Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сергій Антонюк – новопризначений керівник КП «Бердичівводоканал»

Time Додано: понеділок, 23 жовт. 2017, 18:06 ( 8 міс. назад )

КП «Бердичівводоканал» має знову нового керівник. Віктор Вишнівський, який після Миколи Ревуцького півроку тому очолив колектив міськводоканалу, написав заяву за власним бажанням. Відсьогодні новим очільником комунального підприємства призначено Сергія Антонюка, котрий є не новою людиною у галузі ЖКГ міста, адже Сергій Данилович 17 років був начальником Бердичівського управління газового господарства (нині – Бердичівське відділення ПАТ «Житомиргаз»). Директор водоканалу уже із першого дня чітко планує, із чого розпочинатиме.

Сергій Антонюк – новопризначений керівник КП «Бердичівводоканал» Сергій Антонюк – новопризначений керівник КП «Бердичівводоканал» Сергій Антонюк – новопризначений керівник КП «Бердичівводоканал» Сергій Антонюк – новопризначений керівник КП «Бердичівводоканал» Сергій Антонюк – новопризначений керівник КП «Бердичівводоканал»

Поки, зі слів нового очільника, він вивчає ситуацію, як покращити якість наданих послуг і фінансову спроможність підприємства, кадрової оптимізації наразі не планує, тому що цінує знання і досвід, проте із роками мріє «омолодити» колектив.

До слова, на підприємстві «Бердичівводоканал» посада головного інженера – теж вакантна. Інженер, який і місяця не пропрацював на цьому підприємстві, написав заяву за власним бажанням. Та, із приходом нового керівника, бердичівлян чи не найбільше хвилює: коли якість води відповідатиме цінам і чи підніматимуть, й без того високі, тарифи на водопостачання та водовідведення.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0