Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Результатом поїздки студентів Бердичівського педагогічного коледжу до Ніжина стали дипломи за І, ІІ та ІІІ місця

Time Додано: субота, 04 квіт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

10 дипломів за І, ІІ, та ІІІ місця привезли до рідного Бердичівського педагогічного коледжу 10 його студентів – учасників Всеукраїнського юніорського конкурсу диригентської, вокальної та інструментально-виконавської майстерності. Восьмий рік поспіль цей конкурс проводився у стінах Ніжинського державного педагогічного університету ім. Гоголя, восьмий рік – представники педколеджу отримали на ньому високі нагороди у різних номінаціях.

Результатом поїздки студентів Бердичівського педагогічного коледжу до Ніжина стали дипломи за І, ІІ та ІІІ місця

Людмила Заруба, голова предметно-методичної комісії хорового диригування: «Характерною особливістю цьогорічного конкурсу стала неймовірна кількість його учасників — 170. Як жартували організатори заходу це стало своєрідним «кризовим проривом». Вражала й географія учасників конкурсу: студенти музичних училищ, педколеджів, училищ мистецтв приїхали з Києва, Одеси, Харкова, Чернігова, Черкас, Донецька, К.-Подільського, Житомира, Бердичева... Я навіть не беруся назвати усіх.»

Разом із Романом Сошніковим, Наталією Войченко та Мариною Таїровою диплом за ІІІ місце здобула й Анастасія Герасименко. Минулого року дівчина не менш успішно виступила у Ніжині, цього разу успіх молодій виконавиці приніс твір «Вітрогони» композитора Нижанківського.

Агата Гальчевська, Анастасія Гордійчук та Микола Славський у своїх номінаціях стали другими. Як розповіли учасники поїздки, членів журі підкорив спів Миколи та різноманітність виконуваного ним репертуару.

Микола Славський, студент ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я виконував «Ой ти дівчино, з горіха зерня»... Цей твір надзвичайно романтичний, насичений душевними переживаннями. «Стоїть гора високая» - друга моя композиція. Ну а «Пісня герцога» з опери «Ріголетто» - це зовсім інше: такі собі насмішка і певний кураж. Довелося увійти у роль ловеласа...»

Майбутні диригенти Ярослав Сагайдак та Максим Дзівалтівський стали кращими у своїх номінаціях. Перше місце здобула й Ангеліна Дьячук. Одним із трьох виконуваних нею творів був «Етюд» Шопена.

Ангеліна Дьячук, студентка ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я дуже вдячна високому професіоналізму мого викладача Наталії Остапюк. Завдяки їй я стала першою. Чому ми обрали саме такий репертуар? Не знаю... Напевне, це поклик душі... Ці твори мені подобалися — вони виграшні, складні й дуже гарні.»

Окрім Людмили Заруби та Наталії Остапюк, до виступів у Ніжині студентів готував цілий ряд викладачів. Саме завдяки їхнім старанням, наголошують учасники конкурсу, вони залишили по собі гарні враження фахівців.

Петро Мерзін, старший викладач-методист вищої категорії: «Особливо хочеться відзначити те, що наші студенти продемонстрували високу якість підготовки. Коли я запропонував взяти участь у конкурсі Ярославу і Максиму, вони «загорілися» цією ідеєю. Почали працювати... Дуже важливим у підготовці є відбір репертуару. Якщо він добрий, то й успіх кращий.»

Анастасія Гордійчук, студентка ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Не мною сказано, що усе пізнається у порівнянні. Наш коледж виглядав потужно, виступи були на гарному професійному рівні. Велика подяка за це викладачам, які нас так добре підготували. Завдяки їм я отримала «срібний» диплом.»

Щороку склад бердичівських студентів-учасників конкурсу майже повністю оновлюється. Змінюються прізвища і репертуар, незмінними залишаються талант і переможні місця. Ні у кого у Бердичівському педагогічному коледжі немає сумнівів у тому, що наступного року виступи їхніх студентів будуть не менш вдалими, ніж попередні. Вони готові до відстоювання престижу свого закладу та свого міста на мистецьких форумах будь-яких рівнів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0