Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Що принесе рік Бика?

Time Додано: неділя, 04 січ. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Рік Жовтого Бика прийшов. За легендою, у 12-річному циклі його обрали другим з усіх тварин за чуйність, доброту та працелюбність. Що ж чекати від цієї тварини, ми з'ясовували в одному із господарств Бердичівського району.

Що принесе рік Бика?

Бик Соболь — талісман наступного року і гордість приватного підприємства Климчук. За вроду і білу шерсть дівчата із господарства ніжно називають його “Сніжок”. До села Соболя із подругою, чистокровну пару, привезли з-під Червоноармійська — на розвід. Бики поліської м'ясної породи невибагливі до корму. На сіні, соломі та силосі з товчею трирічний Соболь виріс до 8 центнерів. Він ще й аристократ. У жилах велетня тече кров французької породи биків “Шаролє”, це від неї тварина біла і кучерява.

Валерій Сунгуров, ветеринар господарства: “Судячи із нашого бика, наступний рік буде спокійним, помірним . І криза цьому року не підходять, бо годівля задовільна, бик нагодований, значить все буде добре”.

Конкурентів у господарстві Соболь не має. Разом із кількома коровами він живе у спеціальному загоні цілий рік. І хоча бик не має рогів, за себе, і за дам може постояти. Завоювати довіру чи якось до нього піддобритися практично неможливо. Кожен бугай – особистість і має свій характер. Одні – більш лагідні, інші більш агресивні. М’ясні тварини, на відміну від молочних, спокійніші.

Валерій Сунгуров, ветеринар господарства: “Він тварина спокійна, агресивності у ньому немає, але коли його ображають, щеплення роблять, він дуже тоді проявляє свій характер, тоді його люди бояться”.

Рік Жовтого Бика принесе в життя стабільність і рівновагу, вважають астрологи. Він буде вдалим для тих, хто не боїться сміливих вчинків, поважає порядок і опирається на закон. Бик — тварина домашня, тому краще зустрічати Новий рік у колі сім’ї.

Автор Юлія Крук

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0