Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Реконструкцію площі Жовтневої розпочато

Time Додано: вівторок, 17 серп. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Міська влада почала реконструкцію площі Жовтневої. Із самого ранку там працюють бульдозер та трактор. Керує роботою головний архітектор міста Андрій Шеффер. Повністю знищити бордюри, що там є, це лише початок, каже він. У планах архітекторів та очільників міста здивувати бердичівлян новим виглядом площі. Щоправда, за один день цього не зробиш.

Реконструкцію площі Жовтневої розпочато

Андрій Шеффер, гол. архітектор м. Бердичева: «До кінця сьогоднішнього дня ми знімемо перший квадрат землі, виведемо його на один рівень, знімемо плитку. Це перший етап роботи. Плануємо провести тут благоустрій, поставити лави, побудувати фонтан.»

Думка реконструювати площу у міського голови виникла давно. Територія головного майдану міста використовується нераціонально, каже Василь Мазур, тому і вирішили змінити вигляд Жовтневої.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Бердичів так збудований, що немає площі, де люди могли б просто відпочити. Ми хочемо зробити так, щоб вона була зручною для відпочинку людей, для дітей, для молодих сімей. Так, як є в інших містах. Усі дерева, що тут знаходяться, будуть збережені.»

Про терміни закінчення реконструкції говорити ще зарано, каже головний архітектор. А міський голова запевнив: до наступного святкування Дня міста бердичівляни отримають нову, гарну, площу, із фонтаном, лавами та газонами. Де вони будуть розташовані, можна побачити на проектному ескізі, але все ще може змінитися, кажуть архітектори. Вони працюватимуть над тим, аби у майбутньому Жовтнева мала якнайкращий вигляд. Для цього у найближчі тиждень-два навіть знесуть стару будівлю поблизу міськвиконкому.

Незабаром мешканці та гості міста зможуть зможуть відпочивати на Жовтневій площі, насолоджуючись її новим виглядом, говорять фахівці.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0