Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школярам Бердичева допомагають із вибором професії

Time Додано: субота, 10 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Для того, щоб школяреві і майбутньому випускнику було легше обрати спеціальність, на яку він вступатиме, працівники обласного центру зайнятості їздять навчальними закладами Житомирщини із наданням профорієнтаційних послуг. Чергову зупинку вони зробили у Бердичівській загальноосвітній школі №6. Робота з учнями проводиться як у консультаційній формі, так і в ігровій. Також дітям пропонуються тести, які виявляють у них схильність до тієї чи іншої професії.

Школярам Бердичева допомагають із вибором професії

Після проведених тренінгів працівники центру зайнятості рекомендують дитині обрати ту чи іншу спеціальність, розповідає Тетяна Кравчук.

Від їхньої допомоги, каже начальник відділу організації профорієнтації Житомирського обласного центру зайнятості, залежатиме не лише те, яку професію обере дитина, а й ситуація на ринку зайнятості, де наразі пропозиція перевищує попит.

Тетяна Кравчук, начальник відділу організації профорієнтації ЖОЦЗ: «На жаль, із року в рік діти обирають такі професії, як менеджер, економіст, юрист. Ми пропагуємо робітничі професії тому, що зараз саме ці спеціальності є актуальними.»

Завдяки подібним виїздам, діти мають шанс самостійно обрати спеціальність, не піддаючись нічиєму впливу, стверджують фахівці. Коли ж учні вже визначилися із професією, то вони можуть або остаточно переконатися у правильності вибору, або ж навпаки.

Анастасія Ситниченко, учениця 9А класу ЗОШ №6: «Я не хочу все життя ходити на ту роботу, яку для мене обрали батьки, друзі чи знайомі. Вважаю, що на вибір професії впливають три чинники: 1-ий — хочу, 2-ий — можу і 3-ій — чи потрібна ця професія зараз. Перевіривши усі три чинники, я зрозуміла, що хочу бути журналістом.»

Із наданням профорієнтаційних послуг школярам області фахівці їздять навчальними закладами щороку. Такі форми роботи з дітьми дають позитивний результат. Діти — майбутнє України, кажуть спеціалісти центру зайнятості, тож одним із головних своїх завдань вони вбачають допомогти молодому поколінню обрати правильний життєвий шлях.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0