Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Шукали гільзи — знайшли міни...

Time Додано: понеділок, 27 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

На території колишнього військового хіммістечка виявили снаряд та дві міни. Знайшли вибухонебезпечні предмети два юних мешканця Елінгу. Хлопці частенько бувають у цьому районі — вони збирають та колекціонують гільзи, яких там чимало. Шукаючи чергові зразки для своєї колекції, натрапили на щось схоже на снаряд.

Шукали гільзи — знайшли міни...

Максим, мешканець мікрорайону Елінг: «Думаємо, треба заявити кудись, що тут ці снаряди, бо може ж вибухнути. Трохи раніше знайшли тут міну в кущах. Також гільзи шукали... Ми із другом на вихідних тут іноді прогулюємось. Трохи страшнувато буває, але ж ми їх не чіпаємо. Ось і виходить, що шукаємо гільзи, а знаходимо боєприпаси.»

Метрів за 100 від снаряду хлопці виявили міну, схожу на протипіхотну, трохи далі — ще одну, цього разу протитанкову. Викликали працівників районного управління ГУ МНС. За попередньою інформацією рятувальників, снаряд та одна з мін не являють собою безпеки. Щодо протитанкової міни, то точну відповідь стосовно її небезпечності зможуть надати фахівці-піротехники з Житомира.

Віталій Пилипчук, нач. відділу ДПН Бердичівського РУ ГУ МНС у Житомирській обл.: «Нами будуть вжиті необхідні заходи для ліквідації даних предметів. Ми подамо заявку для піротехнічної групи ГУ МНС, яка протягом 2-3 днів виїде на місце пригоди і знешкодить ці вибухонебезпечні предмети. Також надішлемо інформацію до правоохоронних органів із метою забезпечення охорони цих предметів до моменту повного їхнього знешкодження.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0