Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Результати співпраці держави, області та міста, а також список об’єктів, що завдяки цій співпраці, мають з’явитися у Бердичеві у найближчі 2-3 роки, оголосив Василь Мазур

Time Додано: понеділок, 11 бер. 2019, 15:56 ( 14 дн. назад )

Лідерство у впровадженні новацій у галузі надання медичних послуг (сучасний Центр Жінки, відкритий не так давно Центр первинної медико-санітарної допомоги з дитячою поліклінікою, 5 амбулаторій сімейної медицини у різних мікрорайонах міста, що почали діяти ще задовго до медичної реформи)… Розвинута й успішна галузь культури та її перлина – відроджений муздрамтеатр на Європейській… Реконструйована ДЮСШ ім. Лонського… Нова система каналізування з двома КНС у районі цукрорафінадного заводу та меблевої фабрики, капремонт центральної міської бібліотеки та спортмайданчика зі штучним покриттям на Червоній Горі. Все це з’явилося на світ завдяки спільним зусиллям та активній співпраці державної, обласної та міської влади. Разом долали й наслідки руйнівного градопаду, що стався у вересні 2017-го року. За участі міжнародних організацій реконструювали вуличне освітлення та провели термомодернізацію інфекційного відділення Центральної міської лікарні…

Результати співпраці держави, області та міста, а також список об’єктів, що завдяки цій співпраці, мають з’явитися у Бердичеві у найближчі 2-3 роки, оголосив Василь Мазур

Зробленому у Бердичеві за роки дії реформи децентралізації була присвячена перша частина презентації, з якою у міському Палаці культури – на виїзному засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини – виступив Василь Мазур. Безпосередньо свій виступ Бердичівський міський голова розпочав з подяки Віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку, голові облдержадміністрації Ігорю Гундичу та народному депутату України Олександру Ревезі за увагу, приділену вищезгаданим об’єктам та проблемам міста.

На розсуд присутніх Василь Мазур виніс перелік об’єктів, поява яких вже спільно обговорювалася і на які місту слід чекати у найближчі роки.

Згадав міський голова і про майбутню реконструкцію шляхопроводу над залізничною колією, що на Житомирській (вартість робіт – близько 27,0 млн. грн., термін – 2019-20рр.), і про запланований капремонт дорожнього покриття (вартість – близько 30,0 млн. грн.)

Із ще непогодженого, але запланованого – ремонт міського Палацу культури ім. Шабельника та Центру позашкілля ім. Разумкова. Із термінами у цьому випадку – ще визначатися, судячи зі всього, але, зокрема, кошти на розробку документації по Палацу вже виділені.

Також у недалекій перспективі – будівництво у Бердичеві потужного спортивного комплексу на Європейській, неподалік від ДЮСШ ім. Лонського, зазначив Василь Мазур. Зауваживши при цьому: все озвучене вище стосується, так би мовити, бюджетної сфери. Реалізовуватимуться у Бердичеві і проекти за участі представників бізнесу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0