Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина?

Time Додано: середа, 14 лют. 2018, 18:37 ( близько 1 місяця назад )

У День Святого Валентина, свято кохання і романтики, українці одружуються у десятки разів більше, ніж у будь-які інші дні року: майже 2 тис. пар в Україні вирішили поєднати долі саме 14 лютого. У Бердичеві весільного буму, так би мовити, цього дня немає, проте, станом на 15-у 30-ть, у міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану 8 пар вже зареєстрували шлюб, ще 6-ть – подали заяви.

Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина? Скільки закоханих одружились у День Святого Валентина?

Місяць тому подали заяву на реєстрацію шлюбу Люба і Ярослав. Познайомились на Новий Рік і за три роки зрозуміли, що створені один для одного.

Святкувати вирішили скромно – не ті зараз часи. Поруч – найкращі друзі. Обмін обручками, свідоцтво про народження сім’ї, у якому – спільне прізвище, перший подружній цілунок - усе це для них має неабияке значення!

Замість валентинок – обмін обручками і у цієї пари, Віри та Віталія, котрі вирішили одружитись, дотримуючись кращих українських традицій. Хвилювання впереміш із радістю переповнюють їх душі. Сьогодні вони почуваються найщасливішими у світі! Благословляють молодят на гарне подружнє життя найрідніші – батьки.

Цьогорічний День Валентина, переконані закохані, для них стане головним у житті – його не забути ніколи!.. Вони подали заяву за місяць, але, за певних умов, можливо: подати заяву й одружитись – за один день. Працівники РАЦСу кажуть: сьогодні працюватимуть до 20-ої години.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0