Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду!

Time Додано: середа, 11 жовт. 2017, 17:25 ( 8 міс. назад )

Зі вступом у сили Закону України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» українці серед чималої кількості новацій отримали й новий термін – «осучаснення» пенсій. Що мається на увазі під цим самим «осучасненням», бердичівлянам пояснює керівництво місцевого управління Пенсійного фонду України.

Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду! Що принесе з собою «осучаснення» пенсій? Слідкуйте за інформацією місцевого управління Пенсійного фонду!

Із 1-го січня 2018-го року по 31 грудня того ж року, продовжують в управлінні, при зверненні за призначенням пенсії братиметься середня зарплата в Україні, з якої сплачені страхові внески, не за три попередні роки, а за два – 2016 та 2017.

Законом № 2148, зокрема, прописані норми, відповідно до яких людина, котра не має вказаного стажу, може звернутися до Пенсійного фонду за призначенням пенсій, зауважує Наталія Фомченкова.

Новий закон, серед іншого, передбачає запровадження персональної електронної облікової картки на кожну застраховану особу.

Закон № 2148 оголошує: пенсійний вік в Україні настає у 60 років, зазначають в управлінні. Єдине що – залишається пільга для жінок, котрі народилися до 31 грудня 1961-го року. Але починаючи з того моменту, як людина досягне 60-ти років, звертають увагу фахівці, вона має право звернутися за призначенням пенсії за наявності страхового стажу.

Закон прийнято, і в управлінні автоматично перераховано пенсії, інформує Наталія Фомченкова. Усі доплати, викликані «осучасненням» пенсій, наголошує, пенсіонери отримають до 25 жовтня цього року. Доплати, що вже проведені і складають менше 140 грн., звертає увагу, виплатять у листопаді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0