Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Що принесе рік Бика?

Time Додано: неділя, 04 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Рік Жовтого Бика прийшов. За легендою, у 12-річному циклі його обрали другим з усіх тварин за чуйність, доброту та працелюбність. Що ж чекати від цієї тварини, ми з'ясовували в одному із господарств Бердичівського району.

Що принесе рік Бика?

Бик Соболь — талісман наступного року і гордість приватного підприємства Климчук. За вроду і білу шерсть дівчата із господарства ніжно називають його “Сніжок”. До села Соболя із подругою, чистокровну пару, привезли з-під Червоноармійська — на розвід. Бики поліської м'ясної породи невибагливі до корму. На сіні, соломі та силосі з товчею трирічний Соболь виріс до 8 центнерів. Він ще й аристократ. У жилах велетня тече кров французької породи биків “Шаролє”, це від неї тварина біла і кучерява.

Валерій Сунгуров, ветеринар господарства: “Судячи із нашого бика, наступний рік буде спокійним, помірним . І криза цьому року не підходять, бо годівля задовільна, бик нагодований, значить все буде добре”.

Конкурентів у господарстві Соболь не має. Разом із кількома коровами він живе у спеціальному загоні цілий рік. І хоча бик не має рогів, за себе, і за дам може постояти. Завоювати довіру чи якось до нього піддобритися практично неможливо. Кожен бугай – особистість і має свій характер. Одні – більш лагідні, інші більш агресивні. М’ясні тварини, на відміну від молочних, спокійніші.

Валерій Сунгуров, ветеринар господарства: “Він тварина спокійна, агресивності у ньому немає, але коли його ображають, щеплення роблять, він дуже тоді проявляє свій характер, тоді його люди бояться”.

Рік Жовтого Бика принесе в життя стабільність і рівновагу, вважають астрологи. Він буде вдалим для тих, хто не боїться сміливих вчинків, поважає порядок і опирається на закон. Бик — тварина домашня, тому краще зустрічати Новий рік у колі сім’ї.

Автор Юлія Крук

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0