Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Шість нагород привезли бердичівські каратисти із чемпіонату України

Time Додано: четвер, 08 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівські каратисти повернулися із другого відкритого чемпіонату України з кіокушинкай карате. Проходив він наприкінці березня у Вінниці, мав 290 учасників із 22 регіонів України і Молдови. Житомирщину представляла збірна команда вихованців Віктора Гуменюка.

Шість нагород привезли бердичівські каратисти із чемпіонату України

Віктор Гуменюк, директор обласної федерації кіокушинкай карате: «Я, як старший тренер команди, задоволений результатом. Команда показала високий рейтинг і майстерність. Удача так просто не падає в кишеню, і на шляху були і поразки, і перешкоди».

Призерами у віковій групі 96-97-го років народження стали Антон Журавель, Богдан Дмитрієвських та Ілля Кондратюк. Серед юнаків та дівчат 94-95-го років народження призові місця посіли Наталія Батич, Дмитро Павлюк та Марія Бранденбург.

Дмитро Павлюк, призер чемпіонату України з кіокушинкай карате: «На змаганнях була дуже насичена атмосфера. Було багато учасників, важко і страшно було виходити і битися. Але тренер нас готував, казав зібратися духом».

Серед каратистів дуже рідко побачиш дівчат, адже це досить жорсткий вид спорту. Проте Марію Бранденбург ці труднощі не лякають, вже два роки дівчина займається карате. Це, каже, допомагає триматися в тонусі і з користю проводити вільний час. Не беручи до уваги участі у різних змаганнях.

Марія Бранденбург, призерка чемпіонату України з кіокушинкай карате: «В минулому році я посіла 2-ге місце на Україні з кіокушин у своїй категорії. Цього року я також брала участь у чемпіонаті України у Вінниці, але у зв’язку з травмою ноги не змогла посісти призові місце. Тепер я знаю свої помилки, знаю, над чим працювати і сподіваюсь, що у майбутньому в мене знову будуть призові місця».

Свою нагороду із Вінниці привіз і Віктор Гуменюк. Це подяка за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате та з нагоди 20-річчя з дня проведення у Києві першого пострадянського чемпіонату з цього виду спорту. Окрім того, цьогоріч виповниться 25 років відтоді, як тренер заснував у Бердичеві школу кіокушинкай карате.

Віктор Гуменюк, директор обласної федерації кіокушинкай карате: «Працював на «Прогресі», на шкірзаводі, у військовій частині, на прохання Сергія Івлєва тренував військових для розвідбатальйону».

Цим спортом був і футбол, і велоспорт, і стрибки у висоту, розповідає тренер.

Віктор Гуменюк, директор обласної федерації кіокушинкай карате: «Я займався і боксом. Творець школи кіокушинкай не одразу таким став. Він усьому світу довів, що цей стиль є найсильнішим і найжорстокішим. Тут практикуються не лише бої, а також повага до суперника. Види спорту, котрими я займався, дуже допомогли мені та моїм учням».

Одним з таких змагань буде чемпіонат у Донецьку. Там каратисти сподіваються виступити не менш удало. Для цього є час, стимули та люди, які допомагають.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0