Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Різдвяні свята мешканці будинку 52-А по вулиці Мучній зустріли без води

Time Додано: середа, 16 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

Різдвяні свята мешканці будинку 52-А по вулиці Мучній зустріли без води. А сім’я Катерини Ейсмонт, яка проживає на першому поверсі, відчула ще й сморід каналізації.

Різдвяні свята мешканці будинку 52-А по вулиці Мучній зустріли без води

Катерина Ейсмонт, мешканка будинку 52-А: "На свята у людей свято, а в мене виникла проблема із каналізацією. Я відчула її запах. Побачила реально у себе всюди, де можна".

Водопровідні труби замерзли з початком холодів, розказали мешканці будинку. Говорять, що служба 005 зреагувала на прохання про допомогу, як тільки люди подзвонили після вихідних.

Галина Грінченко, мешканка будинку 52-А: "Подзвонили на 005 у міськвиконком. Нам надіслали аварійну машину. Приїхала 9-го. Відкачали 10 бочок води. А 11-го січня приїхало ще 2 машини. Відкачали до 33-х бочок води. Потім вода розмерзлася у трубах і прорвала їх. І зараз знову багато води".

Щоб вмитися та злити нечистоти, мешканці носять воду з криниці. У будинку водопостачання перекрили, аби ситуація із затопленням підвалу не повторилася. А ця проблема виникла давно.

Людмила Перегуда, мешканка будинку 52-А: "З того часу, як фабрику продали власнику, який щорічно змінювався, будинок практично не був під наглядом ЗАТ "Бердичівмеблі". І підвал був затоплений. Ми своїми силами що могли, те й виконували. Зверталися до міськвлади. Нам деякі роботи виконували, але на даний час усе в тому ж стані".

Любов Юрківська, мешканка будинку 52-А: "По першому поверху зовні пішли тріщини. І з того боку - теж. Ми боїмося, щоб таке не сталося й у квартирах. У під’їзді штукатурка почала відпадати. Люди бояться спати вночі. Як нам жити? Восени ввечері, о 9-й годині, викликали аварійну. Тому що вода була мало не по поріг, по самі сходинки".

Минулого року мешканці будинку знову звернулися до керівництва ЗАТ "Бердичівмеблі".

Любов Юрківська, мешканка будинку 52-А: "У минулому році я сама особисто з ним говорила. Ми зібрали гроші. Він ( Р. М. Корнілов) пообіцяв нам, що зробить труби у підвалі. Минув деякий час, він прийшов сюди, подивився - щось зробили, але він не розрахувався. Люди підходили до нього. А ця вода тече цілих півроку. Я до нього теж підходила, а він каже: "У мене грошей немає". А де ж ділися наші гроші?"

Людмила Перегуда, мешканка будинку 52-А: "Короткочасні та поверхові були роботи. Вони ніби відкачали нам усі ці нечистоти, прочистили водопровідні труби. Але через деякий період знов те саме. Тому що наша система уся прогнила. Зараз ми плануємо поміняти ці труби, та власника немає на місці. Ми не можемо його знайти, він нам не допомагає. Квартплата нами сплачена. Люди хвилюються: як бути?"

Зустрітися із керуючим санацією ЗАТ "Бердичівмеблі" Романом Корніловим знімальній групі теж не вдалося. По телефону він повідомив, що дану проблему не вирішує. Хоча у міськвиконкомі підтвердили: будинок 52-А - на балансі товариства. А його керівництво посилається на затримку ремонту через борги мешканців за спожиті енергоносії.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Люди свого часу отримали у будинку квартири. Керівництво ЗАТ "Бердичівмеблі" дало дозвіл на приватизацію. Будинок на сьогодні залишається на балансі ЗАТ "Бердичівмеблі". Ремонт там має провести балансоутримувач або власник. Враховуючи те, що квартири там майже всі приватизовані, повинна бути спільна діяльність і керівництва підприємства, і людей, які там проживають. Відповідно до Цивільного кодексу, власність - це не лише моя квартира. Там проходять і різні мережі".

Мешканці будинку говорять, що вони готові взяти участь у ремонтних роботах по можливості. Сподіваються і на допомогу керівництва "Бердичівмеблі".

Катерина Ейсмонт, мешканка будинку 52-А: "Я думаю, що від сьогодні на наш крик душі хтось відгукнеться. Ситуація стала некерованою. Вона залежить не від нас, а, насамперед, - від погодних умов: у холод все замерзло і перемерзло. Ми стукали в усі двері, та нам ніхто їх не відкрив. Було літо, пройшла осінь... Ми чекали обіцяного до Нового року. Та він прийшов до нас безрадісним".

Володимир Пономарчук каже: доля мешканців будинку по вулиці Мучній хвилює міську владу.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Перше, що ми зробили у цій ситуації, - відключили воду, щоб не страждали інші будинки. Керівництво підприємства повинно вжити кардинальних заходів щодо приведення будинку у належний стан. Сьогодні затвердити рішення: прийняти будинок до комунальної власності - буде неправильним. Тим, чим можна, ми допомогли. Якби населення зібрало необхідні кошти, ми б, може, взяли на себе проведення ремонтних робіт, щоб людям якось допомогти".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0