Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Самоправство та перевищення повноважень: правову оцінку діям групи бердичівських депутатів дали колеги з комісії законності й правопорядку

Time Додано: п'ятниця, 01 черв. 2018, 16:01 ( 4 міс. назад )

Правову оцінку діям так званої «робочої групи з перевірки навчальних закладів» попросили дати членів постійної депутатської комісії законності та правопорядку Бердичівської міськради Наталія Рибак та Ірина Тонкошкура. Обидві самі є народними обраницями, але у даному випадку зверталися до колег як директори, відповідно, НВК № 10 та СЗОШ № 1 і, власне, як представниці бердичівської громади. Не так давно, інформували, у кількох навчальних закладах (окрім 10-го НВК та 1-ї школи, у 5-й школі та у колегіумі № 14) об’явилася група місцевих депутатів, котра назвалася тією самою «робочою групою». Заявили, мовляв, прийшли з перевіркою. Обидва заклади були визначені як пункти проведення ЗНО, і у них, зі слів керівників, саме готувалися до відповідального дня.

Самоправство та перевищення повноважень: правову оцінку діям групи бердичівських депутатів дали колеги з комісії законності й правопорядку Самоправство та перевищення повноважень: правову оцінку діям групи бердичівських депутатів дали колеги з комісії законності й правопорядку Самоправство та перевищення повноважень: правову оцінку діям групи бердичівських депутатів дали колеги з комісії законності й правопорядку Самоправство та перевищення повноважень: правову оцінку діям групи бердичівських депутатів дали колеги з комісії законності й правопорядку Самоправство та перевищення повноважень: правову оцінку діям групи бердичівських депутатів дали колеги з комісії законності й правопорядку

Жодних документів – ані про створення «робочої групи», ані будь-яких інших – візитери не пред’явили, говорить Ірина Тонкошкура. Та вони, зауважує, навіть і не представлялися.

Далі, продовжує директор, депутати у супроводі її заступниці пішли на майданчик, не забуваючи при цьому знімати все на відео.

Приблизно така сама картина розгорнулася і у 10-му НВК: Наталії Рибак гості заявили, мовляв, прийшли перевіряти і «хочуть бачити школу».

Депутати знімали, занотовували, навперебій закидали питаннями, розповідають директори, а потім склали якийсь незрозумілий акт (чомусь в одному екземплярі) і вимагали підписати. Підписувати ніхто нічого не став…

Депутати-законники стали розбиратися. З’ясували, зокрема, те, що їхні колеги – частина членів бюджетної комісії – створили так звану робочу групу. Створити-то створили, а оформити все, як того вимагає закон, не оформили.

Повноваження депутатів місцевих рад чітко визначені у Законах України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», а також у Регламенті Бердичівської міської ради, нагадав член комісії законності Віталій Березовенко.

Якщо депутати прагнуть об’єднатися з метою контролю за використанням бюджетних коштів, то створюються тимчасові контрольні групи, нагадала присутня на засіданні секретар міської ради Юлія Лефтер, але для цього, як мінімум, на сесії має бути прийняте відповідне рішення, в якому мають бути визначені конкретні дії. Чи зробили подібним чином у групі Лужанського? Ні.

Зрештою, членам комісії законності потрібно було надати правову оцінку діям колег із комісії бюджетної: чи мали ті необхідні законні повноваження, чи мали право взагалі перевіряти, якщо так, то, згідно яких нормативно-правових документів. І «законники» оцінили.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0