Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Результатом поїздки студентів Бердичівського педагогічного коледжу до Ніжина стали дипломи за І, ІІ та ІІІ місця

Time Додано: субота, 04 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

10 дипломів за І, ІІ, та ІІІ місця привезли до рідного Бердичівського педагогічного коледжу 10 його студентів – учасників Всеукраїнського юніорського конкурсу диригентської, вокальної та інструментально-виконавської майстерності. Восьмий рік поспіль цей конкурс проводився у стінах Ніжинського державного педагогічного університету ім. Гоголя, восьмий рік – представники педколеджу отримали на ньому високі нагороди у різних номінаціях.

Результатом поїздки студентів Бердичівського педагогічного коледжу до Ніжина стали дипломи за І, ІІ та ІІІ місця

Людмила Заруба, голова предметно-методичної комісії хорового диригування: «Характерною особливістю цьогорічного конкурсу стала неймовірна кількість його учасників — 170. Як жартували організатори заходу це стало своєрідним «кризовим проривом». Вражала й географія учасників конкурсу: студенти музичних училищ, педколеджів, училищ мистецтв приїхали з Києва, Одеси, Харкова, Чернігова, Черкас, Донецька, К.-Подільського, Житомира, Бердичева... Я навіть не беруся назвати усіх.»

Разом із Романом Сошніковим, Наталією Войченко та Мариною Таїровою диплом за ІІІ місце здобула й Анастасія Герасименко. Минулого року дівчина не менш успішно виступила у Ніжині, цього разу успіх молодій виконавиці приніс твір «Вітрогони» композитора Нижанківського.

Агата Гальчевська, Анастасія Гордійчук та Микола Славський у своїх номінаціях стали другими. Як розповіли учасники поїздки, членів журі підкорив спів Миколи та різноманітність виконуваного ним репертуару.

Микола Славський, студент ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я виконував «Ой ти дівчино, з горіха зерня»... Цей твір надзвичайно романтичний, насичений душевними переживаннями. «Стоїть гора високая» - друга моя композиція. Ну а «Пісня герцога» з опери «Ріголетто» - це зовсім інше: такі собі насмішка і певний кураж. Довелося увійти у роль ловеласа...»

Майбутні диригенти Ярослав Сагайдак та Максим Дзівалтівський стали кращими у своїх номінаціях. Перше місце здобула й Ангеліна Дьячук. Одним із трьох виконуваних нею творів був «Етюд» Шопена.

Ангеліна Дьячук, студентка ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я дуже вдячна високому професіоналізму мого викладача Наталії Остапюк. Завдяки їй я стала першою. Чому ми обрали саме такий репертуар? Не знаю... Напевне, це поклик душі... Ці твори мені подобалися — вони виграшні, складні й дуже гарні.»

Окрім Людмили Заруби та Наталії Остапюк, до виступів у Ніжині студентів готував цілий ряд викладачів. Саме завдяки їхнім старанням, наголошують учасники конкурсу, вони залишили по собі гарні враження фахівців.

Петро Мерзін, старший викладач-методист вищої категорії: «Особливо хочеться відзначити те, що наші студенти продемонстрували високу якість підготовки. Коли я запропонував взяти участь у конкурсі Ярославу і Максиму, вони «загорілися» цією ідеєю. Почали працювати... Дуже важливим у підготовці є відбір репертуару. Якщо він добрий, то й успіх кращий.»

Анастасія Гордійчук, студентка ІV-го курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Не мною сказано, що усе пізнається у порівнянні. Наш коледж виглядав потужно, виступи були на гарному професійному рівні. Велика подяка за це викладачам, які нас так добре підготували. Завдяки їм я отримала «срібний» диплом.»

Щороку склад бердичівських студентів-учасників конкурсу майже повністю оновлюється. Змінюються прізвища і репертуар, незмінними залишаються талант і переможні місця. Ні у кого у Бердичівському педагогічному коледжі немає сумнівів у тому, що наступного року виступи їхніх студентів будуть не менш вдалими, ніж попередні. Вони готові до відстоювання престижу свого закладу та свого міста на мистецьких форумах будь-яких рівнів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0