Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школярам Бердичева допомагають із вибором професії

Time Додано: субота, 10 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Для того, щоб школяреві і майбутньому випускнику було легше обрати спеціальність, на яку він вступатиме, працівники обласного центру зайнятості їздять навчальними закладами Житомирщини із наданням профорієнтаційних послуг. Чергову зупинку вони зробили у Бердичівській загальноосвітній школі №6. Робота з учнями проводиться як у консультаційній формі, так і в ігровій. Також дітям пропонуються тести, які виявляють у них схильність до тієї чи іншої професії.

Школярам Бердичева допомагають із вибором професії

Після проведених тренінгів працівники центру зайнятості рекомендують дитині обрати ту чи іншу спеціальність, розповідає Тетяна Кравчук.

Від їхньої допомоги, каже начальник відділу організації профорієнтації Житомирського обласного центру зайнятості, залежатиме не лише те, яку професію обере дитина, а й ситуація на ринку зайнятості, де наразі пропозиція перевищує попит.

Тетяна Кравчук, начальник відділу організації профорієнтації ЖОЦЗ: «На жаль, із року в рік діти обирають такі професії, як менеджер, економіст, юрист. Ми пропагуємо робітничі професії тому, що зараз саме ці спеціальності є актуальними.»

Завдяки подібним виїздам, діти мають шанс самостійно обрати спеціальність, не піддаючись нічиєму впливу, стверджують фахівці. Коли ж учні вже визначилися із професією, то вони можуть або остаточно переконатися у правильності вибору, або ж навпаки.

Анастасія Ситниченко, учениця 9А класу ЗОШ №6: «Я не хочу все життя ходити на ту роботу, яку для мене обрали батьки, друзі чи знайомі. Вважаю, що на вибір професії впливають три чинники: 1-ий — хочу, 2-ий — можу і 3-ій — чи потрібна ця професія зараз. Перевіривши усі три чинники, я зрозуміла, що хочу бути журналістом.»

Із наданням профорієнтаційних послуг школярам області фахівці їздять навчальними закладами щороку. Такі форми роботи з дітьми дають позитивний результат. Діти — майбутнє України, кажуть спеціалісти центру зайнятості, тож одним із головних своїх завдань вони вбачають допомогти молодому поколінню обрати правильний життєвий шлях.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0