Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школярі Бердичівщини змагалися у стрільбі

Time Додано: середа, 14 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Стрільцем ти можеш і не бути, та честь школи захистити зобов’язаний. У рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у тирі 10-ї школи відбулися традиційні змагання зі стрільби із пневматичної зброї. Протягом 2-х днів школярі Бердичівщини намагатимуться вибити якомога більша очок і тим самим здобути право на поїздку на обласні змагання. Першими намагалися поцілити у “десятку” учні 16-ти шкіл району.

Школярі Бердичівщини змагалися у стрільбі

Анатолій Миронюк, гол. спеціаліст відділу освіти Бердичівської РДА: “Заклади освіти району тісно співпрацюють з організацією ТСОУ. Ця співпраця полягає у проведенні змагань, конкурсу творів, місячника оборонно-масової роботи. Учні, які беруть участь у змаганнях зі стрільби мають непоганий стимул. По-перше, це, власне, сама участь у змаганнях (демонстрація уміння й навичок). Ну, а по-друге, за кожне призове місце, ТСОУ передбачила грошові винагороди.”

3 пробних постріли у ліву мішень та по 5 залікових у центральну й ту, що праворуч. Після оголошення суддями змагань правил безпеки, можна приступати. Головне у цій справі спокій, кажуть фахівці. Прицілився, набрав повітря, трохи видихнув, завмер, плавно натиснув на спусковий гачок — і вважай звання “ворошиловського” у тебе у кишені. Меншою мірою, так навчають юних стрільців із Половецького.

Галина Рудь, учениця Половецької ЗОШ: “По-перше, вчитель налаштовував нас лише на перемогу. Головне, наголошував, не нервувати, тоді відстріляєш на “відмінно”. Я вибила 76 зі 100, що є непоганим результатом. Любов до стрільби у мене, можна сказати, в генах. У мене батько мисливець і сестра завжди в подібних змаганнях посідала перші місця.”

Наука наставника Галини Рудь дала свої результати: представники Половецького посіли перші місця і в особистому, і у командному заліку. Стати кращими у цих змаганнях їм дозволила завзятість вчителя, старанність учнів і практика, практика, практика...

Володимир Мосійчук, вчитель Половецької ЗОШ: “Із цією командою ми тренуємося вже давно. Вона має постійний склад, лише нещодавно я поміняв одного учасника. Взяв хлопця з Никонівки, підучив його, і сьогодні він вибив 77 зі 100. Зазвичай, ми тренуємося після уроків або ж на перервах. Цей вид спорту вимагає практики. Сьогодні моя команда виступила стабільно, я нею задоволений.”

Наступного дня гвинтівки до рук візьмуть учні та студенти бердичівських навчальних закладів. Переможці змагань будуть відзначені під час закриття місячника оборонно-масової роботи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0