Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: четвер, 25 бер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Наприкінці березня вся Україна вшановує пам’ять В’ячеслава Чорновола, який трагічно загинув у 1999 році. Настоятель храму Преображення Господнього ієрей Євгеній відбув поминальну панахиду за В’ячеславом Чорноволом, де згадав величного борця за свободу та незалежність України.

“Рухівці” Бердичівського району вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

ієрей Євгеній Шимченко, настоятель храму Преображення Господнього: «Він поклав своє життя за долю, за волю українського народу, за Батьківщину. До свого останнього подиху він був вірним Україні. Таких постатей в історії України небагато тому, що не лише на словах виявляється патріотизм. Такі постаті, як В’ячеслав Чорновіл, повинні бути нам за приклад.»

По завершенні служби послідовники ідей В’ячеслава Чорновола зі стягами та квітами пройшли містом до меморіальної дошки їхнього учителя. Там члени районної організації Народний Рух України влаштували мітинг пам’яті з покладанням квітів. Для кожного з присутніх В’ячеслав Чорновіл був і залишається особливою людиною. Його ідеї вони досі намагаються втілити у життя.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації НРУ: «Чорновіл — це це багаторічний лідер, це цемент партії, це моноліт партії, її гордість, історія. Чорновіл — це візитна картка НРУ, це те, що називається Україною.»

Лариса Кумечко, керівник управи Житомирської обласної організації НРУ: «В’ячеслав Чорновіл — це наш лідер, наш учитель, наш провідник, на якого ми рівняємося і досі. У його творах, у його статтях ми знаходимо відповіді на питання, які цікавлять нас зараз, у нелегкий для нашої держави час.»

Ідеї незалежності та розбудови України, що їх пропагував В’ячеслав Чорновіл, завжди будуть актуальними, вважають “рухівці”. Близькими ці ідеї мають бути для тих, хто народився у часи становлення незалежності України, її народження, говорить один із учасників мітингу Василь Шпичка.

Василь Шпичка, працівник ЦА НРУ: «Навколо Василя Шпички завжди було багато молодих сподвижників. На жаль, сьогодні на мітингу у нас не так багато молоді, але це тільки через те, що їх не залучили, не заохотили до цього.»

Саме залученням молоді до активної громадської діяльності та участі в розбудові української державності і повинні зараз займатися члени Народного Руху, вважає Василь Шпичка. В’ячеслав Чорновіл був та залишається для “рухівців” головним борцем за незалежність України. Такими самими мають стати і молоді активісти, прибічники його ідей.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0