Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 10:11 ( 15 дн. назад )

Світле свято Христового Різдва збирає бердичівлян не лише за столами у себе вдома та на службах у храмах: юні й дорослі прихожани римсько-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії традиційно відзначають його Різдвяною виставою.

Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа

Як бачать це Диво із див головні постановники дійства – сестра Ніна та керівник тамтешньої театральної студії Віталій Войцехівський?.. Бачать, серед іншого, які душевні муки та сумніви переживає на самому початку Йосип – чоловік тієї, котрій судитиметься народити Спасителя світу. Як Ірод іде на найстрашніші гріхи з тим, аби залишитися єдиним на своїй землі царем. Скільки роботи у працівників Небесної канцелярії: треба і людей про появу Ісуса сповістити, й акти відповідні оформити, все проконтролювати, засвідчити. А янголи вони ж теж мріють вечір п’ятниці як слід провести, а не до пастухів літати та райські кущі до свята підстригати. Пастухи ж як відчували що день той не такий, як інші, буде: і Сонце світліше сяяло, і вівці слухняніше поводилися. Зрештою, настала свята година, про яку сповіщали пророки: у холодних неприглядних яслах з’явився Він, який у майбутньому переживе неймовірні страждання та віддасть власне життя за те, аби усі люди на Землі мали можливість вічного спасіння. І люди, котрі так часто люблять говорити, мовляв, любов здатна на неможливе, повинні пам’ятати про існування справжнього її взірця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0