Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Секретарів загальноосвітніх закладів міста вітали з професійним святом

Time Додано: четвер, 20 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Свято секретарів загальноосвітніх закладів міста зібрало представників цієї професії у першій школі. Вже декілька років поспіль за ініціативи міськкому профспілки працівників освіти і науки вони зустрічаються 19 грудня, саме в день Святого Миколая. Історично склалося так, що посаду секретаря обіймають, як правило, жінки. Їх, 25 представниць прекрасної статі, об’єднують любов до своєї справи та професійні навички, каже начальник управління освіти і науки Тетяна Стельмах.

Секретарів загальноосвітніх закладів міста вітали з професійним святом

Тетяна Стельмах, начальник управління освіти і науки:

\"Секретар, оператор комп’ютерного набору чи референт керівника - по-різному називається ця посада. Та вона - найголовніша у будь-якому закладі, в тому числі - і закладі освіти. На наших секретарях лежить дуже відповідальна робота. Вони не лише здійснюють набір друкованої продукції, а й ведуть облік шкільної документації. Це, так би мовити, - найголовніша після керівника посада в наших закладах освіти\".

Цьогоріч Бердичівська профспілкова організація працівників освіти і науки святкує своє 70-річчя. На її рахунку - багато добрих справ.

Микола Красько, заст. голови комітету Житомирської обласної організації профспілки працівників освіти і науки: \"Хочу сказати, що Бердичівська міська профспілкова організація у своїх здобутках має велику масу заходів. У цьому аспекті хочу відмітити первинні профспілкові організації Бердичева. Вони проводять велику внутрішньоспілкову організаційну роботу\".

Микола Красько привітав усіх зі святом та вручив листи Подяки кращим секретарям закладів освіти. Вони кажуть, що їхня

праця - важливий важіль в організації життєдіяльності навчального закладу.

Ірина Яременко, секретар ЕЗОШ № 10: \"Моя робота пов’язана з адміністративними питаннями: накази, ведення трудових книжок, книг реєстрації, вхідна та вихідна кореспонденція, а також - із учнями: видача довідок, учнівських квитків\".

Світлана Шалімова, секретар гуманітарної гімназії № 2: \"Ми часто зустрічаємося з батьками, дітьми, вчителями та громадськістю. На кожне питання треба відповісти так, щоб людина пішла із задоволенням. Я знаю, де в мене яка папочка, де який документ. Можу відповісти на будь-яке питання адміністрації\".

Секретарів: досвідчених і початківців, тих, хто допомагає керівникам вирішувати щоденні справи освітніх закладів, - вітали концертними номерами учасники художньої самодіяльності шкіл міста.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0