Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Шестеро учнів Олени Сальнікової стали призерами XVІІІ обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки»

Time Додано: четвер, 05 квіт. 2018, 13:21 ( 16 дн. назад )

Розписати Великоднє яйце, щоб подарувати дорогій серцю людині – із такою метою напередодні великого свята зібрались у приміщенні відділення науково-технічної творчості Центру позашкілля юні умільці гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» на чолі із керівником, майстринею Оленою Сальніковою. Запросили усіх, хто бажав взяти участь у майстер-класі. Розпочали зустріч із привітань гуртківців, котрі повернулись із відзнаками із 18-ої обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки», що проходила у Житомирі 30 і 31 березня. У кожній із трьох вікових категорій та у двох номінаціях (мальованки і писанки) маємо своїх переможців. Шість учасників – і стільки ж перших місць привезли до Бердичева Євгенія Оніщук, Ярославна Вусата, Вікторія Казаченко, Аліна Можеровська, Таїсія Тишецька і Валерія Бірюкова.

Шестеро учнів Олени Сальнікової стали призерами XVІІІ обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки» Шестеро учнів Олени Сальнікової стали призерами XVІІІ обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки» Шестеро учнів Олени Сальнікової стали призерами XVІІІ обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки» Шестеро учнів Олени Сальнікової стали призерами XVІІІ обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки» Шестеро учнів Олени Сальнікової стали призерами XVІІІ обласної виставки-конкурсу «Великодні писанки»

Перетворити звичайне куряче яйце на чарівну писанку здавна уміла чи не кожна жінка. Від матері-доньці передавали усі секрети писанкарства. Для цієї святої справи необхідно підготувати: водичку, свічку, фарби, віск, писачок. Та, найважливіше: із гарним настроєм та світлими думками братись до роботи.

Із чого ж все-таки варто починати?

Спочатку, кажуть майстри писанкарства, слід нанести лінії навколо яйця, тим самим ділячи його на дві половинки, а потім наносити малюнки-символи.

Не менш важливо уміло підібрати кольори. Вони говорять і про настрій. Усі, крім чорного, підготувала Олена Сальнікова з учнями на майстер-клас, бо, кажуть, кольори печалі до Великодня недоречні, розписують чорним на провідний тиждень.

Наймолодшою учасницею обласного конкурсу «Великодні писанки» стала Євгенія Оніщук. Сьогодні дівчинка малює писанку для тата. Аліна вже 10 років займається цією справою. На цьогорічний конкурс «Великодніх писанок» представила мальованки. Пам’ятає і свою першу роботу. Усім початківцям дівчина каже: потрібно не боятись і спробувати себе у цій справі.

Зі своїми мальованками зайняла перше місце й Таїсія.

А цей хлопчик, серйозний і зосереджений, вперше узяв до рук писачок.

Синій колір – символ води і життя – обрала для своєї писанки Софія, яка прийшла на майстер-клас. Дівчинка першою серед усіх розписала Великоднє яйце.

Великдень приходить до нас, аби поєднати рідних людей. Здавна існує гарна традиція: отримувати в дарунок чи дарувати писанку. А кому ви подаруєте свою?

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0