Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Реконструкцію площі Жовтневої розпочато

Time Додано: вівторок, 17 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Міська влада почала реконструкцію площі Жовтневої. Із самого ранку там працюють бульдозер та трактор. Керує роботою головний архітектор міста Андрій Шеффер. Повністю знищити бордюри, що там є, це лише початок, каже він. У планах архітекторів та очільників міста здивувати бердичівлян новим виглядом площі. Щоправда, за один день цього не зробиш.

Реконструкцію площі Жовтневої розпочато

Андрій Шеффер, гол. архітектор м. Бердичева: «До кінця сьогоднішнього дня ми знімемо перший квадрат землі, виведемо його на один рівень, знімемо плитку. Це перший етап роботи. Плануємо провести тут благоустрій, поставити лави, побудувати фонтан.»

Думка реконструювати площу у міського голови виникла давно. Територія головного майдану міста використовується нераціонально, каже Василь Мазур, тому і вирішили змінити вигляд Жовтневої.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Бердичів так збудований, що немає площі, де люди могли б просто відпочити. Ми хочемо зробити так, щоб вона була зручною для відпочинку людей, для дітей, для молодих сімей. Так, як є в інших містах. Усі дерева, що тут знаходяться, будуть збережені.»

Про терміни закінчення реконструкції говорити ще зарано, каже головний архітектор. А міський голова запевнив: до наступного святкування Дня міста бердичівляни отримають нову, гарну, площу, із фонтаном, лавами та газонами. Де вони будуть розташовані, можна побачити на проектному ескізі, але все ще може змінитися, кажуть архітектори. Вони працюватимуть над тим, аби у майбутньому Жовтнева мала якнайкращий вигляд. Для цього у найближчі тиждень-два навіть знесуть стару будівлю поблизу міськвиконкому.

Незабаром мешканці та гості міста зможуть зможуть відпочивати на Жовтневій площі, насолоджуючись її новим виглядом, говорять фахівці.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0