Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина?

Time Додано: середа, 14 лют. 2018, 18:37 ( 7 міс. назад )

У День Святого Валентина, свято кохання і романтики, українці одружуються у десятки разів більше, ніж у будь-які інші дні року: майже 2 тис. пар в Україні вирішили поєднати долі саме 14 лютого. У Бердичеві весільного буму, так би мовити, цього дня немає, проте, станом на 15-у 30-ть, у міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану 8 пар вже зареєстрували шлюб, ще 6-ть – подали заяви.

Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина?

Місяць тому подали заяву на реєстрацію шлюбу Люба і Ярослав. Познайомились на Новий Рік і за три роки зрозуміли, що створені один для одного.

Святкувати вирішили скромно – не ті зараз часи. Поруч – найкращі друзі. Обмін обручками, свідоцтво про народження сім’ї, у якому – спільне прізвище, перший подружній цілунок - усе це для них має неабияке значення!

Замість валентинок – обмін обручками і у цієї пари, Віри та Віталія, котрі вирішили одружитись, дотримуючись кращих українських традицій. Хвилювання впереміш із радістю переповнюють їх душі. Сьогодні вони почуваються найщасливішими у світі! Благословляють молодят на гарне подружнє життя найрідніші – батьки.

Цьогорічний День Валентина, переконані закохані, для них стане головним у житті – його не забути ніколи!.. Вони подали заяву за місяць, але, за певних умов, можливо: подати заяву й одружитись – за один день. Працівники РАЦСу кажуть: сьогодні працюватимуть до 20-ої години.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0