Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Розпочався новий навчальний рік

Time Додано: неділя, 02 вер. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Розпочався новий навчальний рік

Прийшло 1 вересня... Навчальні заклади вкотре відкрили двері для учнів, студентів, їхніх батьків та викладачів . Незабутнім стане цей день для одинадцятикласників : перший дзвоник лунатиме для них востаннє. Особлива увага прикута сьогодні до тих, хто шкільне життя тільки розпочинає – до першокласників. Понад 700 дівчаток та хлопчиків пішли цього року до шкіл Бердичева вперше. 80 маленьких учнів обрали НВК №4. Директор комплексу Жанна Ружинська та викладацький колектив щиро привітали усіх присутніх зі святом.

Жанна Ружинська директор НВК №4 : «Я хочу, щоб навчання для всіх стало не лише учінням, але й щоб перебування в школі навчило всіх працювати і жити, адже саме це є відмінністю освіти 21-го сторіччя. Я вітаю всіх своїх колег, вчителів нашого закладу та всіх шкіл міста з початком навчального року. Бажаю, щоб цей рік був багатим для всіх на добрі оцінки, на переможців змагань та олімпіад, на високі досягнення та був щедрим на багатство душі. »

Напевно, різні почуття змішалися у ще зовсім маленьких серцях першокласників : радість, сумнів, страх та цікавість... Та пройде зовсім трохи часу і багато хто з них, вже навчаючись у старших класах, отримуватиме похвальні листи за високі результати навчання. Так, як отримували їх нинішні старшокласники. Ще кілька років, і сьогоднішні першоклашки даруватимуть пісні своїм маленьким друзям та вчителям. Так, як цього дня дарували їм. А поки що з їхніх вуст лунають перші вивчені напам’ять вірші...Вивчили діти і слова гімну НВК №4.

Відтепер це й їхній гімн.

До першого в житті уроку першокласників запросив шкільний дзвоник. Маленькі учні попрямували до кабінетів, які на декілька років стануть їм рідними, а буквар, підручники математики, основ здоров’я та книга під назвою «Я і Україна» - незмінними супутниками. Віднині провідником у незвідане стане для них їхній вчитель.

Лілія Панченко вчитель 1-го «Б» класу НВК №4 : «Я надіюся, що всі вчителі нашого міста докладуть усіх зусиль, щоб зростити наше майбутнє, бо діти – це і є майбутнє і воно в наших руках.»

На уроці Лілія Святославівна вчить дітей бути особистостями та не забувати, що віднині вони – одна сім’я. А поки маленькі учні адаптуються до ще незвичного їм життя, на них чекають батьки, дідусі і бабусі та маленькі братики і сестрички, які теж скоро одягнуть шкільну форму.

Анатолій Страшкевич дідусь першокласника : «Сьогодні відчуваю велику радість від того, що дочекався сьогоднішнього дня, виростив онука... Хочу побажати йому здоров’я та сил опанувати всю ту науку. А нам, щоб дав Бог сил дочекатися випускного вечора.»

Алла Корбут мати першокласника : «Це дуже хвилюючий день не тільки для наших першокласників, але й для нас, батьків, наших близьких, вчителів... Я думаю, що з цього дня ми віддаємо їх в руки цієї школи та надіємося, що тут із них зроблять достойних громадян нашої України. »

Перші шкільні малюнки, перші запитання та відповіді, перші знайомства та друзі...1 вересня - день багатий на дитячі враження...

Вероніка Шапаренко першокласниця : «Вчора було сонечко, а сьогодні – дощик.. Вчора я була маленькою, а сьогодні вже пішла до школи... І вчитися я буду гарненько !»

Дмитро Благий першокласник : «Я бажаю школярам бути дружньою сім’єю, ми ж бо сім’я – 1-й «Б». Бажаю всім здоров’я, сили та щоб набиралися розуму.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0