Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: четвер, 25 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Наприкінці березня вся Україна вшановує пам’ять В’ячеслава Чорновола, який трагічно загинув у 1999 році. Настоятель храму Преображення Господнього ієрей Євгеній відбув поминальну панахиду за В’ячеславом Чорноволом, де згадав величного борця за свободу та незалежність України.

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

ієрей Євгеній Шимченко, настоятель храму Преображення Господнього: «Він поклав своє життя за долю, за волю українського народу, за Батьківщину. До свого останнього подиху він був вірним Україні. Таких постатей в історії України небагато тому, що не лише на словах виявляється патріотизм. Такі постаті, як В’ячеслав Чорновіл, повинні бути нам за приклад.»

По завершенні служби послідовники ідей В’ячеслава Чорновола зі стягами та квітами пройшли містом до меморіальної дошки їхнього учителя. Там члени районної організації Народний Рух України влаштували мітинг пам’яті з покладанням квітів. Для кожного з присутніх В’ячеслав Чорновіл був і залишається особливою людиною. Його ідеї вони досі намагаються втілити у життя.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації НРУ: «Чорновіл — це це багаторічний лідер, це цемент партії, це моноліт партії, її гордість, історія. Чорновіл — це візитна картка НРУ, це те, що називається Україною.»

Лариса Кумечко, керівник управи Житомирської обласної організації НРУ: «В’ячеслав Чорновіл — це наш лідер, наш учитель, наш провідник, на якого ми рівняємося і досі. У його творах, у його статтях ми знаходимо відповіді на питання, які цікавлять нас зараз, у нелегкий для нашої держави час.»

Ідеї незалежності та розбудови України, що їх пропагував В’ячеслав Чорновіл, завжди будуть актуальними, вважають “рухівці”. Близькими ці ідеї мають бути для тих, хто народився у часи становлення незалежності України, її народження, говорить один із учасників мітингу Василь Шпичка.

Василь Шпичка, працівник ЦА НРУ: «Навколо Василя Шпички завжди було багато молодих сподвижників. На жаль, сьогодні на мітингу у нас не так багато молоді, але це тільки через те, що їх не залучили, не заохотили до цього.»

Саме залученням молоді до активної громадської діяльності та участі в розбудові української державності і повинні зараз займатися члени Народного Руху, вважає Василь Шпичка. В’ячеслав Чорновіл був та залишається для “рухівців” головним борцем за незалежність України. Такими самими мають стати і молоді активісти, прибічники його ідей.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0