Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 14:20 ( близько 1 року назад )

Як зазначають у Бердичеві, пріоритетним напрямком у діяльності виконавчого комітету міста була й залишається робота зі зверненнями громадян. За інформацією, що прозвучала на останньому засіданні виконкому з вуст керуючої справами Надії Мохно, минулого року до профільного відділу із заявами, скаргами та пропозиціями звернулися 7 102 особи. Звернень виявилося на 2,0 тис. більше, аніж у 2016-му, і причина такого стрибка, пояснила доповідачка, – небувалий градопад 21 вересня. Власне, звернення від постраждалих внаслідок стихії, зауважила Надія Мохно, продовжували надходити навіть у цьому році. Їх потік був такої потужності, додала, що його відчули на собі в усіх структурних підрозділах виконавчого комітету.

Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві

Близько 66 % від загальної кількості питань, піднятих у заявах, вирішені позитивно, інформувала Надія Мохно, залишилися й проблеми, до кінця нерозв’язані. Основна причина – вони потребують коштів міського бюджету, можливості якого обмежені.

На 86 менше, аніж у 2016-му році, надійшло до виконкому звернень колективних, продовжує керуюча справами.

109 запитів надійшло до відділу роботи з громадою у 2017-му році. На усі, як зазначила Надія Мохно, були дані відповіді у 5-денний термін – як того вимагає закон.

Актуальною на сьогодні, зі слів доповідачки, залишається така форма зв’язку як «гаряча телефонна лінія». За минулий рік на № 15-05 надійшла майже 31,0 тис. звернень.

За вирішенням проблем зверталися містяни і безпосередньо до комунальних підприємств, інформувала Надія Мохно. І якщо у 2016-му лідером у цьому списку значився Водоканал, то минулого року найчастіше брали в облогу МКВЖРЕП № 7 (968 звернень).

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0