Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина?

Time Додано: середа, 14 лют. 2018, 18:37 ( 4 міс. назад )

У День Святого Валентина, свято кохання і романтики, українці одружуються у десятки разів більше, ніж у будь-які інші дні року: майже 2 тис. пар в Україні вирішили поєднати долі саме 14 лютого. У Бердичеві весільного буму, так би мовити, цього дня немає, проте, станом на 15-у 30-ть, у міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану 8 пар вже зареєстрували шлюб, ще 6-ть – подали заяви.

Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина?

Місяць тому подали заяву на реєстрацію шлюбу Люба і Ярослав. Познайомились на Новий Рік і за три роки зрозуміли, що створені один для одного.

Святкувати вирішили скромно – не ті зараз часи. Поруч – найкращі друзі. Обмін обручками, свідоцтво про народження сім’ї, у якому – спільне прізвище, перший подружній цілунок - усе це для них має неабияке значення!

Замість валентинок – обмін обручками і у цієї пари, Віри та Віталія, котрі вирішили одружитись, дотримуючись кращих українських традицій. Хвилювання впереміш із радістю переповнюють їх душі. Сьогодні вони почуваються найщасливішими у світі! Благословляють молодят на гарне подружнє життя найрідніші – батьки.

Цьогорічний День Валентина, переконані закохані, для них стане головним у житті – його не забути ніколи!.. Вони подали заяву за місяць, але, за певних умов, можливо: подати заяву й одружитись – за один день. Працівники РАЦСу кажуть: сьогодні працюватимуть до 20-ої години.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0