Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 14:20 ( 4 міс. назад )

Як зазначають у Бердичеві, пріоритетним напрямком у діяльності виконавчого комітету міста була й залишається робота зі зверненнями громадян. За інформацією, що прозвучала на останньому засіданні виконкому з вуст керуючої справами Надії Мохно, минулого року до профільного відділу із заявами, скаргами та пропозиціями звернулися 7 102 особи. Звернень виявилося на 2,0 тис. більше, аніж у 2016-му, і причина такого стрибка, пояснила доповідачка, – небувалий градопад 21 вересня. Власне, звернення від постраждалих внаслідок стихії, зауважила Надія Мохно, продовжували надходити навіть у цьому році. Їх потік був такої потужності, додала, що його відчули на собі в усіх структурних підрозділах виконавчого комітету.

Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві

Близько 66 % від загальної кількості питань, піднятих у заявах, вирішені позитивно, інформувала Надія Мохно, залишилися й проблеми, до кінця нерозв’язані. Основна причина – вони потребують коштів міського бюджету, можливості якого обмежені.

На 86 менше, аніж у 2016-му році, надійшло до виконкому звернень колективних, продовжує керуюча справами.

109 запитів надійшло до відділу роботи з громадою у 2017-му році. На усі, як зазначила Надія Мохно, були дані відповіді у 5-денний термін – як того вимагає закон.

Актуальною на сьогодні, зі слів доповідачки, залишається така форма зв’язку як «гаряча телефонна лінія». За минулий рік на № 15-05 надійшла майже 31,0 тис. звернень.

За вирішенням проблем зверталися містяни і безпосередньо до комунальних підприємств, інформувала Надія Мохно. І якщо у 2016-му лідером у цьому списку значився Водоканал, то минулого року найчастіше брали в облогу МКВЖРЕП № 7 (968 звернень).

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0