Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Рік молоді у Бердичеві проходив керовано. Щоправда, тільки вдень

Time Додано: четвер, 17 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Як проходив у Бердичеві рік молоді, обговорювали на останньому засіданні виконавчого комітету. З молодими людьми працювали за сімома напрямками, залучали студентів та громадські організації, приділяли увагу інтелектуальному розвитку.

Рік молоді у Бердичеві проходив керовано. Щоправда, тільки вдень

Тамара Ковалик, начальник відділу молодіжної та сімейної політики міськвиконкому: “В нашому місті створено всі умови для самовдосконалення молоді. Ціла армія тренерів спортивних шкіл, вчителів, керівників гуртків, МПК, художньої та музичної шкіл, центру “Юність”, ЦПО ім.О.Разумкова працюють в цьому напрямку. Охоплено більше 6 тисяч вихованців, маємо унікальну можливість спостерігати за досягненнями наших бердичівлян на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах”.

За інформацією Тамари Ковалик, у 2009-му році було проведено масштабну роботу з патріотичного виховання молоді. Це спеціальні шкільні курси з історії рідного краю, пошукові експедиції, дослідження історії навчальних закладів. Молодь міста брала участь у змаганнях та конкурсах патріотичного характеру. Виступала гідно й результативно.

Тамара Ковалик, начальник відділу молодіжної та сімейної політики міськвиконкому: “Це перемога на обласному конкурсі історико-етнографічної експедиції “Україна вишивана” (ЗОШ №10), перемога на обласному етапі фестивалю “Нащадки козацької слави” (НВК №4), саме ця школа представляла Житомирщину на Всеукраїнському фіналі. І третє місце цьогоріч здобули на обласних іграх-випробуваннях “Котигорошко. Школа безпеки” учні ЗОШ №12”.

Найрозкрученішим, зі слів доповідачки, є напрямок з пропагування здорового способу життя. Міський центр у справах сім’ї, дітей та молоді проводив низку акцій, таких як “Ехо”, “Стоп-наркотик”, “Антиснід”. Допомогу надавали волонтери з десятої школи, агітбригади медколеджу.

Разом із відділом, громадськими організаціями та фахівцями впливає на дітей і вулиця, зауважив міський голова. Вдень молодь виховується і розвивається, а після шостої залишається без нагляду. У Бердичеві практично немає місць для змістовного проведення дозвілля.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Відпочинок у вечірній час, контроль за його організацією на сьогоднішній день потребує змін. При всіх тих позитивах, якщо ми будемо мати негатив у цьому, воно нівелюватиме всі лекції, зустрічі, конкурси. Досить тільки після цього пройти через “Дизель” та інші подібні заклади – і вистачить”.

Як організувати достойний відпочинок для молоді, мають спільно поміркувати відділи освіти, спорту, культури. Представники останньої запропонували використати з цією метою приміщення кінотеатру ім.Фрунзе. Попит на кіно серед молоді зростає, але щоб його подивитися, люди виїздять до інших міст.

Члени виконкому ухвалили клопотання педагогічного колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права щодо присвоєння директору закладу Володимиру Ольшевському звання “Почесного громадянина міста”. Рішення виконкому розглянуть на сесії міської ради. Тоді стане остаточно відомо, чи поповняться лави почесних новим громадянином.

Автор: Інна Поктилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0