Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Розрахуватися до початку опалювального сезону за газ, спожитий у 2008-му році вимагає від міста ДК "Газ України"

Time Додано: четвер, 12 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

До початку опалювального сезону Бердичів має повністю розрахуватися за спожитий у поточному році газ. Про це представників міської влади повідомили на нараді, що відбулася у ДК "Газ України", а заступник міського голови Володимир Пономарчук, у свою чергу, - на засіданні комісії з розрахунків за спожиті енергоносії. Всі проплати, що здійснювалися місцевими споживачами у 2008-му, у Києві віднесли на рахунок минулого року. В результаті місто заборгувало "Газу України" близько 2 млн. грн. за 2006-й рік та понад 5 млн. - за 2008-й.

Розрахуватися до початку опалювального сезону за газ, спожитий у 2008-му році вимагає від міста ДК "Газ України"

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: "Фактично, щомісяця нам потрібно проплачувати 900 тис. - 1 млн. грн. для того, щоб до жовтня розрахуватися із боргами. Крім того, джерело платежів сьогодні одне - населення, борг якого складає 3 млн. 900 тис. грн... Підприємства та установи, які фінансуються із державного, обласного та міського бюджетів, не винні ні копійки..."

І газовики, і енергетики щомісяця підвищують ціни, констатує заступник міського голови, та зачитує витяг із протоколу наради у ДК "Газ України".

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: "У випадку не проведення "Бердичівтеплоенерго" у повній мірі розрахунків із ДК "Газ України", остання не матиме підстав та можливості постачати газ підприємству протягом опалювального сезону 2008-09 рр... Скоріш за все ціна за газ, починаючи із січня, зросте удвічі... Усі тарифи для населення затверджені інспекцією з контролю за цінами та АМКУ. Щодо перерахунків, то ми вже частину провели, продовжуватимемо це робити й надалі."

Для покриття різниці у тарифах, із міського бюджету КП "Бердичівтеплоенерго" вже виділили 1 млн. 150 тис. грн., говорить Володимир Пономарчук, тим самим зменшивши на цю суму витрати населення. Яке, до речі, не поспішає використовувати такий механізм соціального захисту як субсидії. На сьогодні у "Бердичівтеплоенерго" вже розроблені типові договори, де чітко визначені права та обов’язки теплопостачальника і споживача, і які найближчим часом поштою розішлють мешканцям міста.

Бердичівлян закликають уважніше ставитися до питання встановлення індивідуального опалення. Із тими, хто вже його встановив, повідомив Володимир Пономарчук, в обов’язковому порядку укладатимуться угоди на сервісне обслуговування. У разі виявлення самовільного встановлення котла у квартирі, згідно постанови Міністерства ЖКГ, відключатимуть цілий будинок.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: "На сьогодні у місті встановлено 2200 засобів індивідуального опалення. Зараз ми проводимо відповідні перевірки. Тих, хто отримав дозволи раніше, але не встановили котла, просимо ще раз прийти до нас. Ми перевіримо по реєстру, ще раз поставимо печатку для унеможливлення підробки документів..."

Рішуче боротися із боржниками налаштовані у виконавчій службі. Там обіцяють розпочати масові рейди вже наприкінці місяця. Кажуть, що працюватимуть не для "галочки", а відвідуватимуть бердичівлян, які володіють реальним майном, що може бути вилученим за борги.

За інформацією українських інтернет-сайтів, Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило ряд порушень чинного законодавства про захист економічної конкуренції виконавчим комітетом Бердичівської міської ради та КП "Бердичівводоканал".

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: "По "Водоканалу" - 2 питання. Стосовно того, що договор не відповідає типовому, то це питання вже вирішено. Друге - це те, що норматив був розрахований і затверджений у 1998 році, а постанова КМУ вийшла пізніше. Ми вже відправили листа до Академії ЖКГ, де на замовлення органів місцевого самоврядування мають провести розрахунки щодобового споживання води 1 людиною або закладом... Ми вже визначили термін, дали замовлення. Оплатимо його і вирішимо питання."

Припинити усі порушення, повідомляють у відділенні АМКУ, Бердичівський виконком повинен до жовтня.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0