Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ще одній бердичівлянці виповнилося 100 років

Time Додано: вівторок, 04 бер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Перед святом Діонісія Адамівна Котова дуже хвилюється. Хоче виглядати гарно — цікавиться у гостей, як краще — в окулярах чи без. Народилася ювілярка у багатодітній родині у Гришківцях, із 11 дітей залишилася тільки вона. Дружина головного ветеринара дивізії Котовського Діонісія Адамівна мусила їздити за чоловіком по всій країні. Під час Великої Вітчизняої війни вона була евакуйована у Джамбул (Казахстан), звідти пішки та вантажними потягами діставалася із 9-річним сином до дому.

Ще одній бердичівлянці виповнилося 100 років

Діонісія Котова, довгожителька: “Все таке було, як на довгій ниві. І добро, і горе. Страдання було, і гола, і боса. Все пережила. Після війни сестра визвала мене, вислала 1000 рублів, і ми з сином, босі обоє поверталися додому”.

Тричі Діонісію Адамівну спіткало велике горе: померли чоловік, син та онука. Бабуся живе одна. Декілька тижнів тому вона вийшла на вулицю і впала, через що важко пересувається. Раніше довгожителька поралася по господарству сама, тепер роки не ті. На допомогу приходить соціальний працівник територіального центру обслуговування пенсіонерів.

Діонісія Котова: “Приходить до мене ось ця жінка — Валентина. І прибирає, і миє, і носить мені все, що потрібно. Добрі люди є кругом. Це моя головна внучка”.

У сотий день народження — у Діонісії Котової повна хата людей. Зійшлися майже усі родичі, сусіди, заступник міського голови та начальник управління праці.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Від імені міського голови вітаємо Вас із першим сторіччям. Бажаємо Вам міцного здоров'я ”.

Свічок на святковий торт вирішили не ставити — для такої кількості років місця малувато. Діонісії Котовій побажали ще довго залишатися у лавах довгожителів міста.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0