Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сергій Онофрійчук – про стан доріг у Бердичеві: що зроблено, які плани, про те, чому не «Все – на дороги!» та про якість

Time Додано: вівторок, 05 черв. 2018, 20:12 ( 4 міс. назад )

«Разом зі снігом із доріг зійшов асфальт» – хто в українських містах, містечках та селах не згадував цю фразу по завершенні зими?.. Так складається, що через перепади температури автошляхи першими відчувають на собі прихід тепла – дорожнє покриття руйнується, констатують у Бердичеві керівники місцевої галузі житлово-комунального господарства. Із початком весни у місті стартували ремонтні роботи – капітальні й поточні. Розпочали їх, нагадують посадовці, виходячи з фінансових можливостей галузі. На сьогодні, інформує заступник Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук, завершені ремонтні роботи на провулку Пителя та вулиці Венгера (колишній ІІІ пров. Шелушкова): вулиці, названі на честь загиблих героїв-атовців, нагадує, було вирішено приводити до належного стану у першу чергу. Окрім того, ремонти провели на вулицях Данилівській (колишній Фрунзе), Бистрицькій (колишній Войкова), Червоній.

Сергій Онофрійчук – про стан доріг у Бердичеві: що зроблено, які плани, про те, чому не «Все – на дороги!» та про якість

Підтримуючий ремонт дорожники здійснили і на шляхопроводі, що у районі М’ясокомбінату, продовжує Сергій Онофрійчук. Після неодноразових зустрічей міського голови Василя Мазура з головою облдержадміністрації, інформує, було отримано «добро» на капітальний ремонт та реконструкцію мосту. Обласна адміністрація виступить розпорядником дорожнього фонду, планується, що вартість робіт становитиме більше 10,0 млн. грн.

Із уже виділених на ремонт доріг 8,0 млн. грн. більшу частину вже освоїли, говорить заступник. Наскільки цих коштів достатньо? Для прикладу наводить суму, що має потягнути за собою оновлення дорожнього покриття на ділянці від місцевої прокуратури до Дитячого світу: орієнтовно – близько 8,0 мільйонів. На черговій сесії міської ради буде запропоновано виділити ще 5,0 млн. грн., продовжує Сергій Онофрійчук: за ці кошти планується, у першу чергу, здійснити підтримуючий ремонт на вулицях, якими найбільш активно рухаються міські автобуси та частково – транзитний транспорт. Це – Богданівська (колишня Волочаївська), Білопільська, Низгірецька, той район Корніловки, яким їздять маршрути № 4 та № 4а, а також вулиці Чуднівська, 30-річчя Перемоги, Пушкінська, Раскової.

Це – щодо зробленого та найближчих планів… Та, як не крути, а люди часто обурюються, мовляв, чому саме та вулиця, а не інша? Хто і чому так вирішив? І взагалі, у місті якось планують, які вулиці ремонтуватимуть?

Ще одна доволі популярна думка (принаймні, серед частини місцевих депутатів) – забрати кошти з того чи іншого напрямку та віддати на дороги. А може й справді?.. Є ж ось освіта, медицина, культура, спорт…

«Зробити один раз – і на роки»… Питання якості… Чи контролюють у Бердичеві цю саму якість дорожніх ремонтних робіт? Перед їхнім початком повинна бути виготовлена документація, пояснює Сергій Онофрійчук, далі проводиться державна експертиза, відповідно до державних будівельних норм. Потім отримується декларація – об’єкт стає на контроль у державній архітектурно-будівельній інспекції. Крім цього, розпорядник коштів укладає угоду з технічним наглядом, в якому, між іншим, несуть кримінальну відповідальність за недотримання державних будівельних норм.

Репортаж: Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0