Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду!

Time Додано: середа, 11 жовт. 2017, 17:25 ( 10 міс. назад )

Зі вступом у сили Закону України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» українці серед чималої кількості новацій отримали й новий термін – «осучаснення» пенсій. Що мається на увазі під цим самим «осучасненням», бердичівлянам пояснює керівництво місцевого управління Пенсійного фонду України.

Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду!

Із 1-го січня 2018-го року по 31 грудня того ж року, продовжують в управлінні, при зверненні за призначенням пенсії братиметься середня зарплата в Україні, з якої сплачені страхові внески, не за три попередні роки, а за два – 2016 та 2017.

Законом № 2148, зокрема, прописані норми, відповідно до яких людина, котра не має вказаного стажу, може звернутися до Пенсійного фонду за призначенням пенсій, зауважує Наталія Фомченкова.

Новий закон, серед іншого, передбачає запровадження персональної електронної облікової картки на кожну застраховану особу.

Закон № 2148 оголошує: пенсійний вік в Україні настає у 60 років, зазначають в управлінні. Єдине що – залишається пільга для жінок, котрі народилися до 31 грудня 1961-го року. Але починаючи з того моменту, як людина досягне 60-ти років, звертають увагу фахівці, вона має право звернутися за призначенням пенсії за наявності страхового стажу.

Закон прийнято, і в управлінні автоматично перераховано пенсії, інформує Наталія Фомченкова. Усі доплати, викликані «осучасненням» пенсій, наголошує, пенсіонери отримають до 25 жовтня цього року. Доплати, що вже проведені і складають менше 140 грн., звертає увагу, виплатять у листопаді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0