Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 14:20 ( 29 дн. назад )

Як зазначають у Бердичеві, пріоритетним напрямком у діяльності виконавчого комітету міста була й залишається робота зі зверненнями громадян. За інформацією, що прозвучала на останньому засіданні виконкому з вуст керуючої справами Надії Мохно, минулого року до профільного відділу із заявами, скаргами та пропозиціями звернулися 7 102 особи. Звернень виявилося на 2,0 тис. більше, аніж у 2016-му, і причина такого стрибка, пояснила доповідачка, – небувалий градопад 21 вересня. Власне, звернення від постраждалих внаслідок стихії, зауважила Надія Мохно, продовжували надходити навіть у цьому році. Їх потік був такої потужності, додала, що його відчули на собі в усіх структурних підрозділах виконавчого комітету.

Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві Скільки разів, в який спосіб і з чим зверталися містяни до виконавчого комітету, проінформували у Бердичеві

Близько 66 % від загальної кількості питань, піднятих у заявах, вирішені позитивно, інформувала Надія Мохно, залишилися й проблеми, до кінця нерозв’язані. Основна причина – вони потребують коштів міського бюджету, можливості якого обмежені.

На 86 менше, аніж у 2016-му році, надійшло до виконкому звернень колективних, продовжує керуюча справами.

109 запитів надійшло до відділу роботи з громадою у 2017-му році. На усі, як зазначила Надія Мохно, були дані відповіді у 5-денний термін – як того вимагає закон.

Актуальною на сьогодні, зі слів доповідачки, залишається така форма зв’язку як «гаряча телефонна лінія». За минулий рік на № 15-05 надійшла майже 31,0 тис. звернень.

За вирішенням проблем зверталися містяни і безпосередньо до комунальних підприємств, інформувала Надія Мохно. І якщо у 2016-му лідером у цьому списку значився Водоканал, то минулого року найчастіше брали в облогу МКВЖРЕП № 7 (968 звернень).

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0