Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Рятівники Бердичева приймали вітання з професійним святом

Time Додано: понеділок, 17 вер. 2018, 17:35 ( близько 1 місяця назад )

Для того, аби оцінити значущість цієї професії, достатньо згадати номер, за яким викликають причетних до неї представників. «101» – і цим, здається, все сказано: у випадку лиха до них звертаються першими. Аби врятували, аби допомогли...

Рятівники Бердичева приймали вітання з професійним святом

17 вересня разом із колегами-«надзвичайниками» з усієї країни вітання з професійним святом приймали рятівники Бердичева. Зазвичай, гості головних винуватців свята не скупляться на подяки – усні й надруковані: за цими чоловіками й жінками ж бо – збережені людські життя, усе, що надбано містом, районом, країною. Щодо місцевих представників ДСНС України, то чого лише варті їхні дії під час тогорічного вересневого градопаду. Тоді, зазначили виступаючі, проявилися усі «рятівницькі» чесноти – відданість професії, людяність, професіоналізм.

За Олександром Ревегою, саме поняття «рятівник» означає «відповідальність», «сміливість», «фаховість». Якщо й успішно рятувати, то лише гарний настрій у родинах, побажав, серед іншого, бердичівським відповідальним та сміливим професіоналам народний депутат України.

У людських та професійних якостях представників міськрайвідділу ДСНС України не раз пересвідчувалися і у Бердичівському районі. Вони й насправді перші, коли трапляється надзвичайна ситуація, констатує голова районної ради Софія Томашевська. За це – велика повага й шана.

На урочистостях намагалися не забути усіх тих кращих, хто причетний до славної когорти місцевих рятівників: тих, котрі стояли у витоків створення служби, хто віддав їй десятки років свого життя, з гордістю прийняли до своїх лав нових працівників та, звісно, відзначили найдостойніших. Їх у Бердичівському міськрайвідділі десятки – від начальника Ігоря Шевчука та його заступника Володимира Рейка до командирів відділень, водіїв і звичайних рятувальників. Символічно те, зауважує Ігор Шевчук, що своє свято вони відзначають у день чудотворного образу Божої Матері «Неопалима купина». І вона, вірить, підтримає й захистить добрих людей в їхніх молитвах про життя без природних та душевних катаклізмів.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0