Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 10:11 ( 9 міс. назад )

Світле свято Христового Різдва збирає бердичівлян не лише за столами у себе вдома та на службах у храмах: юні й дорослі прихожани римсько-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії традиційно відзначають його Різдвяною виставою.

Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа Різдвяною виставою відсвяткували у Бердичеві народження Христа

Як бачать це Диво із див головні постановники дійства – сестра Ніна та керівник тамтешньої театральної студії Віталій Войцехівський?.. Бачать, серед іншого, які душевні муки та сумніви переживає на самому початку Йосип – чоловік тієї, котрій судитиметься народити Спасителя світу. Як Ірод іде на найстрашніші гріхи з тим, аби залишитися єдиним на своїй землі царем. Скільки роботи у працівників Небесної канцелярії: треба і людей про появу Ісуса сповістити, й акти відповідні оформити, все проконтролювати, засвідчити. А янголи вони ж теж мріють вечір п’ятниці як слід провести, а не до пастухів літати та райські кущі до свята підстригати. Пастухи ж як відчували що день той не такий, як інші, буде: і Сонце світліше сяяло, і вівці слухняніше поводилися. Зрештою, настала свята година, про яку сповіщали пророки: у холодних неприглядних яслах з’явився Він, який у майбутньому переживе неймовірні страждання та віддасть власне життя за те, аби усі люди на Землі мали можливість вічного спасіння. І люди, котрі так часто люблять говорити, мовляв, любов здатна на неможливе, повинні пам’ятати про існування справжнього її взірця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0