Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Серпнева конференція освітян міста: підсумки минулого навчального року та завдання на новий

Time Додано: понеділок, 01 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

На своїй традиційній серпневій конференції педагоги міста підбили підсумки навчально-виховної роботи за минулий рік та визначили завдання із забезпечення якісної освіти на наступний. На зібранні було зазначено, що організація навчання відбувається відповідно до його нового змісту та структури. Цьогоріч 510 випускників шкіл міста були учасниками зовнішнього незалежного оцінювання знань. Кращі результати показали учні НВК № 4, шкіл № 1 та 15.

Серпнева конференція освітян міста: підсумки минулого навчального року та завдання на новий

Тетяна Стельмах, начальник управління освіти і науки: "Троє випускників отримали по 200 балів. Це вагомі результати. У Житомирській області ми - другі з організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому питанні перед нами стоїть завдання: ще більш детально проаналізувати результати проведення ЗНО, більш широко впроваджувати методику тестового опитування і оцінювання учнів та загальноосвітнім закладам налаштуватися на роботу в нових умовах 12-річного навчання".

У 10- школі був розташований один із найбільших міських пунктів тестування випускників.

Наталія Рибак, директор ЕЗОШ № 10: "Він був розрахований на 33 аудиторії - найбільший за кількістю учнів, яких ми приймали під час 3-х тестувань: із української мови, математики та історії України. Безумовно, було дуже багато різних розмов серед учнів та батьків про те, чи потрібне тестування, які воно буде мати наслідки. Сьогодні, коли вже закінчився прийом до вищих навчальних закладів, і ми знаємо результати вступу наших учнів, ми бачимо: тестування, дійсно, потрібне Україні. Дійсно, це той шлях, який забезпечує рівний доступ до якісної освіти всім учасникам навчально-виховного процесу".

Цього року внесуть зміни у державну підсумкову атестацію школярів, повідомили на конференції. Також ішлося про проблеми профільного навчання учнів. За показниками минулого року, таким було охоплено 720 старшокласників.

Говорячи про досягнення дошкільних закладів із підготовки дітей до подальшого навчання, на конференції відмітили кращі садочки: № 11, 16, 25, 26 та 28.

Анжела Цвєткова, голова міськкому профспілки працівників освіти і науки: "Президія міськкому профспілки працівників освіти і науки зробила висновок: тут люди працюють із повною віддачею. Не можна сьогодні виділити когось із дошкільних закладів - всі гарні. Я щиро дякую керівникам, профспілковим лідерам, які виконують усі вказівки нашої міської влади і роблять все можливе, щоб діти росли здоровими та гарними!"

Особливою подією перед початком нового навчального року назвав міський голова Василь Мазур реконструкцію шостої школи.

Ольга Рудницька, заступник директора з НВР ЗОШ № 6: "На цей навчальний рік ми дуже чекали, тому що ЗОШ № 6 відбудовували цілих 9 років. Педагогічний колектив із великим задоволенням ступає зараз на поріг оновленої школи. Завдання перед нами стоять дуже великі. Думаю, що наші добрі та розумні вчителі гідно будуть навчати учнів у цій школі, враховуючи всі інновації, необхідні для застосування у новому загальноосвітньому закладі".

Кращі педагоги міста звітували на конференції про успіхи своїх колективів і просили міську владу допомогти їм у вирішенні існуючих проблем.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Результат цієї конференції, я думаю, - не у звіті, не в настановах, які прозвучали, а в тому живому спілкуванні, яке відбувається в залі. Ви заслужено маєте 3 або 4 свята. За великим фахом, вас не потрібно оцінювати. Вас оцінює саме життя. Незалежне оцінювання показало, що Бердичів - молодець: школи, вчителі, учні та батьки!"

Щоб освітяни не нудьгували під час конференції, міський голова запропонував керівникам закладів наступного року підготувати відеозвіти.

За традицію, на урочистості нагородили грамотами, дипломами та преміями кращих педагогів Бердичева. Серед них - досвідчені і молоді.

Тетяна Бульбіна, керівник із фізвиховання ДНЗ № 4: "Я в першу чергу орієнтуюся на здоров’я дітей, тому що збереження здоров’я - це найголовніше у житті. Все інше - додається. А здоров’я - це фундамент, який закладається з дитинства. З нагоди цього свята я хочу побажати своїм колегам і освітянам міста здоров’я і щастя".

Тетяна Стельмах, начальник управління освіти і науки: "Понад 2000 освітян міста працюють у галузі освіти. З них 1200 - педагогічні працівники. В місті - 8400 школярів, понад 2500 - дошкільнят. Робота колективів закладів освіти, дійсно, є серйозною та наполегливою. Я бажаю всім моїм колегам здоров’я, творчої наснаги і подальших успіхів!"

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0