторів – ГО «Щаслива дитина» та «Насіння Надії» – сім’ї, в яких зростають «Діти Сонця», позбудуться відчуття остраху й меншовартості, а реакція суспільства на тих, стане більш адекватною. Щороку, свідчить статистика, в Україні з’являється на світ 300-400 малюків із зайвою хромосомою. Майже кожну третю дитину залишають у пологовому будинку. Але ж ця малеча не вимагає якихось спеціальних умов для зростання й розвитку, нагадують фахівці і ті з батьків, котрі не відмовилися від новонародженого «Сонечка» – необхідні та сама турбота матері й тата, та сама готовність соціуму бачити дитину всередині себе. Хіба що уваги потрібно дещо більше…

«Сонячні діти» Бердичева потребують допомоги у реалізації масштабного проекту

Відчути себе не таким, як всі, побути під прицілом пильних поглядів здоровій людині не так уже й складно: достатньо начепити на одяг шкарпетку. Чи прив’язати, припустимо, ту до сумки. Різнокольорові шкарпетки, що своєю формою нагадують хромосоми, стали символом 21 березня. На акції у Бердичеві усі бажаючі могли придбати їх за символічну ціну. Справа у тому, розповідає Любов Мельник, що в очолюваній ній «Щасливій дитині» спільно з «Насінням Надії» замислили запустити у Бердичеві доволі масштабний проект – серію кулінарних занять за участі «сонячної» дітвори, і всі виручені на акції гроші мали піти на його реалізацію.

Коли сюжет готувався до ефіру, організатори інформували: виторг на Центральній площі виявився мізерно малим, і наразі навряд чи доводиться говорити про повноцінне втілення у життя задуманого ними. Можливо, у місті та поза його межами знайдуться ті, хто допоможе коштами – активісти будуть вдячні навіть за невеличку пожертву. Реквізити ГО «Насіння Надії» ви бачите на екрані.

Р/р 26009300805156

Філії Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк»

МФО 311647

Код ЄДРПОУ 36910968

Призначення «Діти Сонця»

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0