Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ще одне село газифікували у Бердичівському районі

Time Додано: п'ятниця, 17 жовт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

84-річна Лідія Іванівна боялася не дожити до того дня, коли у її рідному Підгородньому з'явиться газ. Пенсіонерка знайшла сили, щоб прийти і побачити, як запалять блакитний вогник.

Ще одне село газифікували у Бердичівському районі

Лідія Мастюкова, мешканка села Підгороднє: “Від радості плачу, що буде газ. Людям легше, весь час з дровами”.

Незважаючи на те, що Підгороднє розташоване неподалік Бердичева, воно стало забутим і Богом, і людьми — говорить голова сільської ради. Соціальна структура занепала. Ні магазину, ні школи, ні дитячого садка. Тепер є надія, що село підніметься. У цьому заслуга самих мешканців. Вони на місці не сиділи — писали, дзвонили і просили газ. На заклики відгукнулися політики, підприємці і благодійні організації. Дякували селяни депутату Бердичівської райради Олені Рудик, яка ними опікується.

Петро Орлюк, голова Скраглівської сільської ради: “За підтримки Партії регіонів 110 тис. грн виділено із обласного бюджету. 112 тис люди зібрали самі”.

Полегшило життя мешканцям і відкриття маршруту “Підгороднє-Житомир”. Тепер село газифікували, а отже є надія, що сюди повернеться молодь.

Наталія Кліщук, мешканка села Підгороднє: “Ще якби нам медпункт і магазин зробили. В селі добре, що газ є. У мене троє дітей, дві кімнати опалюємо. У кухню взимку валянки одягаю”.

Розчулившись від теплого прийому, гості пообіцяли селянам допомогти ще й відкрити фельдшерсько-акушерський пункт. Підгороднє — це вже третє в цьому році невеличке село, яке вдалося газифікувати. Якщо усі політичні сили працюватимуть разом на добробут людей — таких населених пунктів буде більше — впевнений голова Бердичівської районної ради.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Крім цих малих сіл, тягнемо газопровід до Никонівки. Він був законсервований 12 років. І за рахунок бюджету Нізгурецької сільської ради підведемо газ до Новоолександрівки. Є проблеми у Мирославці і Малосілці. Це великі села. Але зробимо усе, щоб і вони приєдналися до газифікованих населених пунктів”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0