Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сезон відпочинку в оздоровчому таборі “Соколятко” відкрито

Time Додано: середа, 23 черв. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Над “Соколятком” пролунав державний гімн та злетів у височінь жовто-блакитний прапор. Це офіційно засвідчило: сезон відпочинку у дитячо-юнацькому оздоровчому таборі стартував. О 7-30 — підйом, о 22-й — відбій... Фіззарядка, лінійки та безліч цікавого з перервами на походи до їдальні — за таким графіком віднині житимуть тамтешні мешканці. Із цікавим й веселим продовженням літніх канікул їх поздоровили дорослі, які не сумніваються: час, проведений у “Соколяткові”, запам’ятається дітям лише з кращого боку.

Сезон відпочинку в оздоровчому таборі “Соколятко” відкрито

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “...Перш за все, я хочу привітати вас із цим чудовим днем від імені міського голови, міської ради та виконавчого комітету. Було багато зроблено для того, аби “Соколятко” був готовий до прийняття найдорожчих гостей — вас, діти. Ті з вас, хто був тут минулого року, встиг, напевне, помітити, що чимало було зроблено для того, аби привести табір у більш привабливий вигляд.”

Усі три зміни у “Соколяткові” відпочиватимуть 138 учнів Бердичівської спецшколи-інтернату, що у Гришківцях. Вони склали 6 загонів, в яких вожатими традиційно є студенти педагогічного коледжу. Допомагати останнім будуть вчителі школи. Окрім вихованців інтернату, на 21 день до табору по черзі приїжджатимуть юні обдарування з Житомирської області та діти працівників бердичівських підприємств. Усім їм педагоги побажали яскравого й змістовного відпочинку.

Анжела Цвєткова, голова міського профкому працівників освіти: “Мені хочеться, аби ви зберегли ті традиції, що були закладені тут раніше. Приємно те, що школа-інтернат представлена у нас чудовими педагогами-членами профспілки. Слухайте ваших вихователів, вожатих і незабутнього вам відпочинку.”

Жанна Громніцька, заст. директора спецшколи-інтернату з навчально-виховної роботи: “Я вам бажаю щодня сонечка лагідного, бешкетливого вітру, щирих посмішок і, головне, здоров’я. Весь наш колектив передавав вам щирий привіт. Ми вже встигли за вами скучити! Гарно відпочиньте, виспіться, награйтеся і здоровими й засмаглими приїжджайте до своєї школи. Вона чекає на вас.”

Протягом 3-х змін на дітей чекають десятки конкурсів та змагань: “соколятка” проходитимуть екологічними стежинами і братимуть участь у Малих Олімпійських іграх, демонструватимуть свої вміння у декоративно-прикладному мистецтві й відстоюватимуть честь на лицарських турнірах. Аби відпочинок пройшов на рівні, дорослим довелося чимало попрацювати.

Раїса Коваленко, директор оздоровчого табору “Соколятко”: “Проведені значні ремонтні роботи. Ми поміняли усю сантехніку, труби, вмивальники, унітази у корпусі “Ластівка”, який розрахований на 100 дітей. Пішло на це близько 70-ти тисяч грн. Повністю замінили там меблі: встановили 100 нових ліжок, 100 нових тумбочок, 30 шаф, 40 стільців, 1 плазмовий телевізор. Придбали одну морозильну камеру. Ремонтували усі приміщення табору: в деяких проведено поточні ремонти. До прийому дітей готові усі приміщення.”

А ще у таборі збудували дві альтанки, де діти зможуть переховуватися від палючого сонця й грати у шахи-шашки. Окрім того, додає Раїса Коваленко, було оновлено спортивний інвентар.

Раїса Коваленко, директор оздоровчого табору “Соколятко”: “На перспективу ми хочемо відремонтувати басейн. Літо, як ми бачимо, жарке і потрібно, аби він працював. Щодо організації харчування, то воно у нас налагоджено згідно норм КМУ. На одну дитину має витрачатися 30 грн. на добу, ми вкладаємося у цю норму. На сьогодні діти отримують 5-разове харчування — повноцінне, збагачене вітамінами... Думаємо, впродовж відпочинку вони і оздоровляться, і отримають задоволення від відпочинку.”

Не лише дорослі приїхали до табору, аби особисто пересвідчится у його готовності та у природних й створених рукою людини принадах. У “Соколяткові” висадився потужний творчий десант в особі зірок Центру позашкільної освіти ім . О. Разумкова. Від “Краплинок” до “Веселки”, від танцювального “Шакті” до співочого “Старого роялю”... Більш, ніж годинна концертна програма, не могла не підняти настрою мешканцям табору. Продовження канікул, здається, й справді вдалося.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0