Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сервісний центр МВС підводить підсумки роботи

Time Додано: середа, 08 лист. 2017, 12:00 ( 11 міс. назад )

Два роки тому колишні МРЕВ розпочали реформувати у територіальні сервісні центри, що покликані змінити старі механізми, спростити процедуру оформлення транспортних засобів, підвищити якість обслуговування. Бердичів не став винятком. Сьогодні сервісний центр, що охоплює місто, район та ще 6 районів, в досить оригінальний спосіб, у дружній робочій атмосфері, зробивши паузу на чашку кави, звітує перед відвідувачами. До стандартних послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів та екзаменації й видачі водійських прав останнім часом додались нові, зазначає керівник Ігор Романський.

Сервісний центр МВС підводить підсумки роботи Сервісний центр МВС підводить підсумки роботи Сервісний центр МВС підводить підсумки роботи Сервісний центр МВС підводить підсумки роботи Сервісний центр МВС підводить підсумки роботи

З часу реформування центрів спрощено й форму реєстрації транспортних засобів.

Та чи не найбільше за останні 2 роки працівники сервісного центру видали водійських посвідчень – близько 8 тис. Тут, в екзаменаційній кімнаті, майбутні кермувальники складають тестовий іспит, більша половина – налаштовані так, що із першого разу.

У тісній співпраці із сервісним центром автошколи, котрі проводять підготовку водіїв. Ті зміни, що стались за останні 2 роки, їм чи не найбільше відчутні.

Серед присутніх у сервісному центрі помічаємо військовослужбовця. Дмитро має сьогодні особливий настрій – він отримав водійські права. Молодий чоловік днями повернувся із зони АТО. До сервісного центру прийшов із дружиною.

Сьогодні у центрі тримають курс на те, аби державний сервіс мав обличчя швидкого, дружнього і якісного. Адвокатські, депутатські звернення, співпраця із судами – таких та інших за ці роки опрацювали більше 5 тис. запитів; а у книзі скарг і пропозицій – із півтисячі подяк!

На запитання «Чому стільки порушень на дорогах?» і «Як цьому запобігти?», керівник територіального сервісного центру МВС Ігор Романський говорить, серед іншого, й про покарання, як спосіб мотивації.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0