Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Time Додано: понеділок, 18 груд. 2017, 18:58 ( 30 дн. назад )

У Бердичеві, незважаючи на ускладнення погодніх умов (опади й хуртовину) продовжують проводити роботи із ліквідації наслідків аномального градопаду. Чимало часу пішло (передували засідання комісій з надзвичайних ситуацій, засідання кабміну та ін.), аби надати проблемі статус регіональної, а отже отримати матеріали і кошти із держбюджету. Покрівельний матеріал надійшов дещо раніше, а от гроші на рахунки управління освіти і науки та охорони здоров’я осіли тільки у п’ятницю. Щоб не гаяти часу – відразу розпочали роботи. Міський голова Василь Мазур разом із заступниками особисто перевіряли й контролювали, як у непростих умовах доводиться працювати будівельникам.

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Покрівельні роботи розпочали одночасно, як на медичних закладах, так і навчальних. Загалом, ремонтів потребують 9 об’єктів освіти, 2-а – медицини, велика доля – ЖКГ (житлово-комунального господарства).

Від суботи активно розпочали роботи по 18-ій ЗОШ. Незважаючи на хуртовину, працювали й сьогодні, адже якнайшвидше слід підготувати будівлю до покриття металопрофілем.

Без вихідних від минулого тижня працюють будівельника і на даху 5-ої школи. Підготовчий процес не відкладали й під час хуртовинми, адже є розуміння: їх невелика бригада має працювати на повну, аби впоратись у надто стислі строки. Та й роботу мають виконати якісно!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0