Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: четвер, 25 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Наприкінці березня вся Україна вшановує пам’ять В’ячеслава Чорновола, який трагічно загинув у 1999 році. Настоятель храму Преображення Господнього ієрей Євгеній відбув поминальну панахиду за В’ячеславом Чорноволом, де згадав величного борця за свободу та незалежність України.

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

ієрей Євгеній Шимченко, настоятель храму Преображення Господнього: «Він поклав своє життя за долю, за волю українського народу, за Батьківщину. До свого останнього подиху він був вірним Україні. Таких постатей в історії України небагато тому, що не лише на словах виявляється патріотизм. Такі постаті, як В’ячеслав Чорновіл, повинні бути нам за приклад.»

По завершенні служби послідовники ідей В’ячеслава Чорновола зі стягами та квітами пройшли містом до меморіальної дошки їхнього учителя. Там члени районної організації Народний Рух України влаштували мітинг пам’яті з покладанням квітів. Для кожного з присутніх В’ячеслав Чорновіл був і залишається особливою людиною. Його ідеї вони досі намагаються втілити у життя.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації НРУ: «Чорновіл — це це багаторічний лідер, це цемент партії, це моноліт партії, її гордість, історія. Чорновіл — це візитна картка НРУ, це те, що називається Україною.»

Лариса Кумечко, керівник управи Житомирської обласної організації НРУ: «В’ячеслав Чорновіл — це наш лідер, наш учитель, наш провідник, на якого ми рівняємося і досі. У його творах, у його статтях ми знаходимо відповіді на питання, які цікавлять нас зараз, у нелегкий для нашої держави час.»

Ідеї незалежності та розбудови України, що їх пропагував В’ячеслав Чорновіл, завжди будуть актуальними, вважають “рухівці”. Близькими ці ідеї мають бути для тих, хто народився у часи становлення незалежності України, її народження, говорить один із учасників мітингу Василь Шпичка.

Василь Шпичка, працівник ЦА НРУ: «Навколо Василя Шпички завжди було багато молодих сподвижників. На жаль, сьогодні на мітингу у нас не так багато молоді, але це тільки через те, що їх не залучили, не заохотили до цього.»

Саме залученням молоді до активної громадської діяльності та участі в розбудові української державності і повинні зараз займатися члени Народного Руху, вважає Василь Шпичка. В’ячеслав Чорновіл був та залишається для “рухівців” головним борцем за незалежність України. Такими самими мають стати і молоді активісти, прибічники його ідей.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0