Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школярі Бердичівщини змагалися у стрільбі

Time Додано: середа, 14 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Стрільцем ти можеш і не бути, та честь школи захистити зобов’язаний. У рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у тирі 10-ї школи відбулися традиційні змагання зі стрільби із пневматичної зброї. Протягом 2-х днів школярі Бердичівщини намагатимуться вибити якомога більша очок і тим самим здобути право на поїздку на обласні змагання. Першими намагалися поцілити у “десятку” учні 16-ти шкіл району.

Школярі Бердичівщини змагалися у стрільбі

Анатолій Миронюк, гол. спеціаліст відділу освіти Бердичівської РДА: “Заклади освіти району тісно співпрацюють з організацією ТСОУ. Ця співпраця полягає у проведенні змагань, конкурсу творів, місячника оборонно-масової роботи. Учні, які беруть участь у змаганнях зі стрільби мають непоганий стимул. По-перше, це, власне, сама участь у змаганнях (демонстрація уміння й навичок). Ну, а по-друге, за кожне призове місце, ТСОУ передбачила грошові винагороди.”

3 пробних постріли у ліву мішень та по 5 залікових у центральну й ту, що праворуч. Після оголошення суддями змагань правил безпеки, можна приступати. Головне у цій справі спокій, кажуть фахівці. Прицілився, набрав повітря, трохи видихнув, завмер, плавно натиснув на спусковий гачок — і вважай звання “ворошиловського” у тебе у кишені. Меншою мірою, так навчають юних стрільців із Половецького.

Галина Рудь, учениця Половецької ЗОШ: “По-перше, вчитель налаштовував нас лише на перемогу. Головне, наголошував, не нервувати, тоді відстріляєш на “відмінно”. Я вибила 76 зі 100, що є непоганим результатом. Любов до стрільби у мене, можна сказати, в генах. У мене батько мисливець і сестра завжди в подібних змаганнях посідала перші місця.”

Наука наставника Галини Рудь дала свої результати: представники Половецького посіли перші місця і в особистому, і у командному заліку. Стати кращими у цих змаганнях їм дозволила завзятість вчителя, старанність учнів і практика, практика, практика...

Володимир Мосійчук, вчитель Половецької ЗОШ: “Із цією командою ми тренуємося вже давно. Вона має постійний склад, лише нещодавно я поміняв одного учасника. Взяв хлопця з Никонівки, підучив його, і сьогодні він вибив 77 зі 100. Зазвичай, ми тренуємося після уроків або ж на перервах. Цей вид спорту вимагає практики. Сьогодні моя команда виступила стабільно, я нею задоволений.”

Наступного дня гвинтівки до рук візьмуть учні та студенти бердичівських навчальних закладів. Переможці змагань будуть відзначені під час закриття місячника оборонно-масової роботи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0