Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Смітнику поруч із дитячим майданчиком не бути — вирішили мешканці будинку по вулиці Шевченка, 25-а

Time Додано: п'ятниця, 28 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Тут — дитячий майданчик. Гуляють малюки, поруч — батьки, які хочуть відпочивати на свіжому повітрі. Тут, за 5-6 метрів, будують ще один майданчик, контейнерний, - для сміття.

Смітнику поруч із дитячим майданчиком не бути — вирішили мешканці будинку по вулиці Шевченка, 25-а

20 років мешканці будинку № 25-а по вулиці Шевченка воюють проти розташування сміттєвого звалища навпроти місця для відпочинку дітей. Кажуть: їхні контейнери наповнюють і мешканці сусідніх вулиць. Також - власники приватних будинків і торгівельних закладів. Влітку від смітника — сморід та інфекція.

Лідія Кукліч, мешканка будинку: “І ми б хотіли, щоб у нас був нормальний майданчик. І щоб сміття з чужих дворів до нашого смітника не виносили! Пропоную: хай свої контейнери поставлять у своїх дворах, а ми два своїх поставимо у себе. Навіщо нам їхнє сміття в себе тримати на подвір’ї?”

Надія Богданович, мешканка будинку: “Нам не потрібно, щоб ці смітники були. Ми хочемо створити нормальні умови для того, щоб діти могли рости, розвиватися. І щоб не було болячок! Та ці люди нас не чують і не хочуть чути! Хочуть чути лише себе. Ми відстоюємо свої інтереси!”

Днями працівники ДП “Ваш добробут” почали готувати у подвір’ї будинку № 25-а територію для збору побутових відходів. Це викликає особливе хвилювання у мешканців, членів ОСББ “Соняшник”, яке вже більше року відокремилося від колишнього

ДВЖРЕПу № 1.

Ще влітку минулого року від виконкому міської ради було повідомлення про ліквідацію старого майданчику для сміття відповідно до акту обстеження санстанції. Натомість правління об’єднання “Соняшник” та керівництво “Вашого добробуту” мають створити два нових майданчики на різних дворових територіях.

Наталія Назарова, голова правління ОСББ “Соняшник”: “Ми зверталися до міськвиконкому, у нас є приписи, де встановлювати контейнерний майданчик. Декілька разів зверталися до керівництва ДВЖРЕПу № 1, зараз це -

ДП “Ваш добробут”. Там нас ігнорують. Зверталися і до санстанції. Є її приписи. Цей контейнерний майданчик треба ліквідувати, так як 20 метрів до дитячого майданчика тут немає. Наші діти влітку тут граються у піску, де опариши та хробаки. У мене теж мала дитина!

У майбутньому ми хочемо тут насадити дерев. А з часом, можливо. ми відвоюємо цю територію і зробимо спортивний майданчик, де б гралися діти, і не було бруду”.

Люди знову звернулися до виконкому, аби там допомогли припинити будівництво контейнерного майданчика. Мешканці говорять: їм пішли назустріч.

Наталія Назарова, голова правління ОСББ “Соняшник”: “Ми побачили, що почалося будівництво, і терміново пішли до міськвиконкому, на прийом до В. І. Толочка. Він написав звернення до керівництва ДП “ваш добробут” і попросив із цим розібратися. На місце події виїхав С. М. Торгонський із представниками міськвиконкому. Поставили завдання, а це було при мешканцях будинку,- призупинити будівництво до виявлення обставин”.

Проте незабаром працівники ДП “Ваш добробут” продовжили заливати бетоном опори для майданчика.

Цю ситуацію керівник ТОВ “Полісся-Екосфера” називає складною. Санстанція, каже він, зробила припис встановити контейнери на тверде покриття, Та не вказала, де саме. А мешканці різних будинків від такого сусідства відкараскуються, розводить він руками.

Андрій Борисов, директор ТОВ “Полісся-Екосфера”: “Людей трошки не задовольняє те, що тут робиться. Ми намагаємося зробити набагато краще, більш цивілізовано, та люди відмовляються. Як бути далі — не знаю. мабуть, доведеться прибрати і майданчик, і контейнери. Куди будуть носити сміття — поки що невідомо. Будемо домовлятися із головою кооперативу. Хочемо їм зробити взагалі закритий майданчик, якого ще немає в Бердичеві. Спробуємо, і, можливо, це буде перший такий майданчик. Може, і далі будемо їх робити в місті”.

Питання вирішили просто на місці події. Працівники ТОВ “Полісся-Екосфера” та ДП “Ваш добробут” розібрали недобудовану споруду для сміття та завантажили на машину. Потім, подзвонили мешканці будинку, - вивезли і контейнери.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0