Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Школа бердичівських стрибунів-висотників підкорює європейські та світові вершини!

Time Додано: середа, 26 лип. 2017, 17:27 ( 11 міс. назад )

Школа бердичівських стрибунів продовжує радувати успіхами і підкорювати європейські вершини. Неймовірно, але за один лише липень-місяць троє вихованців тренера Ігоря Лонського привезли до Бердичева чимало вагомих перемог у чемпіонатах України та Європи! 13 липня у польському місті Бидгощ у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики у складі збірної України Владислав Мазур здобув золоту медаль, а Віктор Лонський – бронзову. А ще тижнем раніше у Чемпіонаті України у Кропивницькому, у головному легкоатлетичному старті року, хлопці стояли на першій сходинці, здобувши золото. Віктор із особистим рекордом 2м. 28 см. став Чемпіоном України, перемігши таких сильних суперників, як Дмитро Дем’янюк та Юрій Крімаренко, а сьогодні він готується їхати на Чемпіонат Світу, котрий проходитиме у серпні в Лондоні.

Школа бердичівських стрибунів-висотників підкорює європейські та світові вершини! Школа бердичівських стрибунів-висотників підкорює європейські та світові вершини! Школа бердичівських стрибунів-висотників підкорює європейські та світові вершини! Школа бердичівських стрибунів-висотників підкорює європейські та світові вершини! Школа бердичівських стрибунів-висотників підкорює європейські та світові вершини!

Владислав Мазур, котрий 6 років займався стрибками у висоту і навіть виконав норматив майстра спорту – 216 см., став кращим серед кращих стрибунів у довжину: із результатом 8 м. 01см. здобув звання Чемпіона України! На Чемпіонаті Європи – знову перемога. Результат блискучий – 8м. 4см.! Владислав теж називає Чемпіонат України серед молоді своїм головним стартом.

У найближчих планах Владислава Мазура – щонайкраще виступити на Всесвітній літній Універсіаді, яка проходитиме у Тайбеї ( Китаї). Він обіцяє і тренеру, і собі не зупинятись на досягнутому!

Не минуло й десяти днів – і ось нова перемога, новий тріумф школи стрибунів: успішний виступ нашого земляка Дмитра Нікітіна. На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів, що проходив із 20 по 23 липня в Італійському місті Гроссето, Дмитро здобув срібло. Для самого спортсмена перемога вилилась у несподівану радість, адже найбільше, на що розраховував, зізнається, після травмувань – то потрапити у фінал! Та наш земляк не тільки швидко пройшов кваліфікацію і потрапив до фіналу, але й перевершив свій особистий рекорд аж на 10 см. Досі найвищим його результатом було 2 м. 18 см. (на Чемпіонаті світу 2 роки тому). Нині – із результатом 2м. 28 см Дмитро Нікітін – срібний призер Чемпіонату Європи. Але й суперники були сильними, посміхається хлопець.

Днями Дмитро святкуватиме 18-ліття. Вітаючи молодого спортсмена, віримо, що у нього, як і його друзів, багато іще перемог попереду!

Підтримкою Дмитру на Чемпіонаті Європи в Італії стало й те, що був поряд, надихав на перемогу його тренер Ігор Лонський.

Дмитро, Владислав і Віктор змалечку займаються стрибками у тренера Ігоря Лонського. Більше того, бачаться не тільки на заняттях – живуть поблизу, тож і росли, і дружили разом. Всі гуртом і кожен своєю стежиною хлопці впевнено йдуть до спортивних перемог. І це особливе гартування характеру, виховання людини перш за все, нагадує принципи виховання Віталія Лонського, про які не забуває його син, а нині тренер, Ігор Віталійович. Він пригадує останній гучний успіх батькового учня Рустама Ахметова: 8-е місце на Олімпійських іграх. А далі була перерва… Проте він твердо знав і вірив: все має відродитись, повторитись із новою силою!

Своїми перемогами стрибуни-висотники доводять протилежне. Про школу Лонського та її продовжувачів, хоч часи змінюються, не раз почують ще на європейському і світовому рівні! А на бердичівському стадіоні тепер тренуються поруч чемпіони нинішні і майбутні, нарівні з хлопцями є й дівчата. Молодші тримають рівняння на старших. Якогось спеціального відбору тренер не використовує, головне, каже, бажання відвідувати заняття. Він однаково вірить у кожного зі своїх учнів, яким від усього серця зичить, щоб любили місто і не полишали його…

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 4

Chatbox *

"Бердичів, як завжди, на Висоті!"

Time середа, 26 лип. 2017, 20:30 (11 міс. назад)

Chatbox Петр

Дуже оперативна новина, ВІК зреагував миттьево, не пройшло й місяця. А хлопці молодці. ВіКу інформація напевно доставляється укрпоштою в бандеролі., та ще декілька днів іде на цензуру та обовязкове затвердження певного сюжету.

Time четвер, 27 лип. 2017, 10:45 (11 міс. назад)

Chatbox 2

Читай: " ... по 23 липня в італійському місті Гроссето...." Якщо це пройшов місяць, Петре, то ви не в Бердичеві! Дивіться і слухайте уважніше!

Time четвер, 27 лип. 2017, 12:23 (11 міс. назад)

Chatbox to Петр (193.150.6.111)

Педро, тобі туди -------------------------------------> :hello:

Time четвер, 27 лип. 2017, 14:52 (11 міс. назад)