Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Рік молоді у Бердичеві проходив керовано. Щоправда, тільки вдень

Time Додано: четвер, 17 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Як проходив у Бердичеві рік молоді, обговорювали на останньому засіданні виконавчого комітету. З молодими людьми працювали за сімома напрямками, залучали студентів та громадські організації, приділяли увагу інтелектуальному розвитку.

Рік молоді у Бердичеві проходив керовано. Щоправда, тільки вдень

Тамара Ковалик, начальник відділу молодіжної та сімейної політики міськвиконкому: “В нашому місті створено всі умови для самовдосконалення молоді. Ціла армія тренерів спортивних шкіл, вчителів, керівників гуртків, МПК, художньої та музичної шкіл, центру “Юність”, ЦПО ім.О.Разумкова працюють в цьому напрямку. Охоплено більше 6 тисяч вихованців, маємо унікальну можливість спостерігати за досягненнями наших бердичівлян на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах”.

За інформацією Тамари Ковалик, у 2009-му році було проведено масштабну роботу з патріотичного виховання молоді. Це спеціальні шкільні курси з історії рідного краю, пошукові експедиції, дослідження історії навчальних закладів. Молодь міста брала участь у змаганнях та конкурсах патріотичного характеру. Виступала гідно й результативно.

Тамара Ковалик, начальник відділу молодіжної та сімейної політики міськвиконкому: “Це перемога на обласному конкурсі історико-етнографічної експедиції “Україна вишивана” (ЗОШ №10), перемога на обласному етапі фестивалю “Нащадки козацької слави” (НВК №4), саме ця школа представляла Житомирщину на Всеукраїнському фіналі. І третє місце цьогоріч здобули на обласних іграх-випробуваннях “Котигорошко. Школа безпеки” учні ЗОШ №12”.

Найрозкрученішим, зі слів доповідачки, є напрямок з пропагування здорового способу життя. Міський центр у справах сім’ї, дітей та молоді проводив низку акцій, таких як “Ехо”, “Стоп-наркотик”, “Антиснід”. Допомогу надавали волонтери з десятої школи, агітбригади медколеджу.

Разом із відділом, громадськими організаціями та фахівцями впливає на дітей і вулиця, зауважив міський голова. Вдень молодь виховується і розвивається, а після шостої залишається без нагляду. У Бердичеві практично немає місць для змістовного проведення дозвілля.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Відпочинок у вечірній час, контроль за його організацією на сьогоднішній день потребує змін. При всіх тих позитивах, якщо ми будемо мати негатив у цьому, воно нівелюватиме всі лекції, зустрічі, конкурси. Досить тільки після цього пройти через “Дизель” та інші подібні заклади – і вистачить”.

Як організувати достойний відпочинок для молоді, мають спільно поміркувати відділи освіти, спорту, культури. Представники останньої запропонували використати з цією метою приміщення кінотеатру ім.Фрунзе. Попит на кіно серед молоді зростає, але щоб його подивитися, люди виїздять до інших міст.

Члени виконкому ухвалили клопотання педагогічного колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права щодо присвоєння директору закладу Володимиру Ольшевському звання “Почесного громадянина міста”. Рішення виконкому розглянуть на сесії міської ради. Тоді стане остаточно відомо, чи поповняться лави почесних новим громадянином.

Автор: Інна Поктилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0