Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський

Time Додано: середа, 03 січ. 2018, 16:46 ( 6 міс. назад )

Спортивна зала, а у ній все – у різнокольорових конусах, фішках, мініатюрних воротах, все усіяне м’ячами. Чимось схоже на великий музичний майданчик для ігор та естафет (музичний, бо навколо вперемішку лунає джаз, рок-н-рол та техно). А тим часом, приблизно ось так виглядає урок із футболу. Правда, не звичайний урок – інноваційний. До бердичівського НВК № 10 приїхав із ним Віктор Твардовський – вчитель фізкультури із Довбиша, дворазовий володар звання «Вчитель року», абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок з елементами футболу».

Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський

Дивлячись на шкільний футбол від Віктора Твардовського, задаєшся питанням: що ж це за явище таке?.. Просто гра (нехай, і «гра мільйонів»)? Чи справжнє мистецтво? І те, й інше, й навіть більше, стверджує вчитель: футбол – це наша культура. При цьому нагадує, яким славним той був свого часу, скільки майстрів об’єднував, скільки людей збирав на трибунах, і заявляє: аби повернути футболу минулу славу й велич, потрібно починати зі школи.

Здається, чи потрібні якісь новації в явищі, що має тисячолітню історію (он, кажуть, перший м’яч з’явився в Єгипті ще задовго до нашої ери)? Має багате минуле і доволі непогано почуває себе й сьогодні?.. Ну, по-перше, люди повинні знати історію досконально, переконаний Віктор Твардовський, це, на його думку, допоможе забарвити той самий урок фізкультури абсолютно в інші кольори. А щодо інновацій, то діти вже давно й міцно освоїли сучасні технології, звертає увагу. Змінюються часи – змінюються підходи. Футбол теж змінився, вважає новатор із Довбиша, і інновації допоможуть сьогоднішній просунутій дітворі пізнати його суть та сенс.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0