Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школярі Бердичівського района відвідали підопічних геріатричного пансіонату

Time Додано: четвер, 04 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У День інвалідів до геріатричного пансіонату приїхали учні Мирославської та Маркушівської шкіл. Дружба між ними та підопічними закладу триває багато років, там дітей вважають першими ластівками. Традиційно 3-го грудня та на початку жовтня, у День людей похилого віку, школярі провідують мешканців пансіонату, привозячи із собою подарунки та концертну програму. У піснях та віршах вони бажають пенсіонерам Божого покровительства, здоров’я, миру та злагоди.

Школярі Бердичівського района відвідали підопічних геріатричного пансіонату

Відвідують гості й тих, хто не потрапив на концерт. Серед них багато лежачих підопічних. Школярів цікавить, як старенькі потрапили до пансіонату, чи мають дітей, як ставиться до них персонал закладу. Запитують, що привезти наступного разу. Пенсіонери на життя не скаржаться, кажуть: їм всього вистачає. Про них не забувають ні у місті, ні у районі, ні поза межами Бердичівщини.

Марія Лузан, підопічна геріатричного пансіонату: «Живеться нам тут дуже добре. У нас і вітаміни туту є, і яблучка, і мандаринки, і абрикоси. Все є: і молочко, і киселик, і суп. Дома, чесно кажучи, я не завжди таке їла. І лікують нас дуже добре. Єдине чого нам не вистачає – це здоров’я.»

І діти, і викладачі впевнені: такими приїздами вони хоча б трохи полегшують життя пенсіонерів. Адже тепле слово багатого варте.

Ірина Селезньова, учениця Маркушівської СШ: «Сюди ми приїжджаємо, звичайно із задоволенням, але, коли заходимо до цих покинутих дітьми людей, стає дуже сумно і важко на серці. Бідні вони, але водночас ставляться тут до них добре.»

Наступної зустрічі із гостями з Маркушів та Мирославки, говорять підопічні геріатричного пансіонату, вони чекатимуть із нетерпінням. Від спілкування із дітьми їм стає легше на душі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0