Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Щотижнева нарада у міського голови: скажи “Ні” поняттю “Не можу”

Time Додано: понеділок, 31 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

80 звернень від бердичівлян розглянули протягом минулого тижня члени профільної робочої групи виконавчого комітету

Щотижнева нарада у міського голови: скажи “Ні” поняттю “Не можу”

За інформацією керівника групи Світлани Борисової, мало не половину з них складали питання, що торкалися приватизації земельних ділянок. 15 звернень стосувалися проблем, пов’язаних із ЖКГ, майже стільки ж — із будівництвом та добудовою об’єктів, а також наданням матеріальної допомоги на лікування. Не дивлячись на оперативне вирішення більшості звернень, констатувала Світлана Борисова, існує ще маса проблемних питань, що їх протягом кількох днів не розв’язати.

Про стан вуличного освітлення у Бердичеві доповів начальник міськвідділу з надзвичайних ситуацій. За два дні, каже Віктор Рябушко, ним особисто було обстежено майже 40% від усіх міських вулиць та провулків, а саме 96. Перевіряли світлоточки.

Віктор Рябушко, начальник відділу з надзвичайних ситуацій: “18 серпня було перевірено 717 світлоточок, з них не працювало 40% (287). Не освітлювалися вулиці Березнева, Бразуїльського, Дружби, Залізнична, Квітнева, Металістів ... та 7 провулків. 26 серпня ми перевірили 550 світлоточок, не працювали з них 36% (202). Не освітлювалися вулиці Димитрова, Серафимовича, Озерна, І. Житниченка, Матеріальна, Завадського, Леселідзе, Квітнева, Міліцейська, Короленка.”

Обстеживши вищезгадані вулиці, Віктор Рябушко дійшов висновку: додатково потрібно встановити 17 світлоточок. У першу чергу це стосується перехресть вулиць Леніна й Куйбишева, 30-ти річчя Перемоги й Чуднівської, Свердлова й Котовського. Детальний звіт про те, що зроблено МКАРС для усунення оголошених недоліків, міський голова чекає 3-го вересня.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я не ставлю завдання реконструкції вуличного освітлення: цьогоріч ми не зможемо цього зробити. Але те, що вже є, ми повинні відновити. Про це нами говорилося раніше — на зустрічі із мешканцями міста у 8-й школі, 11-й школі. Виходить, що ми брехали...і”

Окремо Василь Мазур зупинився на проблемі вивозу сміття з приватного сектору та на роботі структур виконавчого комітету, які відповідають за реалізацію молодіжної політики. Щодо першого, то, на думку міського голови, підприємство “Екосфера” має щільніше працювати з мешканцями приватних будинків, влада всіляко підтримуватиме його у цьому. Відділу молодіжної і сімейної політики та міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василь Мазур рекомендував активізувати роботу та ширше висвітлювати її у ЗМІ.

Наостанок очільник міста вкотре закликав керівників позбутися формалізму у роботі та забути про існування поняття “Не можу”. За його пропозицією, наступну нараду проведуть на одному з комунальних підприємств. На якому саме, Василь Мазур тримає у секреті.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я хочу, щоби ви завжди були у нормальному робочому стані, щоб не розслаблялися... Це дуже погано, коли людина не відчуває за собою контрою. А контроль за нами є — з боку населення міста. І ви повинні це розуміти.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0