Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Ринковий збір» та «плата за послуги» або чиї бюджети наповнюють бердичівські підприємці

Time Додано: вівторок, 25 серп. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Згідно доручення Бердичівського міського голови у виконавчому комітеті провели аналіз структури платежів, що їх здійснюють підприємці, які торгують на ринках міста. Розмови про те, що зростання цін на товари відбувається через постійне підвищення містом ринкового збору — неправдиві, стверджують у міськвиконкомі. Люди мають розділяти такі поняття як «ринковий збір», що надходить до міського бюджету і «плата за послуги ринку», яка осідає у кишенях власника останнього.

«Ринковий збір» та «плата за послуги» або чиї бюджети наповнюють бердичівські підприємці

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Ринковий збір у Бердичеві не зростав з 2003-го року, у загальних платежах підприємців він складає мізерну суму — близько 1,5 грн. Що ж стосується плати, яка відходить ринкам, то на окремих ринках вона змінювалась в 1,5 — 5 разів. Тобто населення міста має знати: міська рада жодного разу з 2003-го року не підвищувала ринковий збір, підтримуючи тим самим малий бізнес, в той час, коли ринки робили навпаки, збільшуючи свої доходи.»

Середня ставка ринкового збору у Бердичеві коливається в межах 1.50, у той час як у багатьох інших містах області її розмір складає 2 — 2.5 грн., розповів Сергій Онофрійчук. Співвідношення між платежами, що є доходами ринку і платою, що надходить до бюджету Бердичева чітко видно на касовому чекові, який видається, зокрема, підприємцям міського кооперативного ринку.

Мешканці міста повинні розуміти, кажуть у виконавчому комітеті: обвинувачення з боку окремих представників підприємців в утисках малого бізнесу міською владою— безпідставні і є звичайнісінькою спекуляцією.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «...Багато дезінформації надходить з деяких ринків на кшталт того, що міський голова Мазур наперед знає, хто купить ринок... Останні події показали, що це не так. Незабаром ми надамо офіційну інформацію, яка, можливо, декому не сподобається. Вона багато на що відкриє очі бердичівлянам.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0