Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Time Додано: понеділок, 18 груд. 2017, 18:58 ( 9 міс. назад )

У Бердичеві, незважаючи на ускладнення погодніх умов (опади й хуртовину) продовжують проводити роботи із ліквідації наслідків аномального градопаду. Чимало часу пішло (передували засідання комісій з надзвичайних ситуацій, засідання кабміну та ін.), аби надати проблемі статус регіональної, а отже отримати матеріали і кошти із держбюджету. Покрівельний матеріал надійшов дещо раніше, а от гроші на рахунки управління освіти і науки та охорони здоров’я осіли тільки у п’ятницю. Щоб не гаяти часу – відразу розпочали роботи. Міський голова Василь Мазур разом із заступниками особисто перевіряли й контролювали, як у непростих умовах доводиться працювати будівельникам.

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Покрівельні роботи розпочали одночасно, як на медичних закладах, так і навчальних. Загалом, ремонтів потребують 9 об’єктів освіти, 2-а – медицини, велика доля – ЖКГ (житлово-комунального господарства).

Від суботи активно розпочали роботи по 18-ій ЗОШ. Незважаючи на хуртовину, працювали й сьогодні, адже якнайшвидше слід підготувати будівлю до покриття металопрофілем.

Без вихідних від минулого тижня працюють будівельника і на даху 5-ої школи. Підготовчий процес не відкладали й під час хуртовинми, адже є розуміння: їх невелика бригада має працювати на повну, аби впоратись у надто стислі строки. Та й роботу мають виконати якісно!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0