Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Соколятко» поринув у пісенно-танцювальну «Юність»

Time Додано: субота, 10 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Променисто посміхалося сонечко та яскраво переливалася кольорами веселка. Вони – друзі юної артистки Саші Марковської. Та навіть зі старими друзями не захотіла поділитися своєю таємницею дівчинка. Натомість з охотою розповіла її своїм новим знайомим – мешканцям дитячого табору «Соколятко». Те, що персонаж Сашиної пісні закохана в однокласника Сергія, глядачі дізналися завдяки візиту до «Соколятка» групи виконавців міського центру «Юність». Із собою дівчатка та їхні керівники привезли цілу концертно-розважальну програму, до якої увійшли і запальні танці, і веселі пісні, й оберемок захоплюючих ігор.

«Соколятко» поринув у пісенно-танцювальну «Юність»

Людмила Крисюк, методист МЦ «Юність»: «Такі заходи ми проводимо щорічно, це вже є певною традицією. Сюди ми намагаємося приїздити саме тоді, коли тут відпочивають учні шкіл-інтернатів. Дітям подобається, адже ми намагаємося поєднувати музику з розвагами. Подібні свята ми проводимо не лише у «Соколяткові»: ми організовуємо аналогічні заходи у різних районах Бердичева – за місцем знаходження підліткових клубів. Надіємося, що до кінця літа ми ще раз встигнемо навідати мешканців цього табору.»

Якщо душу Саші Марковської сполошив однокласник, то серце Даші Смірнової завмирає від звуків чарівної сопілки. Її неповторна мелодія здатна забрати спокій та засвітити у небі десятки зірок. Не встигли слухачі намилуватися звуками незвичайного інструменту, як до свого світу запросила їх ще один талант «Юності» Аня Ковальова. Після того, як виконавиця гордо заявила, що вона бердичівлянка, яка закохана у свій край, усі діти поринули в її кольорові сни. В них розташовані офіс, сувора секретарша, весь день розплановано до секунди. І здавалося б, Ані вдалася роль справжньої бізнес-леді, тільки ось прокинувшись, дівчинка вкотре розуміє: її життя – то сцена.

На що глядачі вже точно не поскаржаться, то це на те, що ноги втомлювалися стояти на місці. Людмила Крисюк та її колеги влаштували мешканцям «Соколятка» справжній калейдоскоп з веселих ігор. Набридло бігати? Будь-ласка, ще один музичний номер. Разом із колективом центру «Юність» до табору приїхали представники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дитячі психологи переконані: запас енергії та сил, а також гарне здоров’я – це те, що має принести із собою літній відпочинок.

Тетяна Дячук, спеціаліст БМЦСССДМ: «Протягом оздоровчого періоду ми будемо проводити ігрові зайняття, тренінги, бесіди, індивідуальні зустрічі. 50% здоров’я залежить від способу життя, що його ми ведемо. Із метою формування у дітей здорового способу життя, ефективного спілкування, профілактики конфліктів, ризиків залежності ми проводимо у таборі відповідну роботу. Хочеться вірити, що ці заходи допоможуть бути дітям радісними, здоровими, щасливими.»

У ролі глядачів та учасників численних ігор непрості діти. Вони не знають, що таке справжня батьківська любов й увага, у багатьох серйозні проблеми зі здоров’ям. Та опинившись у світі «Юності», ці хлопчики й дівчатка, здається, забули про все і з головою кинулися у вирій веселощів та розваг. А їхні однолітки – артисти центру – закликали пам’ятати: на усіх дітей чекає багате на події життя, а на ньому – сотні доріг. Якщо стане сумно, нагадували, потрібно заспівати, а коли захочеться зробити щось незвичайне, то далеко йти не варто, ось вони ті, кому потрібні добро й увага – друзі. Якщо все робити саме таким чином, співали дівчата, то душа не сумуватиме, а дзвенітиме веселим струмком з ранку до ночі.

Олександра Марковська, вихованка МЦ «Юність»: «Ми приїхали сюди, аби подарувати цим дітям танці й пісні, щоб їм було приємно і щоб вони гарно відпочили. Хочеться, щоб вони відчули себе такими, як усі.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0