Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: четвер, 25 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Наприкінці березня вся Україна вшановує пам’ять В’ячеслава Чорновола, який трагічно загинув у 1999 році. Настоятель храму Преображення Господнього ієрей Євгеній відбув поминальну панахиду за В’ячеславом Чорноволом, де згадав величного борця за свободу та незалежність України.

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

ієрей Євгеній Шимченко, настоятель храму Преображення Господнього: «Він поклав своє життя за долю, за волю українського народу, за Батьківщину. До свого останнього подиху він був вірним Україні. Таких постатей в історії України небагато тому, що не лише на словах виявляється патріотизм. Такі постаті, як В’ячеслав Чорновіл, повинні бути нам за приклад.»

По завершенні служби послідовники ідей В’ячеслава Чорновола зі стягами та квітами пройшли містом до меморіальної дошки їхнього учителя. Там члени районної організації Народний Рух України влаштували мітинг пам’яті з покладанням квітів. Для кожного з присутніх В’ячеслав Чорновіл був і залишається особливою людиною. Його ідеї вони досі намагаються втілити у життя.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації НРУ: «Чорновіл — це це багаторічний лідер, це цемент партії, це моноліт партії, її гордість, історія. Чорновіл — це візитна картка НРУ, це те, що називається Україною.»

Лариса Кумечко, керівник управи Житомирської обласної організації НРУ: «В’ячеслав Чорновіл — це наш лідер, наш учитель, наш провідник, на якого ми рівняємося і досі. У його творах, у його статтях ми знаходимо відповіді на питання, які цікавлять нас зараз, у нелегкий для нашої держави час.»

Ідеї незалежності та розбудови України, що їх пропагував В’ячеслав Чорновіл, завжди будуть актуальними, вважають “рухівці”. Близькими ці ідеї мають бути для тих, хто народився у часи становлення незалежності України, її народження, говорить один із учасників мітингу Василь Шпичка.

Василь Шпичка, працівник ЦА НРУ: «Навколо Василя Шпички завжди було багато молодих сподвижників. На жаль, сьогодні на мітингу у нас не так багато молоді, але це тільки через те, що їх не залучили, не заохотили до цього.»

Саме залученням молоді до активної громадської діяльності та участі в розбудові української державності і повинні зараз займатися члени Народного Руху, вважає Василь Шпичка. В’ячеслав Чорновіл був та залишається для “рухівців” головним борцем за незалежність України. Такими самими мають стати і молоді активісти, прибічники його ідей.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0