Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школярам Бердичева допомагають із вибором професії

Time Додано: субота, 10 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Для того, щоб школяреві і майбутньому випускнику було легше обрати спеціальність, на яку він вступатиме, працівники обласного центру зайнятості їздять навчальними закладами Житомирщини із наданням профорієнтаційних послуг. Чергову зупинку вони зробили у Бердичівській загальноосвітній школі №6. Робота з учнями проводиться як у консультаційній формі, так і в ігровій. Також дітям пропонуються тести, які виявляють у них схильність до тієї чи іншої професії.

Школярам Бердичева допомагають із вибором професії

Після проведених тренінгів працівники центру зайнятості рекомендують дитині обрати ту чи іншу спеціальність, розповідає Тетяна Кравчук.

Від їхньої допомоги, каже начальник відділу організації профорієнтації Житомирського обласного центру зайнятості, залежатиме не лише те, яку професію обере дитина, а й ситуація на ринку зайнятості, де наразі пропозиція перевищує попит.

Тетяна Кравчук, начальник відділу організації профорієнтації ЖОЦЗ: «На жаль, із року в рік діти обирають такі професії, як менеджер, економіст, юрист. Ми пропагуємо робітничі професії тому, що зараз саме ці спеціальності є актуальними.»

Завдяки подібним виїздам, діти мають шанс самостійно обрати спеціальність, не піддаючись нічиєму впливу, стверджують фахівці. Коли ж учні вже визначилися із професією, то вони можуть або остаточно переконатися у правильності вибору, або ж навпаки.

Анастасія Ситниченко, учениця 9А класу ЗОШ №6: «Я не хочу все життя ходити на ту роботу, яку для мене обрали батьки, друзі чи знайомі. Вважаю, що на вибір професії впливають три чинники: 1-ий — хочу, 2-ий — можу і 3-ій — чи потрібна ця професія зараз. Перевіривши усі три чинники, я зрозуміла, що хочу бути журналістом.»

Із наданням профорієнтаційних послуг школярам області фахівці їздять навчальними закладами щороку. Такі форми роботи з дітьми дають позитивний результат. Діти — майбутнє України, кажуть спеціалісти центру зайнятості, тож одним із головних своїх завдань вони вбачають допомогти молодому поколінню обрати правильний життєвий шлях.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0