Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 10:11 ( 2 міс. назад )

Світле свято Христового Різдва збирає бердичівлян не лише за столами у себе вдома та на службах у храмах: юні й дорослі прихожани римсько-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії традиційно відзначають його Різдвяною виставою.

Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа

Як бачать це Диво із див головні постановники дійства – сестра Ніна та керівник тамтешньої театральної студії Віталій Войцехівський?.. Бачать, серед іншого, які душевні муки та сумніви переживає на самому початку Йосип – чоловік тієї, котрій судитиметься народити Спасителя світу. Як Ірод іде на найстрашніші гріхи з тим, аби залишитися єдиним на своїй землі царем. Скільки роботи у працівників Небесної канцелярії: треба і людей про появу Ісуса сповістити, й акти відповідні оформити, все проконтролювати, засвідчити. А янголи вони ж теж мріють вечір п’ятниці як слід провести, а не до пастухів літати та райські кущі до свята підстригати. Пастухи ж як відчували що день той не такий, як інші, буде: і Сонце світліше сяяло, і вівці слухняніше поводилися. Зрештою, настала свята година, про яку сповіщали пророки: у холодних неприглядних яслах з’явився Він, який у майбутньому переживе неймовірні страждання та віддасть власне життя за те, аби усі люди на Землі мали можливість вічного спасіння. І люди, котрі так часто люблять говорити, мовляв, любов здатна на неможливе, повинні пам’ятати про існування справжнього її взірця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0