Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Рятувальники разом із екстреними службами провели для дітей грандіозне шоу

Time Додано: субота, 09 черв. 2018, 11:37 ( 4 міс. назад )

Вже вкотре на початку літа, коли розпочинаються найтриваліші шкільні канікули, рятувальники спільно із працівниками екстрених служб (національною поліцією, екстреною та аварійно-рятувальною службами) проводять у міському парку грандіозне шоу – акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Розпочали її традиційним малюнком на асфальті. Усі бажаючі творити на тему протипожежної безпеки зайняли місця на асфальтних клітинках. Переможців відзначили під час концертної програми. Нагородили й тих, хто брав участь у інших конкурсах.

Рятувальники разом із екстреними службами провели для дітей грандіозне шоу

Приємною несподіванкою для усіх стало музичне вітання головного фахівця ДСНС Юлії Гніденко. У такій невимушеній формі із елементами розваг, конкурсів, музичних і танцювальних вітань слід нагадати дітям про головне: збереження людського життя.

Під час тематично-пізнавальної години співробітники рятувальних служб нашого міста демонстрували виставки пожежно-технічного озброєння, засобів порятунку на воді, водолазного спорядження, аварійно-рятувальних засобів і таких, що використовують працівники поліції та екстреної медицини. Ось коли можна зайти у «швидку» абсолютно здоровим! Цікаво було дітям оглянути як зовні, так і зсередини автомобілі «швидкої», пожежно-рятувальної служби та поліції.

На завершення програми діти мали змогу спостерігати за практичними діями пожежно-рятувальних підрозділів і навіть самі спробували боротись, завдяки вогнегаснику, із умовною пожежею. А ще юні рятувальники наввипередки взяли участь в естафеті: «Хто швидше струменем води зіб’є м’яч». У такій невимушеній атмосфері рятувальники учили: якщо стаються екстрені випадки – слід кожному уміти користуватись засобами пожежогасіння.

Найбільш захоплюючке для школярів дійство підготували на завершення заходу. Ліквідація пожежі транспортного засобу та умовне визволення, шляхом розрізу металевої конструкції, потерпілих із салону машини запам’ятається чи не найяскравіше дітлахам. Вони знають: рятувальники – справжні герої. Тож діляться враженнями.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0