Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває

Time Додано: четвер, 08 жовт. 2015, 19:48 ( близько 4 року назад )

О пів на п’яту ранку в ніч з 6-го на 7-ме жовтня у Бердичівській центральній міській лікарні пацієнт покінчив життя самогубством. Чоловікові було 68 років. Він проходив лікування у терапевтичному відділенні, котре на п’ятому поверсі. Чоловік вистрибнув з вікна своєї палати.

Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває Самогубство пацієнта міської лікарні у Бердичеві: перевірка по даному факту триває

Людмила Тиха, завідувач терапевтичним відділенням ЦМЛ: «Хворий чоловік 68 років поступив на лікування до нас у відділ за направленням сімейного лікаря 2 жовтня. Отримував лікування згідно встановленого діагнозу. Почувався краще, поводив себе адекватно. В нього є сім'я, яка опікувалася ним, відвідувала, купувала медикаменти. Та так сталося, що хворий вчинив суїцид. Це була ніч, люди в палаті були. Настроїв ніяких ніхто не помічав. Він був лише дещо замкнутий».

На момент самогубства медична сестра була у сусідній палаті. Лікарі розповіли: днями пацієнта відправили на біопсію, але її результату той так і не дочекався. Без нього встановити у лікарні статочного діагнозу не могли, тож, кажуть, і хворий про нього не знав. Лікарі припускають: причиною такого вчинку чоловіка могло бути і самонавіювання. Однак через замкнутість пацієнта її з'ясувати важко.

Людмила Салабай, лікар-терапевт терапевтичного відділення ЦМЛ: «Про випадок дізналася від чергового медперсоналу. Всі були шоковані: як чергова зміна, так і хворі у відділенні. Бо випадок поодинокий. Людина спілкувалася з сусідами по палаті і ніяких суїцидальних думок не висловлювала. Адекватний, нормальний, тверезомислячий, відхилень у психічному плані не було помічено».

Ірина Коломієць, речник міліції: «На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи, які зафіксували, що цей чоловік був 47-го року народження і знаходився на лікуванні. Під час огляду трупа ознак насильницької смерті виявлено не було. Труп направлений до моргу на розтин. Дану подію належним чином зареєстровано. Наразі ведеться перевірка по даному факту».

Журналіст: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 6

Chatbox Мазур Шелепа

Дожили Теперь в бердичевской црб выбрасываются из окон Вот это лечение. вот это медперсонал. Там половину медиков нужно выбросить с окна. :loonybin: :shame:

Time четвер, 08 жовт. 2015, 21:28 (близько 4 року назад)

Chatbox Марина.

Мазур Шелепа, що ти таке кажеш? :ignore: Можливо людина просто не хотіла бути тяжістю для сім*ї..Хто його знає, особливощо в нього в голові коється, чи коїлось в тей момент. Не суди,чого ти лікарів звинувачуєш!? :scoff:

Time четвер, 08 жовт. 2015, 22:48 (близько 4 року назад)

Chatbox 777

социалисту (46.118.193.66) Тебе так турбує Побережний, може ти сам такий. Не дарма говорять;: "Що кому болить, той про те говорить". :hello:

Time п'ятниця, 09 жовт. 2015, 11:46 (близько 4 року назад)

Chatbox Голос Народа

Жаль пожилого человека, не от хорошей жизни он покончил с собою...................Мед персонал и правда обвинять не разобравшись в ситуации как то не корректно, хотя черствость наших эскулапов давно всем известна..... :crying:

Time п'ятниця, 09 жовт. 2015, 20:08 (близько 4 року назад)

Chatbox yu

j

Time неділя, 11 жовт. 2015, 14:29 (близько 4 року назад)

Chatbox Солнышко

Там такой врач работает, что от ее вида, когда в палату заходит сразу плакать хочется. Такие врачи кого-хочешь доведут и до психушки, и до самоубийства. Я не обо всех. Есть и врачи от Бога. А там работают - Ну, с Богом! Как в анекдоте. На собственном опыте знаю. Гумманее нужно быть и внимательнее к людям. Даже доброе слово может вылечить.

Time вівторок, 13 жовт. 2015, 19:37 (близько 4 року назад)