Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський

Time Додано: середа, 03 січ. 2018, 16:46 ( 12 міс. назад )

Спортивна зала, а у ній все – у різнокольорових конусах, фішках, мініатюрних воротах, все усіяне м’ячами. Чимось схоже на великий музичний майданчик для ігор та естафет (музичний, бо навколо вперемішку лунає джаз, рок-н-рол та техно). А тим часом, приблизно ось так виглядає урок із футболу. Правда, не звичайний урок – інноваційний. До бердичівського НВК № 10 приїхав із ним Віктор Твардовський – вчитель фізкультури із Довбиша, дворазовий володар звання «Вчитель року», абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок з елементами футболу».

Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський Сенс, суть та вимоги сучасного футболу допоможуть засвоїти інновації – «Вчитель року» з фізкультури Віктор Твардовський

Дивлячись на шкільний футбол від Віктора Твардовського, задаєшся питанням: що ж це за явище таке?.. Просто гра (нехай, і «гра мільйонів»)? Чи справжнє мистецтво? І те, й інше, й навіть більше, стверджує вчитель: футбол – це наша культура. При цьому нагадує, яким славним той був свого часу, скільки майстрів об’єднував, скільки людей збирав на трибунах, і заявляє: аби повернути футболу минулу славу й велич, потрібно починати зі школи.

Здається, чи потрібні якісь новації в явищі, що має тисячолітню історію (он, кажуть, перший м’яч з’явився в Єгипті ще задовго до нашої ери)? Має багате минуле і доволі непогано почуває себе й сьогодні?.. Ну, по-перше, люди повинні знати історію досконально, переконаний Віктор Твардовський, це, на його думку, допоможе забарвити той самий урок фізкультури абсолютно в інші кольори. А щодо інновацій, то діти вже давно й міцно освоїли сучасні технології, звертає увагу. Змінюються часи – змінюються підходи. Футбол теж змінився, вважає новатор із Довбиша, і інновації допоможуть сьогоднішній просунутій дітворі пізнати його суть та сенс.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0