Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Реконструкцію площі Жовтневої розпочато

Time Додано: вівторок, 17 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Міська влада почала реконструкцію площі Жовтневої. Із самого ранку там працюють бульдозер та трактор. Керує роботою головний архітектор міста Андрій Шеффер. Повністю знищити бордюри, що там є, це лише початок, каже він. У планах архітекторів та очільників міста здивувати бердичівлян новим виглядом площі. Щоправда, за один день цього не зробиш.

Реконструкцію площі Жовтневої розпочато

Андрій Шеффер, гол. архітектор м. Бердичева: «До кінця сьогоднішнього дня ми знімемо перший квадрат землі, виведемо його на один рівень, знімемо плитку. Це перший етап роботи. Плануємо провести тут благоустрій, поставити лави, побудувати фонтан.»

Думка реконструювати площу у міського голови виникла давно. Територія головного майдану міста використовується нераціонально, каже Василь Мазур, тому і вирішили змінити вигляд Жовтневої.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Бердичів так збудований, що немає площі, де люди могли б просто відпочити. Ми хочемо зробити так, щоб вона була зручною для відпочинку людей, для дітей, для молодих сімей. Так, як є в інших містах. Усі дерева, що тут знаходяться, будуть збережені.»

Про терміни закінчення реконструкції говорити ще зарано, каже головний архітектор. А міський голова запевнив: до наступного святкування Дня міста бердичівляни отримають нову, гарну, площу, із фонтаном, лавами та газонами. Де вони будуть розташовані, можна побачити на проектному ескізі, але все ще може змінитися, кажуть архітектори. Вони працюватимуть над тим, аби у майбутньому Жовтнева мала якнайкращий вигляд. Для цього у найближчі тиждень-два навіть знесуть стару будівлю поблизу міськвиконкому.

Незабаром мешканці та гості міста зможуть зможуть відпочивати на Жовтневій площі, насолоджуючись її новим виглядом, говорять фахівці.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0