Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Результатом поїздки студентів Бердичівського педагогічного коледжу до Ніжина стали дипломи за І, ІІ та ІІІ місця

Time Додано: субота, 04 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

10 дипломів за І, ІІ, та ІІІ місця привезли до рідного Бердичівського педагогічного коледжу 10 його студентів – учасників Всеукраїнського юніорського конкурсу диригентської, вокальної та інструментально-виконавської майстерності. Восьмий рік поспіль цей конкурс проводився у стінах Ніжинського державного педагогічного університету ім. Гоголя, восьмий рік – представники педколеджу отримали на ньому високі нагороди у різних номінаціях.

Результатом поїздки студентів Бердичівського педагогічного коледжу до Ніжина стали дипломи за І, ІІ та ІІІ місця

Людмила Заруба, голова предметно-методичної комісії хорового диригування: «Характерною особливістю цьогорічного конкурсу стала неймовірна кількість його учасників — 170. Як жартували організатори заходу це стало своєрідним «кризовим проривом». Вражала й географія учасників конкурсу: студенти музичних училищ, педколеджів, училищ мистецтв приїхали з Києва, Одеси, Харкова, Чернігова, Черкас, Донецька, К.-Подільського, Житомира, Бердичева... Я навіть не беруся назвати усіх.»

Разом із Романом Сошніковим, Наталією Войченко та Мариною Таїровою диплом за ІІІ місце здобула й Анастасія Герасименко. Минулого року дівчина не менш успішно виступила у Ніжині, цього разу успіх молодій виконавиці приніс твір «Вітрогони» композитора Нижанківського.

Агата Гальчевська, Анастасія Гордійчук та Микола Славський у своїх номінаціях стали другими. Як розповіли учасники поїздки, членів журі підкорив спів Миколи та різноманітність виконуваного ним репертуару.

Микола Славський, студент ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я виконував «Ой ти дівчино, з горіха зерня»... Цей твір надзвичайно романтичний, насичений душевними переживаннями. «Стоїть гора високая» - друга моя композиція. Ну а «Пісня герцога» з опери «Ріголетто» - це зовсім інше: такі собі насмішка і певний кураж. Довелося увійти у роль ловеласа...»

Майбутні диригенти Ярослав Сагайдак та Максим Дзівалтівський стали кращими у своїх номінаціях. Перше місце здобула й Ангеліна Дьячук. Одним із трьох виконуваних нею творів був «Етюд» Шопена.

Ангеліна Дьячук, студентка ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я дуже вдячна високому професіоналізму мого викладача Наталії Остапюк. Завдяки їй я стала першою. Чому ми обрали саме такий репертуар? Не знаю... Напевне, це поклик душі... Ці твори мені подобалися — вони виграшні, складні й дуже гарні.»

Окрім Людмили Заруби та Наталії Остапюк, до виступів у Ніжині студентів готував цілий ряд викладачів. Саме завдяки їхнім старанням, наголошують учасники конкурсу, вони залишили по собі гарні враження фахівців.

Петро Мерзін, старший викладач-методист вищої категорії: «Особливо хочеться відзначити те, що наші студенти продемонстрували високу якість підготовки. Коли я запропонував взяти участь у конкурсі Ярославу і Максиму, вони «загорілися» цією ідеєю. Почали працювати... Дуже важливим у підготовці є відбір репертуару. Якщо він добрий, то й успіх кращий.»

Анастасія Гордійчук, студентка ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Не мною сказано, що усе пізнається у порівнянні. Наш коледж виглядав потужно, виступи були на гарному професійному рівні. Велика подяка за це викладачам, які нас так добре підготували. Завдяки їм я отримала «срібний» диплом.»

Щороку склад бердичівських студентів-учасників конкурсу майже повністю оновлюється. Змінюються прізвища і репертуар, незмінними залишаються талант і переможні місця. Ні у кого у Бердичівському педагогічному коледжі немає сумнівів у тому, що наступного року виступи їхніх студентів будуть не менш вдалими, ніж попередні. Вони готові до відстоювання престижу свого закладу та свого міста на мистецьких форумах будь-яких рівнів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0