Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Римо-католики Бердичева згадували усіх померлих вірних та молилися за їхнє спасіння

Time Додано: субота, 04 лист. 2017, 16:08 ( 8 міс. назад )

1 листопада римсько-католицька церква традиційно святкує урочистість усіх святих, наступного дня після якої згадує всіх вірних померлих. До Бога возносяться молитви за тих, хто залишив цей світ, разом із тим люди дякують за життя своїх рідних, близьких, знайомих. Таким чином, вчить Церква, вони засвідчують свою пам’ять, але, передусім – свою віру у те, що здатні, спілкуючись із Господом, піклуватися про вічне спасіння померлих.

Римо-католики Бердичева згадували усіх померлих вірних та молилися за їхнє спасіння Римо-католики Бердичева згадували усіх померлих вірних та молилися за їхнє спасіння Римо-католики Бердичева згадували усіх померлих вірних та молилися за їхнє спасіння Римо-католики Бердичева згадували усіх померлих вірних та молилися за їхнє спасіння Римо-католики Бердичева згадували усіх померлих вірних та молилися за їхнє спасіння

У день спомину на цвинтарі традиційно зачитують імена померлих вірних, за яких просять їхні рідні. Парафіяни моляться за тих, кого знають, і за тих, кого – ні. Кожне озвучене ім’я, нагадують священики, то неповторність, і Господь, переконують, знає про неповторність кожного.

Тут, на Землі, продовжує отець Рафаїл, люди живуть у конкретному вимірі, у конкретному часі – поза ж земною реальністю нічого подібного немає. Люди моляться Богові, переживаючи тим самим єдність із небом, знаючи, що піклування Господа, святих та янголів нескінченне, не має жодних обмежень, а там далеко, біля них, панує вічна правда.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0