Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Time Додано: понеділок, 18 груд. 2017, 18:58 ( 6 міс. назад )

У Бердичеві, незважаючи на ускладнення погодніх умов (опади й хуртовину) продовжують проводити роботи із ліквідації наслідків аномального градопаду. Чимало часу пішло (передували засідання комісій з надзвичайних ситуацій, засідання кабміну та ін.), аби надати проблемі статус регіональної, а отже отримати матеріали і кошти із держбюджету. Покрівельний матеріал надійшов дещо раніше, а от гроші на рахунки управління освіти і науки та охорони здоров’я осіли тільки у п’ятницю. Щоб не гаяти часу – відразу розпочали роботи. Міський голова Василь Мазур разом із заступниками особисто перевіряли й контролювали, як у непростих умовах доводиться працювати будівельникам.

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Покрівельні роботи розпочали одночасно, як на медичних закладах, так і навчальних. Загалом, ремонтів потребують 9 об’єктів освіти, 2-а – медицини, велика доля – ЖКГ (житлово-комунального господарства).

Від суботи активно розпочали роботи по 18-ій ЗОШ. Незважаючи на хуртовину, працювали й сьогодні, адже якнайшвидше слід підготувати будівлю до покриття металопрофілем.

Без вихідних від минулого тижня працюють будівельника і на даху 5-ої школи. Підготовчий процес не відкладали й під час хуртовинми, адже є розуміння: їх невелика бригада має працювати на повну, аби впоратись у надто стислі строки. Та й роботу мають виконати якісно!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0