Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Смакуючи коктейль із вроди, розуму й талантів, у Центрі позашкілля ім. Разумкова обирали свою «Міс»

Time Додано: четвер, 29 бер. 2018, 16:34 ( 6 міс. назад )

Бути чоловіком непросто. Ну, хоча б тому, що нехай раз у житті, а мусить він обрати ту саму єдину з-поміж безкінечної, здається, дівочої краси. Переконалися у цьому ті з бердичівської «сильної половини», хто опинився у журі конкурсу «Міс ЦПО-2018»

Смакуючи коктейль із вроди, розуму й талантів, у Центрі позашкілля ім. Разумкова обирали свою «Міс» Смакуючи коктейль із вроди, розуму й талантів, у Центрі позашкілля ім. Разумкова обирали свою «Міс» Смакуючи коктейль із вроди, розуму й талантів, у Центрі позашкілля ім. Разумкова обирали свою «Міс» Смакуючи коктейль із вроди, розуму й талантів, у Центрі позашкілля ім. Разумкова обирали свою «Міс» Смакуючи коктейль із вроди, розуму й талантів, у Центрі позашкілля ім. Разумкова обирали свою «Міс»

Мало того, що усі 10 учасниць випромінювали на ньому неповторну свіжу вроду юності, то ще й намагалися вразити творчими талантами та життєвою мудрістю зі свого внутрішнього арсеналу.

Зрозуміла річ, якщо дійство – у стінах Центру Разумкова, то усі десятеро, як мінімум, чудово або співають, або танцюють, або мають золоті руки. Або все разом, взяте до купи. Тому цікаво було послухати, чим іще живуть юні бердичівські чарівниці – Аліна Свінціцька, Олександра Поліщук, Ангеліна Нечипорук, Катерина Савчук, Діана Гуральська, чим вирішили вражати дві Анастасії – Соболева й Табуровська, а разом із ними – Ольга Княжицина, Єлизавета Суботіна та Анна Половинко. А живуть і вирішили вразити, зокрема, тим, що люблять читати та захоплюються подорожами, із належною любов’ю і повагою ставляться до батьків та є шанувальницями чистого повітря, екстриму, японських аніме, театру, якісного гумору, азійської культури тощо. Це – щодо, так би мовити, «зустрічі за одежинкою». Та однієї візитівки замало, аби дати об’єктивну оцінку: вміння показати себе – це, звісно круто, але ж і на рахунок повноти внутрішнього світу хотілося переконатися. Красива й розумна ж бо вартує куди більше, аніж просто красива…

Коли краса + розум = «дуже добре», то на яку оцінку заслуговує все це і ще плюс талант?.. На даному етапі, як прийнято нині казати, усі без винятку дівчата ну вже точно були на своїй території. Власне, кожній залишалося продемонструвати те найкраще, на що збагатіли вони, ходячи до цих стін, на що перетворили їх їхні «краплинки», «яринки», «шакті», «старі роялі», «колібрі», «трамвайчики» тощо…

А конкурс крокує далі, і на цій його ділянці дівчата не те, що проклали – закатали у бетон доріжку до сердець членів журі. Можна лише позаздрити стійкості останніх та поспівчувати їхнім організмам, в яких, думається, урочистим маршем пройшлися ледь не усі органи. Пройшлися, вітаючи українські борщ зі сметаною, пампушки з часником, вареники зі шкварками, зрази з капустою, млинці з сиром. Юні господині спокушали родинними рецептами, а чоловіки за столом відчували себе справжніми козарлюгами (де б іще скуштували вони хляки чи шуляки).

Не дивно, що в одну мить розійшлися учасницями титули «Міс Краса», «Міс Грація», «Міс Весна», «Міс Елегантність». Своїх володарок не могли не знайти «Міс Чарівність», «Міс Талант», «Міс Ніжність» та «Міс Глядацьких симпатій». Залишалося визначити лише «Віце-Міс ЦПО» та головну переможницю дійства. Першою було обрано «заслужену краплинку» Ангеліну Нечипорук. Ну а звання «Міс ЦПО» отримала та, котра, якщо танцює, то з крилами за плечима, та, котрій перемога у конкурсі, з власних слів, додасть неабиякої впевненості у собі. Діана Гуральска не проти мати більше друзів та спробувати себе у ролі ведучої. Дівчина вважає Бердичів чудовим містом, а себе – активною, розумною та слухняною. У мріях Діани – побачити весь світ, а вже сьогодні вона є однією з окрас ансамблю «Яринка». І коли ця окраса на сцені, то душа її, зізнається, танцює разом із нею. Аж до самозабуття.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0