Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ще одній бердичівлянці виповнилося 100 років

Time Додано: вівторок, 04 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Перед святом Діонісія Адамівна Котова дуже хвилюється. Хоче виглядати гарно — цікавиться у гостей, як краще — в окулярах чи без. Народилася ювілярка у багатодітній родині у Гришківцях, із 11 дітей залишилася тільки вона. Дружина головного ветеринара дивізії Котовського Діонісія Адамівна мусила їздити за чоловіком по всій країні. Під час Великої Вітчизняої війни вона була евакуйована у Джамбул (Казахстан), звідти пішки та вантажними потягами діставалася із 9-річним сином до дому.

Ще одній бердичівлянці виповнилося 100 років

Діонісія Котова, довгожителька: “Все таке було, як на довгій ниві. І добро, і горе. Страдання було, і гола, і боса. Все пережила. Після війни сестра визвала мене, вислала 1000 рублів, і ми з сином, босі обоє поверталися додому”.

Тричі Діонісію Адамівну спіткало велике горе: померли чоловік, син та онука. Бабуся живе одна. Декілька тижнів тому вона вийшла на вулицю і впала, через що важко пересувається. Раніше довгожителька поралася по господарству сама, тепер роки не ті. На допомогу приходить соціальний працівник територіального центру обслуговування пенсіонерів.

Діонісія Котова: “Приходить до мене ось ця жінка — Валентина. І прибирає, і миє, і носить мені все, що потрібно. Добрі люди є кругом. Це моя головна внучка”.

У сотий день народження — у Діонісії Котової повна хата людей. Зійшлися майже усі родичі, сусіди, заступник міського голови та начальник управління праці.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Від імені міського голови вітаємо Вас із першим сторіччям. Бажаємо Вам міцного здоров'я ”.

Свічок на святковий торт вирішили не ставити — для такої кількості років місця малувато. Діонісії Котовій побажали ще довго залишатися у лавах довгожителів міста.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0