Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Time Додано: понеділок, 18 груд. 2017, 18:58 ( 3 міс. назад )

У Бердичеві, незважаючи на ускладнення погодніх умов (опади й хуртовину) продовжують проводити роботи із ліквідації наслідків аномального градопаду. Чимало часу пішло (передували засідання комісій з надзвичайних ситуацій, засідання кабміну та ін.), аби надати проблемі статус регіональної, а отже отримати матеріали і кошти із держбюджету. Покрівельний матеріал надійшов дещо раніше, а от гроші на рахунки управління освіти і науки та охорони здоров’я осіли тільки у п’ятницю. Щоб не гаяти часу – відразу розпочали роботи. Міський голова Василь Мазур разом із заступниками особисто перевіряли й контролювали, як у непростих умовах доводиться працювати будівельникам.

Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти! Ремонт дахів за будь-якої погоди: слід освоїти бюджетні кошти!

Покрівельні роботи розпочали одночасно, як на медичних закладах, так і навчальних. Загалом, ремонтів потребують 9 об’єктів освіти, 2-а – медицини, велика доля – ЖКГ (житлово-комунального господарства).

Від суботи активно розпочали роботи по 18-ій ЗОШ. Незважаючи на хуртовину, працювали й сьогодні, адже якнайшвидше слід підготувати будівлю до покриття металопрофілем.

Без вихідних від минулого тижня працюють будівельника і на даху 5-ої школи. Підготовчий процес не відкладали й під час хуртовинми, адже є розуміння: їх невелика бригада має працювати на повну, аби впоратись у надто стислі строки. Та й роботу мають виконати якісно!

Репортаж Олени Лук’янюк





Chatbubbles Коментарів: 0