Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox ))
Снова кремля.д.ск.ие боты повыл ...
Time 19:22 - 23-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Служителі церкви зустрілися з підопічними будинку-інтернату для людей похилого віку

Time Додано: вівторок, 04 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у Бердичівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку відбулося святкове богослужіння. До підопічних закладу із Словом Божим звернувся пастор церкви «Вознесіння». Під час проповіді він просив у Господа благословення для всіх мешканців інтернату. Вже понад 10 років служителі церкви опікуються духовним самопочуттям підопічних будинку для людей похилого віку. Щотижня приходять до них поспілкуватися.

Служителі церкви зустрілися з підопічними будинку-інтернату для людей похилого віку

Петро Залізний, єпископ Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри: «У цьому закладі ми маємо помісну церкву, в якій є свій служитель. Він двічі на тиждень проводить тут богослужіння. Надає духовну допомогу тим, хто цього потребує. Сьогодні ми нашу зустріч тут присвятили Міжнародному дню інваліда. Ми б хотіли подарувати цим людям любов. Тут про них дбають: добре харчують та добре ставляться до них. Але завжди приємно, коли приходять гості. І ми вирішили зробити свято для них».

Більшість підопічних будинку-інтернату перебуває тут довгий час. Персонал закладу з турботою ставиться до всіх їхніх проблем, каже пастор Володимир Кордишевський. Він говорить: багато серед мешканців інтернату віруючих людей, які потребують підтримки Словом Божим.

Володимир Кордишевський, пастор церкви «Вознесіння»: «Коли приходиш до цієї людини, яка лежить у ліжку чи колясці зі сльозами в очах, береш її за руку і розпитуєш, що в неї болить. Більшість із них не жаліються на фізичний біль, а на те, що їх залишили родичі які не завжди приходять до них. Ці люди сумують тут. Ви знаєте, що таке старість?..

Ці роки, проведені тут, серед інвалідів, дають мені моральні сили приходити до них знову і знову. І підтримувати їх Словом Божим. Адже Христос сказав: «Любіть одне одного».

Віддаючи шану підопічним будинку-інтернату для людей похилого віку, пастор звертається також до їхніх рідних.

Володимир Кордишевський, пастор церкви «Вознесіння»: «Я хотів би звернутися до тих родичів, бабусі та дідусі яких знаходяться у будинку інвалідів. Навідуйтеся до них частіше. Вони потребують вашої підтримки».

Під час зустрічі із інвалідами відбувся концерт, який подарувала їм група церкви «Віфанія». Солісти співами просили для немічних благодаті у Творця. Закінчилася святкова служба, як і почалася, спільним читанням молитов.

Потім церковні служителі обійшли усі кімнати, де мешкають підопічні будинку-інтернату. Кожному вручили подарунки із фруктами та солодощами. Привітали теплими словами. Сергій Болкуневич знаходиться тут вже 13 років разом із дружиною. Каже: з кожними роком турбота за інвалідів стає кращою.

Сергій Болкуневич, підопічний будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів: «Тіло рятують лікарі, щоб продовжити життя людини. А от врятувати душу – це головне. Це зараз перше питання у нашій державі. Господь – лікар, який рятує душу. Чим більше людина із Богом, тим більше вона рятує душу свою. І тим краще буде життя у нашій країні».

Адміністрація закладу вважає, що духовна підтримка інвалідів – важлива справа. Пам’ятати і дбати про них – потрібно не лише в окремі дні, а постійно.

Олена Андреєва, інженер х охорони праці будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів: «Адміністрація будинку-інтернату вважає: це дуже добре, що до наших підопічних двічі на тиждень приходить пастор, що є такі люди, які дбають про духовність престарілих, про їхній шлях до Бога. Це дуже добре».

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: