Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Ринковий збір» та «плата за послуги» або чиї бюджети наповнюють бердичівські підприємці

Time Додано: вівторок, 25 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Згідно доручення Бердичівського міського голови у виконавчому комітеті провели аналіз структури платежів, що їх здійснюють підприємці, які торгують на ринках міста. Розмови про те, що зростання цін на товари відбувається через постійне підвищення містом ринкового збору — неправдиві, стверджують у міськвиконкомі. Люди мають розділяти такі поняття як «ринковий збір», що надходить до міського бюджету і «плата за послуги ринку», яка осідає у кишенях власника останнього.

«Ринковий збір» та «плата за послуги» або чиї бюджети наповнюють бердичівські підприємці

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Ринковий збір у Бердичеві не зростав з 2003-го року, у загальних платежах підприємців він складає мізерну суму — близько 1,5 грн. Що ж стосується плати, яка відходить ринкам, то на окремих ринках вона змінювалась в 1,5 — 5 разів. Тобто населення міста має знати: міська рада жодного разу з 2003-го року не підвищувала ринковий збір, підтримуючи тим самим малий бізнес, в той час, коли ринки робили навпаки, збільшуючи свої доходи.»

Середня ставка ринкового збору у Бердичеві коливається в межах 1.50, у той час як у багатьох інших містах області її розмір складає 2 — 2.5 грн., розповів Сергій Онофрійчук. Співвідношення між платежами, що є доходами ринку і платою, що надходить до бюджету Бердичева чітко видно на касовому чекові, який видається, зокрема, підприємцям міського кооперативного ринку.

Мешканці міста повинні розуміти, кажуть у виконавчому комітеті: обвинувачення з боку окремих представників підприємців в утисках малого бізнесу міською владою— безпідставні і є звичайнісінькою спекуляцією.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «...Багато дезінформації надходить з деяких ринків на кшталт того, що міський голова Мазур наперед знає, хто купить ринок... Останні події показали, що це не так. Незабаром ми надамо офіційну інформацію, яка, можливо, декому не сподобається. Вона багато на що відкриє очі бердичівлянам.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0